4.7/5 - (8 امتیاز)

نمایندگی میکروپور

استفاده از هوای تمیز و خشک برای انواع دستگاه هایی که با هوای فشرده کارکرد با هوا بسیار مهم است. رطوبت یا آلودگی هوا که از خروجی استاندارد کمپرسور می آید باعث خطاهای پیچیده سیستم می شود. این عوارض باعث کاهش بهره وری می شود و ممکن است کیفیت تولید محصولات نهایی را تحت تاثیر قرار دهد. ما از اهمیت هوای فشرده با کیفیت بالا آگاه هستیم و تضمین می کنیم که بالاترین کیفیت هوا را به مشتریان خود ارائه دهیم. ما طیف وسیعی از محصولات را برای کاربردهای فیلتراسیون و تصفیه هوا ارائه می دهیم. تولید مواد غذایی، لبنیات ، هوای انتقال دهنده پاک، کارخانه های شیمیایی، هوای خالص و فناوری اتاق تمیز، صنایع داروسازی، ماشین های بافندگی، آزمایشگاه های عکس، پاشش رنگ، پوشش پودری، بسته بندی، هوای کنترل و ابزار، شن و ماسه و ...

نمایندگی میکروپور ترکیه، راهنمایی در خصوص تجهیزات انواع درایر و فیلتراسیون قیمت خوب و مناسب گارانتی و خدمات پس از فروش درایر میکروپور ترکیه انواع درایر تبریدی ، انواع میکرو فیلتر ، انواع المنت میکرو فیلتر ، انواع واترترپ

نمایندگی میکروپور

نمایندگی میکروپور در ایران

بادرو کمپرسور نمایندگی میکروپور ترکیه در ایران همگی محصول های MIKROPOR، افتخار دارد در این رابطه به مشتریان عزیز خدمت رسانی نماید. از آن جمله:

ارائه ی روشهایی کارا و قابل اطمینان در زمینه ی انتخاب میکروفیلتر، درایر، تله آبگیر

ارایه مناسبترین قیمت با ضمانت اصالت کالا

تامین نمودن قطعات، گارانتی، وارانتی و خدماتی که پس از فروش ارائه می‌شود

 

معرفی کمپانی میکروپور

سال 1987 شرکت میکروپور با نخستین قدمهایش با شوق زیاد پا به دنیای صنعت گذاشت و بعنوان یکی از مهمترین تولید کننده های حوزه ی تصفیه ی هوای اتمسفری وهوای فشرده شده تبدیل شده و مناسب ترین راه حلها را با عنایت به احتیاجات روز بازار تولید می‌گردد.

فناوری مخصوصی که در شرکت میکروپور Mikropor  بکار رفته و صنعت را با این ابتکاراتش به سمت جلو پیش می‌برد یکی از خصوصیات برتر این شرکت عظیم می‌باشد. کالاهای این کمپانی که بوسیلۀ نمایندگی میکروپور در ایران به شکل کامل در دسترس می‌باشند در حدود 140 کشور راه حلی قابل اطمینان جهت رفع نیاز صنایع مختلف می‌باشد.

فلسفۀ تولیدات در میکروپور Mikropor  ترکیه در همۀ پدیده‌ها از مهندسی تا مدیریت منابع انسانی، از توسعه و تحقیقات گرفته تا سیستمهای لجستیک، مشتاق بودن برای نوآوری و تعهد به کیفیت می‌باشد که با فداکاری همه ی بخشهای این شرکت رشد پایدار را فراهم می‌آورد.

Mikropor که بعنوان یکی از پیشروترین تولیدکنندگان ملزومات هوای فشرده شده، اصول تولید خودش را اغلب در راستای سازگارشدن با محیط زیستش قرار دارد و به این حالت به ایجاد شدن سیاره ای سالم و پاک کمک خواهد کرد.

شرکت میکروپور ترکیه

محصولات وارداتی میکروپور ترکیه در بادرو کمپرسور

فیلتر سپراتور میکروپور سری ZERO

فیلتر سپراتور پیچی میکروپور

فیلترسپراتور میکروپور

فیلتر سپراتور داخل تانکی میکروپور

فیلتر هواکش میکروپور

فیلتر هواکش میکروپور

درایر تبریدی میکروپور

در تولید درایر تبریدی میکروپور Mikropor (که گاهی درایر یخچالی هم گفته می‌شود)، از قطعاتی با کیفیت که همگی ساخت کشورهای اروپای غربی و آمریکا هستند، استفاده میگردد و در ردیف کیفیتی خیلی بالایی در کشور ترکیه مونتاژ می‌گردد.

درایر تبریدی میکروپور در 6 سری تولید گردیده و به بازار کشورهای مختلف ارائه می شوند که در زیر به آنها اشاره می‌نماییم.

 • سری IS یا MKE
 • سری MKP
 • سری IC
 • سری دمای بالا  MH
 • سری آب خنک MCY
 • سری فشار قوی MK HP
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

درایر جذبی میکروپور

Desiccant Air Dryers Mikropor درایرهای جذبی میکروپور هم جز محصول‌های با کیفیت دیگر همین شرکت می‌باشد. درایرهای جذبی میکروپور از قطعاتی کاملا باکیفیت و همراه با تکنولوژی بروز دنیا می‌باشد همچنین از موادی که جاذب رطوبت هستند در انواع مدلهای مختلف درایر های جذبی میکروپور استفاده می‌شود که کیفیت جذبش و عمرش به مراتب بالاترمی‌باشد نسبت به بقیه دارد.

 • درایر جذبی بدون هیتر از سری MDA
 • درایر جذبی هیتر دار از سری  MBP
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

فیلتر هوا

در قسمت ورودی کمپرسورها نخستین سطح تصفیۀ هوا، فیلتر برای هوای وارد شده می‌باشد. در همین راستا، میکروپور Mikropor مدلهای متفاوتی از فیلتر هوا کمپرسور را تولید نموده و توسط نمایندگی میکروپور در مناطق مختلف ایران به بازار عرضه کرده است.

تله آبگیر میکروپور

تله آبگیر میکروپور کشور ترکیه از مکانیزم‌های گردابی هوا برخوردار می‌باشد و قابلیت خارج کردن بیشترین مقدار ذرات آب خارج شده از مخزن پمپ باد را دارد. تله آبگیر میکروپور در 2 سری زیر ارائه می‌باشد:

 • تله آبگیر بوشنی میکروپور از سری GWS
 • تله آبگیر فلنجی میکروپور از سری F

فیلتر سپراتور میکروپور

این کمپانی از تولید کنندگان کیفیت بالای فیلتر سپراتور کمپرسور 2 منظوره (هوا و روغن) در سطح جهانی است و بتازگی سریهای جدید و پر کاربرد خود را بنام ZERO را رونمایی نموده است. بادرو کمپرسور نمایندگی‌ میکروپور در ایران، ارائه دهنده‌‎ی کلیه‌ی سایزهای فیلتر سپراتورهای میکروپور است.

فیلتر سپراتور زیرو میکروپور

مبدل نیتروژن

در بسیاری از صنایع امروزه احتیاج به نیتروژن است که با بهره‌گیری از تکنولوژی PSA هوای فشرده به نیتروژن با درجه‌ی خلوص‌هایی متنوع تبدیل می‌کنند. مبدل نیتروژن میکروپوری که قابلیت تولید نیتروژن با درجه خلوص تا 99.5 درصد را دارد جز دقیقترین‌های این حوزه‌ی صنعتی میباشد. مبدلهای نیتروژن‌ساز این شرکت با اسم سری MNG موجود است.

میکرو فیلتر کمپرسور

میکروفیلتر کمپرسور، ابزاری ضروری جهت فیلتر نمودن هوای فشرده بعد از دستگاه پمپ باد و قبل از ورودش به دستگاه‌های مصرف کننده‌ای که احتیاج به هوای پاک دارد می‌باشد. هوای فشرده شده به وسیله‌ی کمپرسور اسکرو معمولا تا حدودی ناخالصی و گرد و غبار یا آب و روغن در خودش دارد. در بیشتر اوقات هوای موجود در اطراف، آلاینده و ذرات و رطوبت را در خودش دارد و این موضوع سلامت دستگاه‌های پنوماتیک را تهدید کرده و با چالشهای جدی روبه‌رو می‌نماید. همینطور وجود همین ذرات در هوای فشرده که در صنعت دارو و غذا بکار می‌رود تاثیرات مستقیم بر سلامت افراد می‌گذارد. همچنین هوای فشرده در صنعت رنگ و پوشش دهنده‌ها هم کاربرد دارد که این ذرات و ناخالصیها تاثیرات بدی روی کیفیت رنگ می‌گذارد.

جهت رفع مشکلات بوجود آمده توسط این ذرات شرکت‌های فعال در زمینه‌ی هوای فشرده راه‌کارهایی را توصیه می‌کنند که یکی از این راهها بکارگیری میکروفیلترها در سیستم‌های هوای فشرده می‌باشد. کمپانی میکروپور از تولیدکنندگان معروف و محبوب در زمینه‌ی تولیدات لوازمات هوای فشرده شده و پنوماتیک، فیلترهایی با کیفیت مرغوب را تولید می‌نماید. میکروفیلترهای میکروپور می‌توانند ذرات ریز وآلاینده‌های زیر1 میکرون را هم از هوای فشرده حذف می‌نماید. چنین میکروفیلترهایی ضریب جذبهای متنوعی دارند که با توجه به مقدارآلاینده‌ها و ذرات بایستی با دقت فیلترهای متناسب را تهیه کنید. در کل فیلترهای کمپرسور، ذره‎‌های بزرگ و معلقی که در هوای فشرده موجود است، که در این زمانها میکروفیلترها وظیفه‌ی زدودن ذره‌های میکرونی را به عهده خواهد داشت.

تمامی میکروفیلترهای تولید شده در میکروپور از لحاظ مش در 4 گرید P,X ,Y,A و در سریهای اشاره شده در قسمت زیر، تولید شده و بوسیله‌ی نمایندگی Mikropor ارائه می‌شود.

 • میکروفیلتر میکروپور سری G و GL
 • میکروفیلترهای جدید سری GO
 • میکروفیلترهای فلنجی سری  F
 • میکروفیلترهای 50 بار و 350 بار سری HG و HGH
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
7
نمایندگی فروش میکروپور
درایر میکرو فیلتر
جدید350

فروش و خدمات پس از فروش کمپرسورسازی بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

فروش و بازاریابی تهران : 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز : 35514934-041  35514935-041

آدرس وب سایت : www.badro.ir

برای ارتباط از طریق تلگرام روی متن کلیک کنید  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *