4.7/5 - (7 امتیاز)

 پمپ تزریق

پمپ تزریق AM 400 تمام اتوماتیک بوده است و با برخورداری از یک طراحی فوق العاده، ارتباط منطقی بین قسمت های مکانیکی، الکتریکی و اپراتور ایجاد می‌کند. مواد خشک، بوسیله یک مارپیچ لاسـتیکی به داخل محفظه میکسر منتقل و آب مورد نیاز به مواد خشک اضافه می‌گردد. سپس مخلوط حاصل وارد قسمت اصلی دستگاه شده و از آنجا با فشار وارد شیلنگ انتقال مصالح می‌شود. وظیفه اصلی این دستگاه انجام عملیات تزریق ملات سیمان یا مواد مشابه با هر غلظتی می‌باشد که در کارگاههای ساختمانی، تونلی و به ویژه تزریق پیچ سنگ (راک بولت) کاربرد گسـترده‌ای دارد. همچنین از آن می‌توان برای پاشش ملات سیمان و یا انواع مصالح مشابه مانند گچ و پلی استر استفاده کرد.

پمپ تزریق سری AM400

 ویژگیهای بارز:

 • انجام عملیات تزریق از دوغاب تا خمیر

 • فناوری برتر بکار رفته در AM400 اختلاط پیوسته مواد با نسبت یکنواخت و کیفیت ثابت مخلوط و نهایتاا عملیاتی فوق العاده را تضمین می کند .

 • سرویس کاري آسان و پیاده و سوار نمودن راحت قطعات بدلیل طراحي مناسب

 •  قطعات با کیفیت بسیار بالا

 

اطلاعات خروجي مصالح

فشار خروجي

( بار )

ظرفيت خروجي

( مترمكعب در ساعت )

فاصله انتقال

( متر )

60

300-900

60

ابعاد دستگاه:

طول: 1780 ميليمتر

ارتفاع: 1060 ميليمتر

عرض: 790 ميليمتر

وزن: 300 كيلوگرم

اطلاعات الكتروگيربكس:

 • توان الكتروموتور: 5 كيلووات
 • مشخصه حفاظتي: 55 IP
 • سرعت زاويه اي:  1500  دور در دقيقه
 • ولتاژ: 380 ولت، 50 هرتز

متعلقات دستگاه :

 • پمپ آب
 • ويبراتور برقي
 • شیلنگ حمل مصالح با اتصالات کامل
 • جعبه ابزار كامل
 • لباس کار
 • دفترچه راهنما

پمپ تزریق سری A403

پمپ A403 به منظور انتقال مواد سیال به ویژه مواد افزودنی بتن طراحی و ساخته شده است. تمام اجزای پمپ A403 از آلیاژهای مقاوم در برابر خوردگی بوده و استفاده از آن نیازمند هیچگونه دانش فنی خاصی نمی باشد. ازاین پمپ       می توان به موازات بتن پاشهای سری A260 ,1/A262 ,A263 ,A285 بدون هیچگونه اخلالی در عملکرد دستگاه های مذکور استفاده نمود. همچنین از این دستگاه می توان برای تزریق دوغاب استفاده کرد.

دستگاه پمپ تزريق A403

اطلاعات خروجی مصالح

فشار خروجی (بار)ظرفیت خروجی (لیتر در ساعت)فاصله انتقال (متر)
60300-90060

ابعاد دستگاه

 • طول 850 میلیمتر
 • ارتفاع  600 میلیمتر
 • عرض  700 میلیمتر
 • وزن 80 کیلوگرم

اطلاعات الکتروگیربکس

 • توان الکتروموتور: 2/2 کیلووات
 • مشخصه حفاظتی :IP55
 • سرعت زاویه ای گیربکس: 200 دور در دقیقه
 • ولتاژ: 380 ولت، 50 هرتز

متعلقات دستگاه

 • پمپ آب
 • ویبراتوربرقی
 • شیلنگ حمل مصالح با اتصالات کامل
 • جعبه ابزار کامل
 • لباس کار کامل
 • دفترچه راهنما
جدید350

 بادرو کمپرسور 

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان در میان شما عزیزان

فروش و بازاریابی تهران: 66609345-021  8-66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041  35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir

ارتباط آنلاین تلگرامی: کارشناسان فروش - کلیک کنید .

واتس آپ : 09214168650

پمپ تزریق چیست

پمپهای بتنی که تجهیزات و یا ابزارآلات مربوط به کار با بتن در پروژه‌های ساختمانی است که جهت پمپاژ بتنی مایع کاربرد دارد. این تجهیزات قابل انتقال می‌باشند و از این لحاظ محدودیتی ندارند. در سایتهای عظیم ساختمانی که زمان نقش حائز اهمیتی را بازی می‌کند و بایستی برنامه ریزی هوشمندانه‌ای در ترتیب انجام کارها در نظر گرفت. پمپهای بتنی، عمل پمپاژ نمودن را به نحو احسنت انجام داده و از اینرو بکارگیری این دستگاهها در بین کاربران و کسانی که فعالیتهای ساختمانی دارند، از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

 نحوه کار پمپ بتن

نحوه‌ی کار با پمپهای بتنی به این شکل می‌باشد که با این ابزارها، بتنهای مخلوط شده را حمل می‌نمایند و به مکان مورد احتیاج برده می‌شوند، این محل امکان دارد حیاط یک خانه‌ی معمولی باشد و یا پروژه‌ی ساختمانی عظیم باشد. در مورد بکارگیری از پمپهای بتنی،  بتن مورد احتیاج ممکن است هر مقداری باشد ولی توجه به نکته‌ی صرفه جویی در زمان با بکارگیری از این ابزارها، خیلی مهم می‌باشد.

بهره برداری و استفاده از پمپهای بتنی ثابت به شکلی می‌باشد که بایستی آن را در مکان مدنظرتان مستقر نمایید. بعد از مستقر شدن پمپ بتنی در مکان مدنظر، لوله‌کشی ها و اتصالات انتقال توسط پمپهای بتنی متصل و مونتاژ می‌شود. این اتصالات و لوله‌ها به صورت عمده لوله‌های 5 اینچی هستند و توسط زانو و بست به قسمت خروجی پمپ بتن ثابت اتصال میابد.

در همین مرحله بتنهای آماده شده، آماده‌ی بتن ریزی می‌گردد. بعد از آنکه بتنها آماده شدند به وان پمپهای بتنی ثابت انتقال میابد و کار بتن ریزی شروع می‌شود. همان گونه که ذکر شد، عملیات انتقال بتن به وسیله‌ی تراک میکسر یا شوتینگ از قسمت زیر میکسر دستگاه به چینگ پلانت انجام می‌پذیرد.

عملیات انتقال بتن به بخش میکس بتن و مصالح بکار رفته در آنها، نقش بسزایی دارد. که این انتقال به شکلی می‌باشد که حداکثر مقدار پمپاژ در جهتهای افقی تا 350متر و در جهتهای ارتفاعی تا 70 متر است .

دستگاه پمپ تزریق

پمپ پریستالتیک یا پمپ غلتکی از گروه پمپ های جابه جایی مثبت می باشد. این پمپ ها دارای یک لوله قابل انعطاف (تیوب) بوده که سیال در درون آن توسط چند غلطک به جریان در می آید و حجم خروجی آن قابل تنظیم می باشد.

پمپ تزریق

پمپ تزریق دستگاه کوچکی می‌باشد که حدود ۲ کیلوگرم وزن داشته و قابلیت نصب روی پایه‌ی مخصوصی را دارد. چنین دستگاهی قادر است از مقادیر خیلی کم ۱ ml/hr تا ۴۵۰ ml/hr را با تمرکز و دقت بالا تزریق نماید . این دستگاه به رایانه‌ی هوشمندی مجهز است که با افزایش یا کاهش فشار، یک جریان پیوسته‌ای را می‌تواند به دقت برقرار نماید. تغییر میزان فاصله‌ی بیمار تا پمپ و یا کم‌شدن ارتفاع ستون مایع، تغییری در سرعت و جریان تزریق ایجاد نمی‌نماید. کمترین حجم هوای داخل است، بوسیله‌ی دستگاه تشخیص داده شده و به‌شکل خودکار جریان مایع قطع می‌شود. چنانچه ماده‌ای با جرم حجم متفاوت تزریق گردد دستگاه، توانایی کالیبره شدن با آنرا دارد. به‌شکلی که حجم ماده‌‎ی تزریق شده بطور دقیق محاسبه می‌شود . هر نوع مقاومتی در برابر جریان مایع، مانند انسداد رگ و یا جابجایی انژیوکت (وسیله ای که به شریان بیمار اتصال یافته و بوسیله‌ی آن انواع محلولهای تزریقی و یا داروها به بدن بیمار تزریق می گردد) از رگ به قسمت زیر پوست، با آلارم‌های خاصی، دستگاه گزارش میکند. پس از تزریق حجم معینی از ماده‌ی مورد نظر، دستگاه به‌طور خودکار، جریان را قطع می‌کند و در حالت kno باقی میماند. در مواقع اورژانسی دستگاه قادر به فرستادن مایع با فشاری مثبت به قسمت داخل رگ می‌باشد، به‌صورتی که می‌تواند سرعت اینفیوژن را تا ۷٫۵ cc/min بالا می‌برد. دستگاه قادر می‌باشد تا دو ساعت بدون وجود برق، کار نماید، که این موارد در زمانهای جابجا کردن بیمار دارای اهمیت می‌باشد.

 

ست تزریق دوغاب

 مجموعه ای برای تزریق دوغاب بطور یکنواخت و بدون توقف است و از آن برای تزریقات پرده آب بند، تحکیمی، تماسی، نیلینگ و راک بولت ها تحت فشار بالا استفاده میگردد.

این دستگاه دارای 3 قسمت می باشد: 

 • میکسر اولیه A400 در این بخش آب با سیمان با سرعت و کیفیت بالا مخلوط می شود.
 • میکسر ثانویه A700 به جهت اهمیت کیفیت مخلوط تزریق در پروژه های عمرانی در دستگاه A180 ،محفظه ای طراحی شده که می توان خروجی میکسر مواد لزج را در آن با همان کیفیت ابتدایی نگهداری کرد. همچنین با استفاده از این مخزن که مجهز به پروانه ای برای هم زدن مواد محلول است، می توان ورودی یکنواخت قسمت اصلی مجموعه پمپ را تامین کرد. از جمله خصوصیات این همزن که بر اساس چرخش آرام پروانه خاص آن انجام می شود، محلولی یکنواخت آماده شده و امکان خروج حباب هوا فراهم می شود.
 • پمپ تزریق دوغاب A180 و سیستم هیدرولیک سیستم کامل هیدرولیک با اتصال میکسر و همزن به جکهای اصلی پمپ، این قابلیت را به اپراتور میدهد که دوغاب را تهیه و پمپاژ کند. فشار تولیدی در سیستم کنترلی هیدرولیک قابل تنظیم است. همچنین خروجی را میتوان بر اساس نوع کار کنترل کرد.

پمپ تزريق

قطر سيلندر

85 ميليمتر

110 ميليمتر

150 ميليمتر

دبي پمپ

حداكثر 150 بار

نوع سيلندر تزريق

حداكثر 80 ليتر در دقيقه

حداكثر 150 بار

دوطرفه

حداكثر 100 ليتر در دقيقه

حداكثر 200 بار

دوطرفه

حداكثر 200 ليتر در دقيقه

حداكثر 50 بار

دوطرفه

نوع سوپاپشير توپي
دبي پمپ هيدروليكحداكثر 65 ليتر در دقيقه
توان الكتروموتور18.5 كيلووات
ولتاژ380 ولت  50 هرتز
حجم مخزن پمپ هيدروليك80 ليتر
ابعاد107*75*163 سانتي متر
وزن650 كيلوگرم

اطلاعات فني دستگاه ( ميكسر اوليه A400 )

توان الكتروموتور : 11 كيلووات

دور در دقيقه : 3000

ولتاژ : 380 ولت ،50 هرتز

حجم مخزن : 400 ليتر

دبي : 1050 ليتر در دقيقه

طول : 1500 ميليمتر

ارتفاع : 1670 ميليمتر

عرض : 1670 ميليمتر

وزن : 350 كيلوگرم

اطلاعات فني دستگاه ( ميكسر ثانويه A700 )

توان الكترگيربكس : 1.5 كيلووات

دور در دقيقه : 63

ولتاژ : 380 ولت ،50 هرتز

حجم مخزن : 700 ليتر

طول : 1220 ميليمتر

ارتفاع : 1900 ميليمتر

عرض : 1120 ميليمتر

وزن : 260 كيلوگرم

محصولات مرتبط بادرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *