تعمیر کمپرسور اسکرو در مشهد 

معرفی بادرو کمپرسور

گروه صنعتی و تولیدی بادرو کمپرسور اکنون یکی از تامین کنندگان اصلی و عرضه‌کننده انواع کالاها و محصولات صنایع هوای فشرده از آن جمله‌ی انواع کمپرسورهای اسکرو، و بدون روغن، کمپرسورهای متحرک، درایرهای جذبی، درایرهای تبریدی، فیلترها و میکروفیلترها، مخزن تحت فشار هوا، مولد گاز اکسیژن و انواع دمنده و مکنده (بلوئر) و نیتروژن در ایران می‌باشد و بصورت ویژه در شهر مشهد و همچنین استانهای خراسان می‌باشد. لذا در این باره با بهره‌گیری از نیروهای تخصصی و کارشناسی خود، آمادۀ ارائۀ بهترین مشاوه‌های مهندسی درهمۀ زمینه‌های مذکور به مصرف‌کنندگان عزیز می‌باشد.
در حال حاضر مفتخریم که تعداد کثیری از کمپانی‌های تولیدی و صنعتی کشورمان در اغلب صنعتها مثل: ‌خودرو، نیروی محرکه و ماشین سازی، نساجی، چرم،‌ صنایع غذایی، بسته بندی‌ها،‌ صنایع چاپ، دارویی و شیمیائی، لاستیک و پلاستیک، ‌آهن و فولاد، سیمان،‌ گچ، شیشه و چینی یا سرامیک وغیره از کالاها و خدمات متنوع کمپانی ما بهره می‌برند.

خدمات و محصولات

 • کمپرسورهای اسکرو از ۱.۵ مترمکعب در دقیقه تا ۴۵ متر مکعب در دقیقه
 • کمپرسورهای بدون روغن یا (OIL FREE) برای مصارف حساس به روغن
 • خشک کن‌های هوای فشرده در 2 نوع درایرهای تبریدی (یخچالی) و درایرهای جذبی (دسیکانتی)
 • فیلترها و میکروفیلترهایی جهت جذب ذرات گرد و غبار و همچنین روغنهای موجود در هوای فشرده
 • مخازن هوای فشرده از ۱۵۰ لیتر تا ۱۰۰۰۰ لیتر و فشارکاری ۷ بار تا ۴0 بار (مخزنهای تحت فشار)
 • سیستم‌های مولد اکسیژن و نیتروژن با بهترین درجۀ خلوص در ظرفیتهای مختلف
 • تعمیرات، نگهداری و همچنین بازسازی همه‌ی مدلهای کمپرسورهای اسکرو و تجهیزات مربوط به هوای فشرده
 • آموزش و مشاورۀ تخصصی در زمینۀ بهینه‌سازی و کاربرد سیستم‌های هوای فشرده
 • تامین کردن لوازمات مصرفی و یدکی کمپرسورهای نوع اسکرو و تجهیزات مربوطه از جمله: دریچۀ آنلودر (دریچه مکش هوا)، شیر مینیمم پرشور ولو، رادیاتور آلومینیومی‌ کمپرسور، فیلترهای روغن، سنسورهای فشار، سیستم‌های کنترل کمپرسور PLC، سنسور دما کمپرسور، ایرند (واحد هواساز) و غیره
 • موادی که جاذب رطوبت هستند از قبیل : اکتیو آلومینا، مولکولارسیو، سلیکاژل و غیره
 • مواد مورد مصرف در دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و نیتروژن‌ساز از جمله کربن مولکولارسیو ( CMS ) و زئولیت
 • ارایه‌ی مشاوره در زمینه طراحی کمپرسورهای خانه و جانمایی تجهیزاتش و انتخاب ظرفیت متناسب با کمپرسور و سایر تجهیزات مربوطه از جمله: درایرها، تله‌آبگیرها، مخازن تحت فشار (تانک هوا) ، میکروفیلترها و…
پیشنهاد ما به شما:  سندبلاست چیست

برای مشاهده خدمات سرویس و تعمیر روی متن کلیک کنید 

آشنایی با انواع کمپرسور اسکرو ساخت Rotor Comp آلمان با 18 ماه گارانتی ( کلیک کنید )

فروش و بازاریابی تهران : 66687337-021    66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز : 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت : www.badro.ir 

دیگر محصولات شرکت بادرو

سندبلاست

سندبلاست روی سطوح مختلفی از جمله شیشه، فلز، سنگ، چوب، دندان، بتن و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. سندبلاست روی سطوح مختلف، کاربردهای متفاوتی دارد که در ادامه این کاربردها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

پیکور بادی

پیکور بادی برای تخریب انواع سنگ، بتن و آسفالت کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. از بهترین آنها می توان از چکش های بادی توکو ژاپن و چکشهای بادی تبریز نام برد. بالا بودن کیفیت ابزار، راندمان کاری بالا و فورج بودن از مزیت های این نوع ابزار ها میباشد.

کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو  روغن پاشش oil inject ساخت کمپانی RotorComp  آلمان بوده که با یک الکتروموتور ساخت موتوژن تبریز یا جمکو مونتاژ می‌شود. رادیاتور کمپرسور از نوع آلومینیومی و تابلو برق هیوندا کره می‌باشد که بصورت انتقال تسمه‌ای و یا سفارش کوپل مستقیم می‌باشند.

کمپرسور پیستونی

کمپرسور پیستونی در دو شکل ایستاده و یا خوابیده طراحی می‌گردد که نوع ایستاده فضای کمتری را اشغال می‌نماید. در ظرفیت های بزرگتر از ۵۰۰ لیتری همه دستگاهها دارای تابلو برق می‌باشند. از موارد مهم در انتخاب کمپرسور پیستونی ظرفیت و فشارکاری می‌باشد که جدول فنی به شرح زیر می‌باشد.

آنلودر کمپرسور

در دستگاه های کمپرسور اسکرو، کنترل نمودن فشار هوا به وسیله‌ی رگلاتور یا آنلودر کمپرسور انجام می‌پذیرد که کار باز و بسته شدن به وسیله‌ی شیرهای برقی که به آنلودر متصل می‌باشد، انجام می‌گیرد که البته در شرایط عادی بسته است و در زمان جریان باز می‌گردد تا عمل مکش هوا بوسیله‌ی ایرند انجام گیرد و بعد فشرده سازی انجام می‌گیرد.

پیشنهاد ما به شما:  طرز کار درایر جذبی کمپرسور

پیکور برقی

بتن‌کن و پیکور برقی دستگاه‌هایی می‌باشند که جهت تخریب سنگ، بتن وآسفالت کاربرد دارد و جهت طبقه‌بندی راحت‌ترنسبت به حجم و توانش، می‌توانیم آنها را گروه‌بندی نماییم و از کوچکترین نوع چنین ابزارهایی که دریل بتن‌کن می‌باشد تا رده‌ متوسطش که به اسم چکش های تخریبی معروف می‌باشند و بزرگترین آنها که پیکور نام دارد دسته بندی می‌نماییم.

درایر

آسان‌ترین و بهترین راه در جدا کردن آب از هوای فشرده، که هزینهای کم را در بر گیرد، نصب و راه اندازی درایر است. با انجام این کار می‌توانید از مواردی همچون رطوبت و زنگ زدگی سیستم لوله کشی و تجهیزات بادی جلوگیری کنید. نکته جالب آن است که ساختار درایر، بسیار به یخچال شباهت دارد و به گونه ای موجب خنک شدن آن می‌گردد. شما میتوانید درایر تبریدی را نیز از وبسایت بادرو خریداری نمایید.

کمپرسور باد

کمپرسور باد با نام‌های متفاوت پمپ هوا، پمپ باد و کمپرسور هوا نیز شناخته می‌شود. اساس کمپرسور هوا، تولید هوا با فشار بالا است که همه فرآیندها در مخزن کمپرسور صورت می‌گیرد. استفاده کردن از کمپرسور باد نامناسب، باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شما می‌شود که می‌توان به فشار زیاد به موتور، هدر رفتن انرژی و فرسودگی بخش‌های مکانیکی موتور اشاره کرد.

تعمیر کمپرسور اسکرو