نمایندگی روتور کمپ آلمان

انواع هواساز ساخت کمپانی Rotor Comp آلمان در ظرفیتهای مختلف، بادرو کمپرسور با بیش از چهار دهه تجربه و فعالیت در صنعت هوای فشرده و با ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

کمپرسور روتور کمپ ROTOR COMP

کمپرسور روتور کمپ کشور آلمان، زیرمجموعۀ شرکت بزرگ باور BAUER آلمان می‌باشد که حدوداً ازسال 1978 نخستین تولیدش را به چرخۀ صنایع کمپرسورسازی ارائه نموده است. مقدار تولید محصولات ایرند روتور کمپ از نخستین سالهای تولیدش تا به اکنون تقریبا 450.000 ایرند بوده است و با عنایت به وسعت این صنعت، هواساز روتور کمپ قادر بوده است حجم قابل توجهی از صنایع کمپرسورسازی را دراختیار خودش قرار دهد.

شرکت روتور کمپ الان با فضای محیط کارخانه‌ای به اشکال و ابعاد 1050 متر مربع و فضای محیط اداری 1200متر بعنوان یکی از با اعتبارترین تولیدکنندگان قطعات ضروری برای هوای فشرده با تقریبا 280 نفر متخصصین قسمت تولید فعالیت دارد. از مزیتهای این شرکت معتبر، وجود داشتن نمایندگیهای روتور کمپ در کشور ایران می‌باشد که همواره آمادۀ ارائۀ خدمات درخور به مشتریان می‌باشد.

قیمت هواساز روتورکمپ Rotor comp

گروه بازرگانی بادرو کمپرسور که یکی از نمایندگی‌های فعال کمپانی روتورکمپ در کشورمان می‌باشد، انواع کالاها و محصولات روتورکمپ را تامین می‌کند و همچنین آمادگی خود را برای مهیا کردن تمامی احتیاجات صنعتی مشتریان را اعلام می‌کند.

پیشنهاد ما به شما:  دستگاه سند بلاست

برای مطلع شدن از آخرین قیمتهای هواساز روتور کمپ، با کارشناسان و مهندسین ما تماس حاصل فرمایید.

فروش کمپرسور روتور کمپ آلمان Rotor Comp  آلمان با 18 ماه گارانتی با شرایط خاص (کلیک کنید) 

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021    66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041    35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir 

دیگر محصولات شرکت بادرو

سندبلاست

سندبلاست روی سطوح مختلفی از جمله شیشه، فلز، سنگ، چوب، دندان، بتن و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. سندبلاست روی سطوح مختلف، کاربردهای متفاوتی دارد که در ادامه این کاربردها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

پیکور بادی

پیکور بادی برای تخریب انواع سنگ، بتن و آسفالت کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. از بهترین آنها می توان از چکش های بادی توکو ژاپن و چکشهای بادی تبریز نام برد. بالا بودن کیفیت ابزار، راندمان کاری بالا و فورج بودن از مزیت های این نوع ابزار ها میباشد.

کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو  روغن پاشش oil inject ساخت کمپانی RotorComp  آلمان بوده که با یک الکتروموتور ساخت موتوژن تبریز یا جمکو مونتاژ می‌شود. رادیاتور کمپرسور از نوع آلومینیومی و تابلو برق هیوندا کره می‌باشد که بصورت انتقال تسمه‌ای و یا سفارش کوپل مستقیم می‌باشند.

کمپرسور پیستونی

کمپرسور پیستونی در دو شکل ایستاده و یا خوابیده طراحی می‌گردد که نوع ایستاده فضای کمتری را اشغال می‌نماید. در ظرفیت های بزرگتر از ۵۰۰ لیتری همه دستگاهها دارای تابلو برق می‌باشند. از موارد مهم در انتخاب کمپرسور پیستونی ظرفیت و فشارکاری می‌باشد که جدول فنی به شرح زیر می‌باشد.

آنلودر کمپرسور

در دستگاه های کمپرسور اسکرو، کنترل نمودن فشار هوا به وسیله‌ی رگلاتور یا آنلودر کمپرسور انجام می‌پذیرد که کار باز و بسته شدن به وسیله‌ی شیرهای برقی که به آنلودر متصل می‌باشد، انجام می‌گیرد که البته در شرایط عادی بسته است و در زمان جریان باز می‌گردد تا عمل مکش هوا بوسیله‌ی ایرند انجام گیرد و بعد فشرده سازی انجام می‌گیرد.

پیشنهاد ما به شما:  ساخت رطوبت گیر پمپ باد

پیکور برقی

بتن‌کن و پیکور برقی دستگاه‌هایی می‌باشند که جهت تخریب سنگ، بتن وآسفالت کاربرد دارد و جهت طبقه‌بندی راحت‌ترنسبت به حجم و توانش، می‌توانیم آنها را گروه‌بندی نماییم و از کوچکترین نوع چنین ابزارهایی که دریل بتن‌کن می‌باشد تا رده‌ متوسطش که به اسم چکش های تخریبی معروف می‌باشند و بزرگترین آنها که پیکور نام دارد دسته بندی می‌نماییم.

درایر

آسان‌ترین و بهترین راه در جدا کردن آب از هوای فشرده، که هزینهای کم را در بر گیرد، نصب و راه اندازی درایر است. با انجام این کار می‌توانید از مواردی همچون رطوبت و زنگ زدگی سیستم لوله کشی و تجهیزات بادی جلوگیری کنید. نکته جالب آن است که ساختار درایر، بسیار به یخچال شباهت دارد و به گونه ای موجب خنک شدن آن می‌گردد. شما میتوانید درایر تبریدی را نیز از وبسایت بادرو خریداری نمایید.

کمپرسور باد

کمپرسور باد با نام‌های متفاوت پمپ هوا، پمپ باد و کمپرسور هوا نیز شناخته می‌شود. اساس کمپرسور هوا، تولید هوا با فشار بالا است که همه فرآیندها در مخزن کمپرسور صورت می‌گیرد. استفاده کردن از کمپرسور باد نامناسب، باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شما می‌شود که می‌توان به فشار زیاد به موتور، هدر رفتن انرژی و فرسودگی بخش‌های مکانیکی موتور اشاره کرد.

کمپرسور صنعتی اسکرو