5/5 - (4 امتیاز)

شیلنگ سل

شیلنگ سل یکی از معروف ترین برند در میان انواع شیلنگ های صنعتی بوده که از مزایای محصولات شیلنگ سل ، انعطاف پذیر بودن و مقدار توانایی خمشی خوبشان، نرم بودن آنها، همچنین میزان مقاومت سایشی و پارگی شیلنگهای پنوماتیک رولی که اغلب جهت انتقال هوا در نوعی مدارهای پنوماتیک کاربرد دارند.

شیلنگ و لوله‌های (POLY URTANE) پلی‌اورتان یک ترکیبی از جنس پلاستیک و لاستیـک است و خواصهای خوب هر دو را دارا می‌باشد و به این علت، دارای مقاومتی سایشی، مقادیری کششی و انقباضی کم است. پلی‌اورتان‌ها به حالت نرمال انعطاف پذیرمی‌باشند و تواناییهای خمشی حدودا نامحدودی را دارند. این شیلنگهای پلی‌‎اورتان و یا ( PU )   از جنس شیلنگهای پنوماتیکی انعطاف‌پذیر و نرمی می‌باشند.
مواد اوليه‌ی آنها درجه يک بوده و استانداردهاي بین‌المللی را داشته و بدون افزودنی مواد بازيافتي می‌باشد که اکثر محصولات وارداتی موجود در بازار ايـران دارد، در اکثریت آنها تا 50 درصد ازمواد ضايعات بکار رفته و این خود، عامل اصلی اکثریت ترکيدگي و یا فرسايشهای سريع آنها است.
فشارهای بر اساس Bar : مقدار میانگین تحمل فشار آنها مابین 20تا 32 بار می‌باشد

بادرو کمپرسور با بیش از چهاردهه در زمینه تجهیزات هوای فشرده و فروش شیلنگ سل در خدمت مشتریان گرامی می باشد.کارخانه شیلنگ سل واقع در ترکیه بوده و به همین دلیل واردات انواع شیلنگ سل بدلیل پایین بودن هزینه های حمل و نقل به صرفه است.

ارتباط با ما – کلیک کنید. 

 
شیلنگ سل ترکیه
شیلنگ سل
شیلنگ سل ترکیه
شیلنگ sel
شیلنگ برند سل
شیلنگ سل

شیلنگ سل ترکیه

شیلنگ سل ترکیه تولید کننده انواع شیلنگ صنعتی برای مصارف هوا، سند بلاست، شاتکریت، بنزین و آب می باشد.

شیلنگ سل ترکیه

نمایندگی شیلنگ سل ترکیه

بادرو کمپرسور نمایندگی شیلنگ سل ترکیه فروش و پخش شیلنگ برای مصارف هوا ، سند بلاست ، شاتکریت ، بنزین و آب میباشد.

شیلنگ هیدرولیک

شیلنگ‌های هیدرولیک طوری بررسی می‌گردد که بتواند طبق احتیاجات کاربرها تهیه گردد. شرکتهای سازنده‌ی این شیلنگها در جهت برآورده کردن نیازهای مشریانشان، بطور حتم از برندها و مارک‌های معتبر جهانی تبعیت نموده و تمام تلاش خود را د رجهت ارائه‌ی کیفیت مورد تایید، تلاش می‌نمایند.  چنانچه یک شیلنگ هیدرولیک بتواند با کیفیتی بالا موارد زیر را برآورده نماید بعنوان مارکی قابل قبول در شیلنگ هیدرولیک شناخته خواهد شد.

  • فشار کاری شیلنگهای هیدرولیک
  • دمای کاری شیلنگهای هیدرولیک
  • پوششهای شیلنگ
  • میزان خمش شیلنگها
نمایندگی SEL

سایر محصولات بادرو

 
دستگاه سندبلاست
کمپرسور اسکرو
قطعات کمپرسور