نمایندگی میکروپور

نمایندگی میکروپور ترکیه، راهنمایی در خصوص تجهیزات انواع درایر و فیلتراسیون قیمت خوب و مناسب گارانتی و خدمات پس از فروش انواع محصولات و درایر میکروپور ترکیه  انواع درایر تبریدی ، انواع میکرو فیلتر ، انواع المنت میکرو فیلتر ، انواع واترترپ

نمایندگی میکروپور در ایران

بادرو کمپرسور نمایندگی میکروپور ترکیه در ایران همگی محصول های MIKROPOR، افتخار دارد در این رابطه به مشتریان عزیز خدمت رسانی نماید. از آن جمله:

ارائه ی روشهایی کارا و قابل اطمینان در زمینه ی انتخاب میکروفیلتر، درایر، تله آبگیر

ارایه مناسبترین قیمت با ضمانت اصالت کالا

تامین نمودن قطعات، گارانتی، وارانتی و خدماتی که پس از فروش ارایه می‌شود

معرفی کمپانی میکروپور

سال 1987 شرکت میکروپور با نخستین قدمهایش با شوق زیاد پا به دنیای صنعت گذاشت و بعنوان یکی از مهمترین تولید کننده های حوزه ی تصفیه ی هوای اتمسفری وهوای فشرده شده تبدیل شده و مناسبترین راه حلها را با عنایت به احتیاجات  روز بازار تولید میگردد.

فناوری مخصوصی که   در شرکت میکروپور Mikropor  بکار رفته و صنعت را با این ابتکاراتش به سمت جلو پیش میبرد یکی از خصوصیات برتر این شرکت عظیم می باشد. کالاهای این کمپانی که بوسیله ی نمایندگی میکروپور در ایران به شکل کامل در دسترس می باشند در حدود 140 کشور راه حلی قابل اطمینان جهت رفع نیاز صنایع مختلف می‌باشد.

فلسفه ی تولیدات در میکروپور Mikropor  ترکیه در همه ی پدیده ها از مهندسی تا مدیریت منابع انسانی، از توسعه و تحقیقات گرفته تا سیستمهای لجستیک، مشتاق بودن برای نوآوری و تعهد به کیفیت می‌باشد که با فداکاری همه ی بخشهای این شرکت رشد پایدار را فراهم میاورد.

Mikropor که بعنوان یکی از پیشروترین تولید کنندگان ملزومات هوای فشرده شده، اصول تولید خودش را اغلب در راستای سازگارشدن با محیط زیستش قرار دارد و به این حالت به ایجاد شدن سیاره ای سالم و پاک کمک خواهد کرد.

محصولات میکروپور

درایر تبریدی میکروپور

درایر های تبریدی میکروپور  Mikropor  گاهی بنام درایرهای یخچالی هم گفته می‌شود. خوشبختانه از قطعاتی با کیفیت که همگی ساخت کشور اروپای‌غربی و آمریکا هستند، استفاده گردیده که در ردیف کیفیتی خیلی بالایی در کشورترکیه مونتاژ می گردد.

درایر تبریدی میکروپورکه در6 سری تولید گردیده و به بازارهای کشور ارائه می شوند که در زیر به آنها اشاره می‌نماییم.

سری IS یا MKE

سری MKP

سری IC

سری دمای بالا  MH

سری آب خنک MC

سری فشار قوی VT

درایر جذبی میکروپور

Desiccant Air Dryers Mikropor درایرهای جذبی میکروپور هم جز محصول‌های با کیفیت دیگر همین شرکت می‌باشد. درایرهای جذبی میکروپور از قطعاتی کاملا باکیفیت و همراه با تکنولوژی بروز دنیا می‌باشد همچنین از موادی که جاذب رطوبت هستند در انواع مدلهای مختلف درایر های جذبی میکروپور استفاده می‌شود که کیفیت جذبش و عمرش به مراتب بالاترمی‌باشد نسبت به بقیه دارد.

درایر جذبی بدون هیتر از سری MDA

درایر جذبی هیتر دار از سری  MBP

درایر جذبی ماژولار از سری MMD

فیلتر هوا

در قسمت ورودی کمپرسورها نخستین سطح تصفیه‌ی هوا، فیلتر برای هوای وارد شده می باشد. در همین راستا، میکروپور Mikropor مدلهای متفاوتی از فیلتر هوا کمپرسور را تولید نموده و توسط نمایندگی‌های میکروپور در مناطق مختلف ایران به بازار عرضه کرده است.

میکروفیلتر میکروپور

تصفیه‌ی هوا فشرده بعد از دستگاه کمپرسور و قبل از ورودش به دستگاه‌های مصرف کننده‌ای که احتیاج به هوای پاک دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی میکروفیلترهای تولید شده در میکروپور از لحاظ مش در 4 گرید P,X ,Y,A و در سریهای اشاره شده در قسمت زیر، تولید شده و بوسیله‌ی نمایندگی Mikropor   ارائه می‌شود.

میکروفیلتر میکروپور سری G و GL

میکروفیلترهای سرجدید سری GO

میکروفیلترهای فلنجی سری  F

میکروفیلترهای 50 بار و 350 بار سری HG و HGH

تله آبگیر میکروپور

تله آبگیر میکروپور کشور ترکیه از مکانیزم‌های گردابی هوا برخوردار می‌باشد و قابلیت خارج کردن بیشترین مقدار ذرات آب خارج شده از مخزن را دارد. تله آبگیر میکروپور در2 سری زیر ارائه می‌باشد:

تله آبگیر میکروپور از سری GWS

تله آبگیر فلنجی میکروپور از سری F

فیلتر سپراتور میکروپور

این کمپانی از تولید کنندگان کیفیت بالای فیلتر سپراتورهای 2 منظوره (هوا و روغن) در سطح جهانی است و بتازگی سریهای جدید و پر کاربرد خود را بنام ZERO را رونمایی نموده است. نمایندگی‌های میکروپور در ایران عزیزمان ارائه دهنده‌‎ی کلیه‌ی سایزهای فیلتر سپراتورهای میکروپور است.

مبدل نیتروژن

در بسیاری از صنایع امروزه احتیاج به نیتروژن است که با بهره‌گیری از تکنولوژی PSA هوای فشرده به نیتروژن با درجه‌ی خلوص‌هایی متنوع تبدیل می‌کنند. مبدل نیتروژن میکروپوری که قابلیت تولید نیتروژن با درجه خلوص تا 99.5 درصد را دارد جز دقیقترین‌های این حوزه‌ی صنعتی میباشد. مبدلهای نیتروژن‌ساز این شرکت با اسم سری MNG موجود است.

نمایندگی درایر
نمایندگی فروش میکروپور
درایر میکرو فیلتر
کمپرسور تبریز

فروش و خدمات پس از فروش کمپرسورسازی بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

کلیک کنید : انواع محصولات و درایر میکروپور ترکیه 

فروش و بازاریابی تهران : 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز : 35514934-041  35514935-041

آدرس وب سایت : www.badro.ir

برای ارتباط از طریق تلگرام روی متن کلیک کنید  

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]