4.8/5 - (6 امتیاز)

پمپ وکیوم

معمولا پمپ های وکیوم Vaccumپمپ خلاء در نقطه مقابل کمپرسور هوای فشرده قرار می گیرند و برای ایجاد فشار کمتر از فشار محیط و خلاء ( ساکشن ) مورد استفاده قرار می گیرند، تنها کافی که نحوه استفاده از آن را بدانید.کاربرد پمپ وکیوم در صنعت پمپ های وکیوم در صنایع مختلفی چون بیمارستان ها، صنایع بسته بندی، صنایع چوب، آزمایشگاه ها، کارخانجات و پالایشگاه ها، ریخته گری و طلاسازی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ وکیوم صنعتی، فروش انواع پمپ های وکیوم، فروش انواع روغن مخصوص پمپ وکیوم، پمپ وکیوم وارداتی پمپ های وکیوم معمولا بصورت تک مرحله ای و یا چند مرحله ای می باشند.

پمپ وکیوم خلا تک مرحله ای برند VALUE مدل VE115N

پمپ وکیوم تک مرحله ای Value مدل VE115N

پمپ وکیوم خلا تک مرحله ای برند VALUE مدل VE125N

پمپ وکیوم تک مرحله ای Value مدل VE125N

پمپ وکیوم خلا تک مرحله ای برند VALUE مدل VE135N

پمپ وکیوم تک مرحله ای Value مدل VE135N

پمپ وکیوم value مدل VE145N

پمپ وکیوم تک مرحله ای Value مدل VE145N

پمپ وکیوم خلا تک مرحله ای برند VALUE مدل VE160N

پمپ وکیوم تک مرحله ای Value مدل VE160N

پمپ وکیوم تک مرحله ای Value مدل VE180N

پمپ وکیوم تک مرحله ای Value مدل VE180N

پمپ وکیوم دو مرحله ای Value مدل VE225N

پمپ وکیوم دو مرحله ای Value مدل VE225N

پمپ وکیوم دو مرحله ای Value مدل VE245N

پمپ وکیوم دو مرحله ای Value مدل VE245N

پمپ وکیوم یا پمپ خلاء

پمپ های وکیوم یا پمپ های خلاء دستگاهی می‌باشند که جهت ایجاد نمودن خلاء برای کاربردهای گوناگون بکار می‌رود. میزان قدرت مکش پمپ وکیوم، نشان دهنده‌ مقدار مکش میزان حجم گاز بر حسب مترمکعب بر ساعت می‌باشد.

انواع پمپ وکیوم

پمپ های وکیوم در سه نوع پمپ وکیوم خشک که به پمپهای خلاء صنعتی بدون روغن نیز معروفند و پمپهای وکیوم رینگ روغن که به پمپ های خلاء صنعتی روغن در گردش نیز شناخته شده و پمپ های وکیوم رینگ آب یا پمپ خلاء صنعتی آب در گردش می‌باشند.

پمپ وکیوم بیمارستانی

از کاربردهای پمپ‌های وکیوم بکارگیری آنها در سیستم های وکیوم مرکزی و همچنین ساکشن‌های بیمارستان می‌باشد. انتخاب صحیح سیستم های خلاء در انواع پمپهای خلاء و پمپهای وکیوم بیمارستانی با توجه به اهمیت و حساسیت آنها، از اهمیت خاصی برخوردار است.

در سیستم وکیوم مرکزی بیمارستان بطور حتم از 2 تا چند پمپ به شکل همزمان استفاده می‌گردد تا در صورتیکه به هر علتی هرکدام از وکیوم پمپ ها دچار نقصی شد ، ساکشن مرکزی دچار مشکل نگردد.

در نصب کردن پمپ ها بطور حتم از تابلوی برق کنترل، فرمان اتوماتیکی استفاده می‌گردد که فرمان به کاربردن پمپ ها را در زمان های کاری گوناگون و با توجه به حجم مورد احتیاج بیمارستان تغییر خواهد داد.

در سیستم های وکیوم مرکزی، پمپ ها روی منبع خاص یا مخازن ذخیره نصب می‌گردد که فشار منفی این مخازن به وسیله‌ی یک پرشر pressure کنترل و به تابلوی برق اتصال میابد جهت فرمان استارت یا خاموش نمودن وکیوم پمپ ها.

و در آخر اینکه با توجه به این اهمیت ویژه‌ای که سیستم خلاء بیمارستان دارد،در انتخاب پمپ وکیوم بیمارستانی با دقت زیاد اقدام نمایید.

پمپ وکیوم پزشکی

دستگاه های مکشی و یا همان پمپهای وکیومی، دستگاهی می‌باشند که توسط عمل مکشی هوا یا همان ایجاد کردن خلاء با بوجود آوردن فشارات منفی، مایعات و هوا را به داخل خودش می‌کشد. پمپ های وکیوم یک خروجی و یک ورودی دارند که از یک طرف هوا را به داخل می‌کشد و از طرف دیگر هوا را به بیرون می‌فرستد و به همین شکل مکش ایجاد می‌نماید. از پمپهای خلا یا پمپ های وکیوم در صنعت های گوناگون استفاده های وسیعی می‌تواند داشته باشد. در حیطه‌ی پزشکی و تجهیزات بیمارستانی و یا آزمایشگاهی هم، این پمپ ها کاربرد زیادی دارند. کارآیی پمپ های وکیوم در صنف پزشکی گسترده می‌باشد از بیمارستان های پیشرفته و بزرگ گرفته تا مطب ها و کلینیک ها. در هر بیمارستانی، اتاق عملی و یا هر لابراتواری، وجود داشتن یک عدد پمپ خلاء ضرورت دارد.

قیمت پمپ وکیوم

پمپ وکیوم تک مرحله ای - 18 ماه گارانتی

پمپ وکیوم دو مرحله ای - 18 ماه گارانتی

جدید350

بادرو کمپرسور

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

فروش و بازاریابی تهران: 66609345-021    8-66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041  35514935-041

ارتباط آنلاین: کارشناسان فروش - کلیک کنید .

شماره واتس آپ: 09214168650

ارسال E-mail:  کلیک کنید . 

آدرس وب سایت: www.badro.ir

محصولات مرتبط بادرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *