5/5 - (2 امتیاز)

ویبره بدنه بادی

از ویبره بدنه بادی اغلب در صنایع عمرانی با سازه ها و قطعات بتونی برای تحکیم موضعی استفاده می شود. همچنین از آنها می توان برای فشرده سازی، فیلتراسیون و انتقال مواد گوناگون استفاده کرد. با در نظر گرفتن کیفیت بالا از لحاظ مقاومت، طول عمر، ضریب بالای ایمنی و سهولت و سادگی در استفاده، ویبراتور بادی یکی از بهترین محصولات می باشد.

یکی از مزیت‌های استفاده از ویبره بدنه از نوع بادی، لرزاندن قالب بتن و بکارگیری آن در زمان آتش سوزی و برق گرفتگی است. ویبره های بادی از وزن حدود 4 کیلوگرم ضربه شروع و تا وزن 500 کیلوگرم ضربه می باشند. از برندهای مطرح در بادرو کمپرسور میتوان از میلانو ایتالیا و برند GT چین نام برد.

کمپرسور مورد نیاز برای این نوع ویبراتورها باید حداقل 7 بار فشار کاری داشته باشد و معمولا بستگی به سایز و نوع ویبراتور از ظرفیت 500 لیتر تا 3000 لیتر میزان هوای مورد نیاز می باشد.

شیلنگ ویبراتور – لطفا کلیک نمایید

ویبره بدنه‌های بتن دارای دو نوع می‌باشند:

  • ویبره بدنه‌های بادی
  • ویبره بدنه‌های برقی
    همانطورکه از نامشان مشخص می‌باشند ویبره بدنه‌ی برقی بوسیله‌ی نیروی برق و ویبره بدنه‌ بادی بوسیله‌ نیروی باد بکار میوفتد که موجب کارکرد ویبراتور بتن می شود.

ویبره بدنه بادی بتون

جهت لرزاندن قالب های بتونی در جاهایی که احتمال خطر برق‌گرفتگی یا آتش‌سوزی وجود دارد از ویبره‌های بدنه‌ی بادی یا ویبره‌های بادی قالب بتنی ویا ویبره‌ی بادی بتنی استفاده می‌شود.
ویبره‌های بادی بتنی با قدرت ضربه‌زنی ۱۰ کیلوگرم الی ۱۰۰۰۰ کیلوگرم وجود دارند.
ویبره‌های قالب بتونی در انواع مختلف: ویبره بدنه‌ی بادی بتنی ایرانی، ویبره بدنه‌ی بادی بتنی چینی، ویبره بدنه‌ی بادی بتنی ترکیه‌ای، ویبره بدنه‌ی بادی بتنی ایتالیایی و غیره موجود می‌باشد. ویبره‌ بادی با متصل شدن به پمپ باد لرزش ایجاد نموده و ضربه به قالب یا قسمت سقف را میکند و کاربردهای بیشماری در پل های هوایی و قالب های تونل مترو داشته است. ویبره‌ قالب بتنی یا ویبره‌ی لرزاننده‌ قالب یا ویبره‌ قالب به قسمت بدنه‌ی قالب بسته شده است و موجب بوجود آمدن لرزش در بتن و همچنین از بین رفتن خلل و فرج‌های بتنی می‌شود.

ویبراتور بادی
ویبره بدنه پنوماتیکی | ایرانی
وزن دستگاه تعداد لرزش
در دقیقه
Barگریز
از مرکز
Kg/N
مصرف هوا
لیتر در دقیقه
Model
16 Kg130006480018006023

درباره‌ی کمپانی  OLI

OLI  که از پرفروشترین تولید کنندگان ویبراتورهای پنوماتیکی و یا الکتریکی در دنیا می‌باشد. خدمات ارائه شده توسط این شرکت و حدود 20 شرکت تجاری فرعی oli، و دارای بیش از 36 انبار محلی و 3 کارخانه‌ی تولیدی در سراسر دنیا می‌باشد.

از اینرو شعار این شرکت این می‌باشد: هنگامی که به آن نیاز دارید، در هر کجا که به آن نیاز دارید.

موتور ویبره بادی

ویبره بادی پنوماتیک، ویبره‌های بادی مخازن، ویبره بادی قالب، ویبره بادی،ویبره بادی بدنه، ویبره بادی اصفهان،ویبره بادی استوک،خرید شیلنگ ویبره بادی،ویبراتور بادی،ویبراتور بادی برقی،فروش ویبراتور بادی،قیمت شیلنگ ویبراتور بادی،فروش شیلنگ ویبراتور بادی،موتور ویبره تکفاز،قیمت موتور ویبره تکفاز،موتور ویبره سه فاز،موتور ویبره بدنه، فروش انواع موتور ویبره،قیمت انواع موتور ویبره،انواع موتور ویبره، موتور ویبره صنعتی،قیمت موتور ویبره صنعتی ،فروش موتور ویبره صنعتی

انواع ویبره‌ی بدنه

ویبره بدنه‌های برقی نمونه‌هایی پرکاربرد و متداول از این دستگاه هستند. ولی همزمان با طراحی آنها ویبره بدنه‌های بادی هم طرفداران خودش را دارد. ویبراتور بدنه‌ی بادی از طراحی های پیچیده‌تر و در همین حال قیمتی گرانتر نسبت به مدل های برقی دارد. بنابراین از آنها فقط در اماکنی که خطرات آتش سوزی و یا برق گرفتگی وجود داشته باشد، استفاده می‌کنند. بعنوان مثال فضای معدن و یا پالایشگاه که احتمال وجود گاز انفجاری زیاد است، بکارگیری ویبراتور بدنه‌ی برقی توصیه نمی‌گردد.

کمپرسور تبریز

بادرو کمپرسور

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041  35514935-041

ارتباط آنلاین تلگرامی: کارشناسان فروش – کلیک کنید

ارسال E-mail: کلیک کنید