تعمیر شیلنگ ویبراتور بادی

شیلنگ ویبراتور بادی، وسیله ای است که برای ویبره کردن بتن مورد استفاده قرار می گیرد که از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. پوکر یا همان هد شیلنگ ویبراتور بادی و قسمت روکش و شیلنگ و قسمت انتهایی شیر پنوماتیکی شیلنگ ویبراتور بادی نامیده می شود.

داخل هر شیلنگ ویبراتور بادی روتوری می باشد که با فیبرهای مخصوص به حرکت درآمده و باعث برخورد با پوسته پوکر شده و باعث لرزیدن می گردد شیلنگ ویبراتور بادی به مراتب بهتر از شیلنگ ویبراتور مکانیکی می باشد و از کارایی بالایی برخوردار می باشد. از مزیت شیلنگ ویبراتور بادی می توان سرعت عمل بالا و عمر طولانی و راحت کار کردن اشاره کرد.

تعمیر شیلنگ ویبراتور و سنگ زنی شیلنگ ویبراتور بادی و تعویض فیبر شیلنگ ویبراتور بادی در اسرع وقت و با کیفیت بالا پذیرفته می شود. از برندهای معروف شیلنگ ویبراتور بادی می توان از Enar  اسپانیا ، دایناپاک ، Bereker  ایتالیا نام برد.

تعمیر شیلنگ ویبره
کمپرسور تبریز

تعمیر شیلنگ ویبره

جهت تعمیر نمودن شیلنگهای ویبره با کمک‌گیری از متخصصین این کار به نحو احسنت صورت می‌گیرد. در کل اقدامات تعمیری، کاری کاملا تخصصی است که حتما بایستی در تعمیرگاهها و زیر نظر کسانی انجام گیرد که تجربه‌ی کافی در این زمینه داشته باشد. چنانچه خودتان بخواهید نسبت به تعمیر شیلنگ اقدام نمایید، احتمال دارد به دستگاهتان آسیب وارد کنید.

در ضمن از آنجایی که چنین محصولی دارای انواع مختلفی می‌باشد از آن جمله می‌توان به نوع بادی، برقی، بنزینی اشاره کرد، و طبق این تنوع روش تعمیر شیلنگهای ویبره برای هرکدام متفاوت می‌باشد. برای نمونه تعمیر کردن شیلنگهای ویبره‌ی بادی بسیار متفاوت‌تر از انواع بنزینی می‌باشد.

بادرو کمپرسور

فروش و خدمات پس از فروش در بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور فعال

ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir

امور مشتریان: جهت ارتباط آنلاین با کارشناسان فروش کلیک کنید . 

واتس آپ  09214168650

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]