خرید قطعات کمپرسور اسکرو بدون روغن (اویل فری) و روغنی هنگامی که در اثر استفاده و کارکرد طولانی مدت خراب یا غیرقابل تعمیر باشد؛ توسط مسئولین و صاحبان صنایع صورت می گیرد.

چک لیست خرید قطعات کمپرسور اسکرو

البته در صورتی که روش های تعمیر و نگهداری کمپرسور هوا را از طریق مقالات مرتبط مطالعه کرده باشید، کمتر دچار مشکل خواهید شد. کمپرسورهای اسکرو به دو نوع کمپرسور اسکرو خشک بدون روغن یا اویل فری (oil free) و روغنی دسته بندی می شوند که همگی از قطعات جانبی و داخلی متعددی تشکیل یافته اند که در ادامه شرح داده ایم:

راهنمای خرید قطعات کمپرسور اسکرو

فروش قطعات کمپرسور اسکرو

الکتروموتور

موتور برق کمپرسورها رایج ترین مدل موتور نصب شده بر روی انواع دستگاه کمپرسور هوا می باشد. در صورتی که برای انتخاب و خرید بهترین مارک موتور برق صنعتی مناسب با پروژه صنعتی خود دچار مشکل شدید، مقاله مشخصات الکتروموتور تک فاز و سه فاز را در همین سایت مطالعه نمائید. تنوع بالای موتور برق برای انواع ظرفیت، توان و سطح عملیات با قیمت های مناسب از طریق بادروکمپرسور به سراسر کشور عرضه می گردد.

فیلتر هوا

فیلتر هوا در کمپرسور نقش بسیار مهم و کلیدی را ایفا می کند به طوری که جهت خروج گاز و سیالات دیگر از داخل کمپرسور باید حتماً یک فیلتر مناسب و سالم داشته باشد و مرتب از نظر نحوه عملکرد و بهینه بودن چک و سرویس گردد. بنابراین پس از مدتی استفاده از هر کمپرسور بادی چه اسکرو و چه سایر موارد نظیر پیستونی، رفت و برگشتی، سانتریفیوژی و … از نظر بازدهی و سلامت چک و در صورت نیاز به تعویض، نسبت به خرید میکرو فیلتر میکروپور که بهترین تکنولوژی روز دنیا در آن اعمال شده، اقدام نمائید.

فیلتر روغن

بدون فیلتر روغن (روان کننده) کمپرسور اسکرو روغنی اصلاً کارکردی نخواهد داشت پس خرید یک فیلتر روغن خوب برای این نوع از کمپرسورهای هوا، از نان شب واجب تر است.
اما از کجا باید متوجه زمان تعویض یا سرویس این قطعه صنعتی پرکاربرد شد؟ پاسخ بسیار ساده است. دقیقاً مثل هر فیلتر دیگری در تجهیزات کمپرسوری مثلا فیلتر هوا، به سبب عبور روغن روان کننده و رد شدن مداوم آن از فیلتر به تدریج املاح اضافه داخل روغن گرفته شده و به اصطلاح تمیز و تصفیه می شود.

اگر در طولانی مدت از نطر کارکرد و سلامت فیلتر روغن سرویس و بررسی نگردد قطعاً نیاز به خرید یک فیلتر روغن جدید خواهیم داشت. برای خرید قطعات کمپرسور اسکرو نظیر فیلتر ترکان فیلتر، اطلس کوپکو، فیلتر هواکش کمپرسور و فیلتر روغن ایرانی و خارجی می توانید با پشتیبان سایت گروه تولیدی بازرگانی بادروکمپرسور از طریق پل ارتباطی درج شده در ارتباط باشید.

بلبرینگ

خرید و سرویس مداوم بلبرینگ ها در هرکمپرسور اسکرو اهمیت به سزایی دارد چرا که وظیفه اصلی آن بسیار خطیر بوده و به نوعی مسئولیت کاهش مشکلات اساسی نظیر نویزها، استهلاک، اصطکاک و ساییدگی خصوصا در بخش قطعات دوار و چرخنده را عهده دار است.
بنابراین اگر روان بودن کمپرسور هوا در طول چند مدت بدون خرابی برایتان حائز اهمیت است همین حالا نسبت به سرویس و یا تعویض آن اقدام کنید. کارشناسان ما آماده ارائه کمک در راستای تامین قطعات کمپرسور اسکرو و خدمات تعمیر و نگهداری این تجهیزات و موارد مشابه صنعتی به شما عزیزان می باشند.

راهنمای خرید قطعات کمپرسور اسکرو

دریچه‌های مکش

به منظور حفظ راندمان و کارایی بهینه و مداوم دستگاه اسکرو در نقطه ورودی کمپرسور دریچه مکش خاصی نصب شده که دارای تنظیمات مختلف و مهندسی شده هستند. بر اساس تنظیمات فنی ارائه شده توسط مهندسین و مسئولین تعمیرات دستگاه ها، در صنایع مجهز به کمپرسورهای هوا، عملیات باز و بسته شدن دریچه مکش برای ورود بهتر هوا در داخل دستگاه انجام می گیرد.

دریچه‌های تخلیه

این نوع دریچه که درون کانتینر نصب شده وظیفه تنظیم فشار هوای خروجی را داشته و با متصل شدن فوری به شیلنگ های هوا میزان فشار هوا را کنترل و تنظیم می کنند. اگر به هر دلیل از سلامت و سرویس این قطعه غافل شده و نقص و خرابی های آن را چک نکنید ممکن است خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری برای تجهیزات و کارکنان نزدیک به محیط کمپرسور هوا به وقوع بپیوندند.

خرید قطعات کمپرسور اسکرو با قیمت مناسب

جهت خرید قطعات یدکی کمپرسور شامل موارد ذکر شده در بالا و سایر موارد نظیر روتور، جدا کننده‌، مخازن ذخیره‌ سازی، بخش کنترل سیستم، پیچ و مهره واشر و… یا مدیر فروش هماهنگ فرمائید تا در صورت موجودی انبار سفارش شما ثبت و ارسال گردد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.