مان فیلتر

Filter Mann  یکی از معروفترین برندها در زمینه تولید فیلترهایی صنعتی و انواع فیلتر سپراتور و هواکش است. انواع محصولات مان فیلتر یا Filter Mann در ایران مخصوص کمپرسورهای صنعتی همچون کمپرسور اسکرو و معدنی ارائه شده است. البته می توان خاطر نشان کرد که معمولا فشارکاری در فیلتر های سپراتور 20 بار می باشد و هر کسی بر اساس نیاز خود بر اساس فشار کاری در خواستی نسبت به خرید اقدام می کند. انواع فیلترهای سپراتور شامل LB13145.3 , WD962 می باشد.  برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید مان فیلتر با مشاوران فروش بادرو کمپرسور تماس حاصل فرمایید.

محصولات mann filterکشور آلمان بیش از شش هزار و پانصد نوع فیلتر مختلف، برای مدلهای متفاوت خودروهای سبک، سنگین و ماشین آلات راه سازی و صنعتی تامین می کند. این فیلترها در انواع وسایل نقلیه شامل 42هزار خودرو سواری، 9هزار کامیون و اتوبوس و نیز 25هزار نوع ماشین آلات سنگین و صنعتی مورد استفاده می باشد. این شرکت 160هزار نوع محصول با کد فنی متفاوت دارد.

فیلتر سپراتور آب مان mann separator filterوظیفه اش را طی 3مرحله به جدا نمودن ذرات ریز قطره های آب از گازوییلی که به مصارف موتورهای دیزلی می‌رسد، می‌پردازد. تولیدات کشور آلمان و طبق استانداردها برای صنعت این کشورها تولید می‌گردد. بعلاوه ی ذرات جامدی که در گازوییل موجود می‌باشد، قطره ها و ذره های ریز آبی که دراین سوخت وجود دارد به طور مستقیم روی انژکتور موتورهای دیزل اثر تخریبی خواهد داشت به همین خاطر به کار بردن فیلتر سپراتور آب مان می‌تواند ذرات آب را جذب نماید چه بسا این ذرات در حد چند میکرون باشد. گرفتن قطرات آب در این ابعاد فقط با یک لایه فیلتر انجام نمی گیرد بلکه فیلتر سپراتور مان طی سه مرحله این قطرات را حذف می‌نماید.

نمایندگی فیلتر مان

فیلترهای مان که ساخت کارخانه‌ی مان در آلمان می‌باشند امروزه جز فیلترهای خوبی می‌باشندکه در موجود هستند. این برند که حدود ۱۶۰ هزار کالا به همراه کدهای فنی مختلف جهت ۲۳۰ هزار نوع ماشین‌آلات گوناگون تولید می‌گردد، از بهترین شرکتها در صنایع فیلترینگ می‌باشد. علاوه بر اینها  بیشترین تعداد پرسنل را دارد و محصولات و سایت تولیدش در نقاط گوناگون جهان موجود می باشد و تقریبا ۹۰ درصد فیلترهای ماشین‌آلات سنگین را تولید می‌کند. شرکت بادرو کمپرسور بعنوان نمایندگی فیلتر مان، با عرضه‌ی محصولات اورجینال با قیمتهای مناسب آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان محترم خود می‌باشد. ‪با عنایت به اهمیت بالای فیلترها در ماشین‌آلات ساختمانی و‌ همچنین ماشین‌آلات راه‌سازی و تاثیرات مستقیم آنها برروی کارایی موتورها، انتخاب فیلتر متناسب می‌تواند از بوجود آمدن آسیبهای جدی به دستگاهتان پیشگیری کند، آلیاژ موتور چنین ماشینهایی بسیار حساس می‌باشند و وجود هرگونه ناخالصی باعث کاهش چشم‌گیر عملکرد و کارایی آنها می‌گردد. براین اساس فیلترهای مان می‌توانند بهترین گزینه برای ماشین‌آلات و دستگاهتان باشند.

فیلتر سپراتور ترکان فیلتر
فیلتر سپراتور MANN
HA
mm
C
mm
B
mm
G
mm
Max Pressure
bar
Flow rate
m3/min
Model
127767162M 22 * 1.5201LB 719/2
212937162M 24 * 1.5202LB 962/2
177136111100M 39 * 1.5203LB 1374/2
26010810493M 32 * 1.5144LB 11 102/2
302136111100M 39 * 1.5205.5LB 13 145/3
فیلتر سپراتور MANN
کمپرسور تبریز

بادرو کمپرسور

ارائه کیفیت برتر در مان فیلتر و کسب جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

فروش و بازاریابی تهران: 66609345-021  8-66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514935-041   35514934-041

ارتباط آنلاین تلگرامی: کارشناسان فروش – کلیک کنید . 

ارسال E-mail: کلیک کنید . 

فیلترمان

فیلترهای مان ساخت کارخانه‌ی مان در آلمان می‌باشد و در حال حاضر از بهترین نوع فیلترهای بازار محسوب می‌شود. این برند ۱۶۰ هزار محصول با کدهای فنی گوناگون برای ۲۳۰ هزار نوع ماشین آلات مختلف تولید کرده است. و همچنان از بهترین شرکتها در صنایع فیلترینگ می‌باشد علاوه بر اینها بیشترین تعداد پرسنل را دارا می‌باشند و حدود ۹۰ درصد فیلترهای مربوط به ماشینهای سنگین را تولید می‌نماید. شرکت بادرو کمپرسور، با عرضه‌ی محصولات اورجینال با قیمتهای مناسب، همواره آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. ‪با توجه به میزان اهمیت فیلترها در ماشین‌آلات ساختمانی و‌ ماشین‌آلات راه‌سازی و تاثیرات مستقیم آنها بر کارایی موتور، انتخاب نمودن فیلترهای متناسب از بروز صدمات به دستگاهتان جلوگیری می‌کند، آلیاژ موتور این ماشینها بسیار حساس هستند و وجود هر گونه ناخالصی باعث کاهش چشمگیر عملکرد آنها خواهد شد. لذا فیلترهای مان همچنان می‌توانند بهترین گزینه برای ماشین‌آلات و دستگاهتان باشد

انواع فیلترهای مان فیلتر:

  • فیلترهای هواکش
  • فیلترهای روغن
  • فیلترهای گازوییل
  • فیلترهای آبگیر
  • فیلترهای هیدرولیک
  • فیلترهای کابین یا اتاق
  • فیلترهای گیربکس
  • فیلترهای آب
  • فیلترهای سپراتور

MANN-FILTER  بعنوان برندی قدرتمند و جهانی فیلتر MANN-FILTER دارای دامنه‌ای جامع با کیفیتی مطلوب و عملکرد بسیار خوبی برای خدمات خودرو ارائه می‌نماید.

انواع فیلترهای مان

فیلتر هوای مان

برای رسیدن به نتیجه ی خوب، موتورهای احتراق همیشه به هوای تمیز احتیاج دارند و این فرایند بوسیله ی فیلترهای مان تشکیل می‌شود. چنانچه آلاینده هایی که  در هوا وجود دارد مثل گرد و غبار یا دوده که به محفظه ی احتراق ورود پیدا می‌کنند ، امکان دارد بر روی سر سیلندر حفره ای بوجود آورد و موجب فرسودگی زودرس موتور گردد. عمل قطعه های الکترونیکی که در بین محفظه و مکش احتراق واقع است نیز امکان دارد بصورت  قابل توجهی مختل گردد. تفاوتی ندارد آلاینده، گرد و غبار، شن، گرده ، دوده یا حتی قطره های آب باشد ، فیلترهای هوا MANN-FILTER حتی ریزترین ذرات خروجی از هوای وارد شده را فیلتر می نماید. به این ترتیب نسبت سوخت و هوا به بهترین حالت فراهم می گردد که با عملکرد موتور نیز سازگار می‌باشد. جهت اطمینان از عملکرد ، فیلترهای هوا را بایستی بصورت منظم بررسی کنید، چون فیلتر مسدود شده مانع از عرضه ی هوا به داخل موتور می کند، نتیجه ی احتمالی این فرایند این می‌باشد که امکان دارد مقداری از سوخت بصورت کامل نسوزد و مقداری بدون استفاده دور ریز گردد. در اینجا مشخصه ی دیگری از فیلتر مان موجود است: مقدارزیاد گرد و غبار در کل فاصله ی سرویس حتمی می‌باشد.

فیلتر روغن مان

کارایی هر چه بیشتر و مصرف هرچه کمتر جهت جوابدهی به تقاضاهای بالا در موتورهایی که مدرن هستند، تولیدکنندگان خودرو که بیشترین سطح عملکرد را از اجزای مختلف موتورها مورد استفاده قرار می‌دهند. موضوع روغن در اینجا از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد، چون فقط روغن موتور پاکیزه میتواند عملکرد موتور را به طور صحیح تضمین نماید، چنانچه روغن از آلودگیها و باقی مانده های احتراق پاکسازی نگردد، دیگر در برابر سایش محافظتی نخواهد داشت. حتی امکان آسیب رسانی به موتور را نیز دارد. انتخاب فیلتر مان میتواند انتخابی کاملا هوشمندانه باشد. این فیلترها برای روغنهای مدرنی که  کارایی بالایی دارند طراحی گردیده و میتوانند مقاومت بیشتری نیز داشته باشند.

فیلتر سوخت مان

فیلترهای سوخت مان مطمعن می‌شوند که ذره های آبی که در سوخت موجود هستند و هر گونه کثیفی که موجود باشد به موتور ما آسیبی نرساند. بوسیله ی  فیلتر بسیار ریز، سوخت به طور کامل از هر گونه کثیفی رها میشود. فیلترهای مان از سیستم درمقابل خوردگی و سایش محافظت می نماید و به این ترتیب به حفظ عملکرد روان موتور یاری می‌رساند و همچنین در هزینه های مربوط به نگهداری آن نیز تاثیری به سزا دارد. علاوه بر فیلترهای استاندارد برای هوا ، سوخت، روغن ، فیلترهای دیگری با کاربردهایی متفاوت هم بوسیله ی این شرکت تولید می گردد.

فیلتر کمپرسور

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]