فیلتر میکروپور

شرکت میکروپور بصورت تخصصی تولید کننده انواع فیلترهای میکرونی، فیلترهای میکروفیلتر و فیلترهای سپراتور مخزنی و پیچی شکل می باشد که با برند فیلتر میکروپور به بازار عرضه میگردد.

میکرو فیلترهای این شرکت بیش از 4000 ساعت کارکرد دارند و کیفیت خوب داشته و مشتریان زیادی از این نوع برند استفاده می کنند. از مدلهای معروف می توان به فیلتر معادل ZERO –  LB13145/3  اشاره نمود.

در دنیای امروزی به منظور حذف ناخالصی‌ها که گرد و غبار و ذرات مایع یا روغنی می‌شوند و بالا رفتن کیفیت هوای فشرده در خروجی کمپرسورها، به ویژه کمپرسور اسکرو می‌بایست از فیلتر میکروپور استفاده گردد. فیلترمیکروپور شامل انواع، فیلتر میکروپور G، سری HG، سری HGH، فیلتر میکروپور سری F و  سری G-MSS آنتی باکتریال می‌شوند.

  • میکروفیلتر میکروپور برای جذب ذرات روغن و گرد و خاک
  • فیلترهای سپراتور مخزنی مخصوص کمپرسور
  • فیلترهای کاتریجی و پیچشی مخصوص کمپرسور
انواع فیلتر میکروپور

فیلتر روغن میکروپور

فیلتر روغن میکروپور یکی از محصولات شرکت بادرو کمپرسور بوده و به لحاظ کیفیت بالا و دسترسی آسان و قیمت مناسب عرضه میگردد.

فروش و بازاریابی تهران: 66609345-021  8-66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز: 5-35514934-041

ارتباط آنلاین واتساپی: کارشناسان فروش – کلیک کنید .

ارتباط آنلاین تلگرامی: کارشناسان فروش – کلیک کنید . 

ارسال E-mail: کلیک کنید . 

نکات مهم و ویژگیهایی که زمان انتخاب فیلتر بایستی به آنها توجه داشت:

در زمان انتخاب فیلتر بایستی به مسائل مختلفی توجه نمایید که یکی از  پارامترهای مهم و اساسی زمان انتخاب فیلتر سپراتور جهت کمپرسورهای اسکرو این است که می بایست به ابعاد فیلتر و فشار محیط توجه نمایید، علاوه براینها مقدار روغنی که از فیلترهای سپراتور عبور می نماید بسیار حائز اهمیت می‌باشد. فیلتر سپراتوری که کمپانی های گوناگون در سراسر جهان تولید و عرضه می کنند  قابلیت کار کردن در فشارهای 7، 10، 14 و 21 بار را دارا می‌‍باشند، که اغلب حداقل فشار قابل تحمل 7 بار می‌باشد و حداکثر فشار را نیز 14 بار در نظر گرفته اند. نکته ی قابل توجه که در استفاده کردن از فیلترهای سپراتور بایستی مورد توجه قرار گیرد عوض کردن  به موقع فیلتر می‌باشد چون عدم تعویض به موقع مناسب باعث اختلال در عملکرد کمپرسور می‌شود.

فیلتر روغن Zero
فیلتر Zero
Height
mm
Dia2
mm
Dia1
mm
Max. Flow Rate
m3/min
Model
8480790.5 Zero 10
13783791 Zero 20
214100972 Zero 30
175100971.5 Zero 40
2611111104 Zero 50
1921411383 Zero 60
3141411386 Zero 70
3491411387 Zero 80

نمایندگی فیلتر میکروپور

برای تهیه محصولات میکروپور بصورت اورجینال بادرو کمپرسور نمایندگی فیلتر میکروپور در ایران با قیمت های مناسب در خدمت عزیزان میباشد.

معرفی کمپانی میکروپور

شرکت میکروپور یکی از بهترین و بزرگ‌ترین کمپانی‌های موجود در ترکیه و در سطح جهانی است. این مجموعه بزرگ اصلی‌ترین تصفیه کننده‌های هوا را تولید و به فروش می‌رساند. میکروپور نه تنها محصولاتی با کیفیت ارائه می‌دهد بلکه قیمت آن‌ها بسیار مناسب و بسته به شرایط مردم است. این محصول که با نام انگلیسی MIKROPOR زبانزد عام و خاص است، دارای المنت قابل تعویض، جنس بدنه از آلیاژ آلمینیوم محکم و مقاوم، حذف کننده قوی آلاینده‌های روغنی و گرد و غباری، دارای شناور محافظت شده و دیافراگم است. همچنین فیلتر میکروپور را می‌توان در سایز ¼ اینچ تا ۳ اینچ خریداری کرد. بخش دیگری که این محصول را از سایر متمایز می‌کند، نشانه‌گر عملر فیلتر است و فشار کاری آن نهایتا تا ۲۰ بار افزایش می‌یابد.

انواع فیلتر سپراتور میکروپور در کمپرسور هوا

فیلترهای سپراتور با عنایت به شکلش و نحوه ی نصب آن و همچنین شکل ظاهریش در گروههای متفاوتی دسته بندی می گردد که به آن ها اشاره می‌کنیم:

فیلتر سپراتورهای کاتریجی و نوع اکسترنال نسل نویی از فیلتر سپراتورهای کمپرسور اسکرو می‌باشند که بوسیله ی شرکتهایی مثل میکروپور تولید گشته و عرضه می‌گردد. طراحی فیلترهای کارتریجی بنحوی می‌باشد که بصورت اکسترنال هستند و مزیتهای زیادی در این فیلترها موجود است. یکی از مزیتهای این فیلترها راحتی تعویضشان و در دسترس بودنشان می‌باشد. علاوه براینها فیلتر کارتریجی اثر چندانی روی فشار هوا ندارد درحالیکه کیفیت و راندمان بالایی ارائه می نماید.

نوع دیگری از فیلتر سپراتور که داخل مخزن و محفظه سپراتور می‌باشد و به فیلتر مخزنی نیز معروف شده است. این نوع فیلترها از پدیده ی نیروی گریز از مرکز تبعیت می کنند، در این نوع فیلترها پس از وارد شدن هوا به درون مخزن هوای ورودی به داخل مخزن فیلتر بصورت گرداب در حال چرخش می‌باشد و پس از ته نشین شدن ذراتش در قسمت کف مخزن به دلیل سنگین بودنش ته نشین گردیده و هوای پاکیزه ی نهایی بعد از گذشتن از المنتهای فایبر گلاس و حذف گردیدن تمامی ذرات اضافیش به محل ذخیره ی هوای فشرده انتقال میابد.

فیلتر میکروپور
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 3.7]