امتیاز شما به این مقاله

سند بلاست شیشه

شیشه سند بلاست چیست؟

نوعی شیشه است که بعنوان شیشۀ سندبلاست شناخته شده است. درحقیقت پدیدۀ مات نمودن شیشه‌ها را سند بلاست می‌نامند. در طول اجرای چنین تکنیکی، ساینده‌های معدنی یا پایه‌ی خاک با شتابی بالا که بدست می‌آید، و روی سطوح قطعۀ مدنظر پرتاب می‌گردد. در شیشه سند بلاست، عملکرد سندبلاست موجب مات گردیدن شیشه از راه پاشش شن و ماسه به شدت بالا روی هر گونه شیشه‌ای می‌گردد.

جهت سند بلاست نمودن شیشه‌ها، از یک نوع ماسه‌ای مخصوص استفاده می‌گردد. که آن‌ را با فشار بالا روی شیشه‌ها پاشیده می‌شود. جهت این کار از کمپرسورهای هوای خاصی بهره می‌گیرند. که به این فرایند در اصطلاح حرفه‌ای بلاست نمودن می‌گویند.

هر اندازه که فرایند بلاست نمودن طولانی‌تر و زمان‌برتر گردد و هر اندازه ماسه‌ها با میزان قدرت وفشاری بیشتر پاشیده گردند درجۀ ماتی شیشه بالا خواهد رفت. برای طراحی بر روی سطوح شیشه‌‌ای سند بلاست نیز از مادۀ استنسیل استفاده می‌گردد. می‌توان طرح‌ها و نقش‌های متنوعی را بر روی شیشه‌های سند بلاست ایجاد کرد.

خرید سندبلاست شیشه

برای مشاهده انواع سند بلاست شیشه روی متن کلیک کنید 

فروش انواع دیگ سند بلاست شیشه در بادرو

انواع نازل سند بلاست شیشه

انواع هولدر سند بلاست شیشه

انواع شیلنگ سند بلاست شیشه

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021     66687338-021

پیشنهاد ما به شما:  راهنمای خرید کمپرسور باد صنعتی و خانگی

فروش و بازاریابی تبریز: 35514935-041     35514934-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir 

دیگر محصولات شرکت بادرو

سندبلاست

سندبلاست روی سطوح مختلفی از جمله شیشه، فلز، سنگ، چوب، دندان، بتن و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. سندبلاست روی سطوح مختلف، کاربردهای متفاوتی دارد که در ادامه این کاربردها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

پیکور بادی

پیکور بادی برای تخریب انواع سنگ، بتن و آسفالت کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. از بهترین آنها می توان از چکش های بادی توکو ژاپن و چکشهای بادی تبریز نام برد. بالا بودن کیفیت ابزار، راندمان کاری بالا و فورج بودن از مزیت های این نوع ابزار ها میباشد.

کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو  روغن پاشش oil inject ساخت کمپانی RotorComp  آلمان بوده که با یک الکتروموتور ساخت موتوژن تبریز یا جمکو مونتاژ می‌شود. رادیاتور کمپرسور از نوع آلومینیومی و تابلو برق هیوندا کره می‌باشد که بصورت انتقال تسمه‌ای و یا سفارش کوپل مستقیم می‌باشند.

پیشنهاد ما به شما:  راهنمای خرید کمپرسور باد صنعتی و خانگی

کمپرسور پیستونی

کمپرسور پیستونی در دو شکل ایستاده و یا خوابیده طراحی می‌گردد که نوع ایستاده فضای کمتری را اشغال می‌نماید. در ظرفیت های بزرگتر از ۵۰۰ لیتری همه دستگاهها دارای تابلو برق می‌باشند. از موارد مهم در انتخاب کمپرسور پیستونی ظرفیت و فشارکاری می‌باشد که جدول فنی به شرح زیر می‌باشد.

آنلودر کمپرسور

در دستگاه های کمپرسور اسکرو، کنترل نمودن فشار هوا به وسیله‌ی رگلاتور یا آنلودر کمپرسور انجام می‌پذیرد که کار باز و بسته شدن به وسیله‌ی شیرهای برقی که به آنلودر متصل می‌باشد، انجام می‌گیرد که البته در شرایط عادی بسته است و در زمان جریان باز می‌گردد تا عمل مکش هوا بوسیله‌ی ایرند انجام گیرد و بعد فشرده سازی انجام می‌گیرد.

پیشنهاد ما به شما:  اجزای کمپرسور اسکرو

پیکور برقی

بتن‌کن و پیکور برقی دستگاه‌هایی می‌باشند که جهت تخریب سنگ، بتن وآسفالت کاربرد دارد و جهت طبقه‌بندی راحت‌ترنسبت به حجم و توانش، می‌توانیم آنها را گروه‌بندی نماییم و از کوچکترین نوع چنین ابزارهایی که دریل بتن‌کن می‌باشد تا رده‌ متوسطش که به اسم چکش های تخریبی معروف می‌باشند و بزرگترین آنها که پیکور نام دارد دسته بندی می‌نماییم.

درایر

آسان‌ترین و بهترین راه در جدا کردن آب از هوای فشرده، که هزینهای کم را در بر گیرد، نصب و راه اندازی درایر است. با انجام این کار می‌توانید از مواردی همچون رطوبت و زنگ زدگی سیستم لوله کشی و تجهیزات بادی جلوگیری کنید. نکته جالب آن است که ساختار درایر، بسیار به یخچال شباهت دارد و به گونه ای موجب خنک شدن آن می‌گردد. شما میتوانید درایر تبریدی را نیز از وبسایت بادرو خریداری نمایید.

پیشنهاد ما به شما:  رطوبت گیر کمپرسور هوا به چه صورتی عمل می کند؟

کمپرسور باد

کمپرسور باد با نام‌های متفاوت پمپ هوا، پمپ باد و کمپرسور هوا نیز شناخته می‌شود. اساس کمپرسور هوا، تولید هوا با فشار بالا است که همه فرآیندها در مخزن کمپرسور صورت می‌گیرد. استفاده کردن از کمپرسور باد نامناسب، باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شما می‌شود که می‌توان به فشار زیاد به موتور، هدر رفتن انرژی و فرسودگی بخش‌های مکانیکی موتور اشاره کرد.

مخزن سند بلاست