4.8/5 - (17 امتیاز)

ویبره بدنه بادی

از ویبره بادی اغلب در صنایع عمرانی با سازه ها و قطعات بتونی برای تحکیم موضعی استفاده می شود. همچنین می توان از ویبراتور بادی برای فشرده سازی، فیلتراسیون و انتقال مواد گوناگون نیز استفاده کرد. با در نظر گرفتن کیفیت بالا از لحاظ مقاومت، طول عمر، ضریب بالای ایمنی و سهولت و سادگی در استفاده، ویبراتور بادی یکی از بهترین محصولات می باشد.

یکی از مزیت‌های استفاده از ویبره بدنه از نوع بادی، لرزاندن قالب بتن و بکارگیری آن در زمان آتش سوزی و برق گرفتگی است. ویبره های بادی از وزن حدود 4 کیلوگرم ضربه شروع و تا وزن 500 کیلوگرم ضربه می باشند. از برندهای مطرح در بادرو کمپرسور میتوان از میلانو ایتالیا و برند GT چین نام برد.

کمپرسور باد مورد نیاز برای این نوع ویبراتورها باید حداقل 7 بار فشار کاری داشته باشد و معمولا بستگی به سایز و نوع ویبراتور از ظرفیت 500 لیتر تا 3000 لیتر میزان هوای مورد نیاز می باشد.

ویبره بدنه بادی

ویبره بدنه بادی بتون

جهت لرزاندن قالب های بتونی در جاهایی که احتمال خطر برق‌گرفتگی یا آتش‌سوزی وجود دارد از ویبره‌های بدنه‌ی بادی یا ویبره‌های بادی قالب بتنی و یا ویبره‌ بادی بتنی استفاده می‌شود.
ویبره‌های بادی بتنی با قدرت ضربه‌زنی ۱۰ کیلوگرم الی ۱۰۰۰۰ کیلوگرم وجود دارند.
ویبره‌های قالب بتونی در انواع مختلف: ویبره بدنه‌ی بادی بتنی ایرانی، ویبره بدنه‌ی بادی بتنی چینی، ویبره بدنه‌ی بادی بتنی ترکیه‌ای، ویبره بدنه‌ی بادی بتنی ایتالیایی و غیره موجود می‌باشد. ویبره‌ بادی با متصل شدن به پمپ باد لرزش ایجاد نموده و ضربه به قالب یا قسمت سقف وارد میکند و کاربردهای بیشماری در پل های هوایی و قالب های تونل مترو داشته است. ویبره‌ قالب بتنی یا ویبره‌ی لرزاننده‌ قالب یا ویبره‌ قالب به قسمت بدنه‌ی قالب بسته شده است و موجب بوجود آمدن لرزش در بتن و همچنین از بین رفتن خلل و فرج‌های بتنی می‌شود.

 

ویبراتور بادی

Model

مصرف هوا

(lit/min)

گریز ار مرکز

(Kg/N)

bar

تعداد لرزش 

در دقیقه

وزن دستگاه

6023

1800

4800

6

13000

16 kg

درباره‌ی کمپانی  OLI

OLI  که از پرفروشترین تولید کنندگان ویبراتورهای پنوماتیکی و یا الکتریکی در دنیا می‌باشد. خدمات ارائه شده توسط این شرکت و حدود 20 شرکت تجاری فرعی oli، و دارای بیش از 36 انبار محلی و 3 کارخانه‌ی تولیدی در سراسر دنیا می‌باشد.

از اینرو شعار این شرکت این می‌باشد: هنگامی که به آن نیاز دارید، در هر کجا که به آن نیاز دارید.

ویبره پنوماتیک

ویبراتور پنوماتیک برند GT تولید کشور چین بوده و از اندازه 8 کیلوگرم ضربه تا 48 کیلوگرم تولید و عرضه میگردد، کمپرسور مورد نیاز برای این ویبره پنوماتیک باید دارای حداقل فشارکاری 4 بار تا حداکثر 8 بار باشد.

ویبره بادی GT چینی

مشخصات فنی ویبره بادی GT - فشار 6 بار

مشخصات فنی ویبره بادی GT - فشار 4 بار

مشخصات فنی ویبره بادی GT - فشار 2 بار

انواع ویبره‌ی بدنه

ویبره بدنه‌های بتن دارای دو نوع می‌باشند:

  • ویبره بدنه‌ بادی
  • ویبره بدنه‌ برقی
    همانطورکه از نامشان مشخص می‌باشند ویبره بدنه‌ی برقی بوسیله‌ی نیروی برق و ویبره بدنه‌ بادی بوسیله‌ نیروی باد بکار میوفتد که موجب کارکرد ویبراتور بتن می شود.

ویبره بدنه‌های برقی نمونه‌هایی پرکاربرد و متداول از این دستگاه هستند. ولی همزمان با طراحی آنها ویبره بدنه‌های بادی هم طرفداران خودش را دارد. ویبراتور بدنه‌ی بادی از طراحی های پیچیده‌تر و در همین حال قیمتی گرانتر نسبت به مدل های برقی دارد. بنابراین از آنها فقط در اماکنی که خطرا آتش سوزی و یا برق گرفتگی وجود داشته باشد، استفاده می‌کنند. بعنوان مثال فضای معدن و یا پالایشگاه که احتمال وجود گاز انفجاری زیاد است، بکارگیری ویبراتور بدنه‌ی برقی توصیه نمی‌گردد.

جدید350

بادرو کمپرسور

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041  35514935-041

ارتباط آنلاین تلگرامی: کارشناسان فروش - کلیک کنید

ارسال E-mail: کلیک کنید

 

محصولات مرتبط بادرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *