قطعات کمپرسور اسکرو

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال باعث بالا رفتن راندمان کاری و افزایش طول عمر کمپرسور می‌گردد.

قطعات این نوع کمپرسور ها که شامل موارد زیر است با مارک های خارجی در ایران به مشتریان صنایع عرضه می‌شود.
برند هر یک از این قطعات چه در داخل و چه خارج از ایران تولید شود برای گروه صنعتی بازرگانی بادرو کمپرسور بهترین کیفیت و همزمان مناسب‌ترین قیمت اهمیت به سزایی دارد و خواهد داشت.

  • رادیاتور آب کمپرسور
  • درایر یا رطوبت گیر کمپرسور
  • فیلتر کمپرسور 
  • الکتروموتور کمپرسور اسکرو
  • پیکور بادی و قلم پیکور بادی
  • واحد هواساز یا پمپ باد (Air End)
  • سیستم کنترل PLC
  • فیلتر روغن و جدا کننده روغن و هوا (در صورتی که کمپرسور اسکرو روغنی باشد.)

درایر کمپرسور، خشک‌کن یا رطوبت‌گیر هوای کمپرسور باد انواع مختلفی دارد که درایر تبریدی یکی از آنهاست. جهت مشاهده مشخصات فنی و جداول محصول می‌توانید به مقالات مرتبط با آن در بخش وبلاگ گروه صنعتی بادروکمپرسور مراجعه کرده و آن ها را مطالعه نمایید.

برای مشاهده سرفصل هر یک از قطعات یدکی کمپرسورها روی متن کلیک کنید.

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021  666873387-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir 

برای مشاهده انواع کمپرسور اسکرو با 18 ماه گارانتی و فروش با شرایط خاص تماس حاصل فرمائید.

قطعات کمپرسور اسکرو

معرفی قطعات کمپرسور

از آنجایی که کمپرسورها علاوه بر اینکه کاربرد صنعتی دارند، دارای کاربردهای خانگی هم هستند، بنابراین چنین نتیجه می‌گیریم که کمپرسورها مکانیزمهای متنوعی همراه با اندازه و ابعاد گوناگون را دارند. قطعات کمپرسور طی یک فرآیندی، چرخه‌ی هوا را فشرده می سازند. در زیر به گروهی از قطعات کمپرسور اشاره می‌نماییم:

کوپلینگ، موتور، پیستون، رینگهای پیستون، سوپاپ، سوپاپهای مکش و رانش، چرخ دنده گیربکس، فیلتر، سنسور حرارتی، افتر کولر، اینتر کولر،فرستنده فشار، رادیاتور، مبدل حرارتی

اجزای کمپرسور اسکرو  و کاربرد آنها

فیلترهای هوا

فیلترهای هوا از قطعات اصلی و مهم کمپرسورهای اسکرو است. از آنها جهت فیلتر نمودن گازهای وارد شده به درون این دستگاه استفاده می‌گردد. چنانچه کارآیی این قطعات به اندازه‌ی کافی خوب نبود در این حالت کارکرد دستگاه با مشکلاتی مواجه می‌شود و امکان دارد صدمه‌های بزرگی به آن وارد گردد. ضروری می‌باشد برای اطمینان از سالم بودن فیلترهای هوا، در بازه‌های زمانی معینی، سرویسهای دوره‌ای را فراموش نکنید.

فیلترهای روغن

ضرورت استفاده‌ی از فیلتر روغنی برای کمپرسورهای اسکرو نوع روغنی بدیهی است. چنین نوع فیلترهایی، می‌توانند روغنهای ورودی به دستگاه را مورد بررسی قرار داده و ذرات مضرش را فیلتر نمایند. از این فیلترهای روغنی می‌توان بعنوان مهمترین اجزای کمپرسورهای اسکروی روغنی یاد کرد. چنانچه هرنوع عیب و ایرادی در کارآیی آنها بروز کند بایستی در اولین فرصت، اقدامات تعویض و تعمیر انجام گردد. همانطور که می‌دانید عملکردهای فیلترهای روغنی به همان اندازه‌ی فیلترهای هوایی از اهمیت زیادی برخوردارند.