5/5 - (3 امتیاز)

مان فیلتر 

فیلتر مان (Filter Mann) یکی از معروفترین برندها در زمینه تولید فیلترهایی صنعتی و انواع فیلتر سپراتور و هواکش است. انواع محصولات مان فیلتر متناسب با کمپرسورهای صنعتی همچون کمپرسور اسکرو و معدنی ارائه شده است.

معمولا فشارکاری در فیلتر های سپراتور 20 بار می باشد و هر کسی بر اساس نیاز خود بر اساس فشار کاری در خواستی نسبت به خرید اقدام می کند. انواع فیلترهای سپراتور شامل LB13145.3 , WD962 می باشد.  برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید مان فیلتر با مشاوران فروش تماس حاصل فرمایید.

محصولات mann filter کشور آلمان بیش از شش هزار و پانصد نوع فیلتر مختلف، برای مدلهای متفاوت خودروهای سبک، سنگین و ماشین آلات راه سازی و صنعتی تامین می کند. این فیلترها در انواع وسایل نقلیه شامل 42 هزار خودرو سواری، 9 هزار کامیون و اتوبوس و نیز 25 هزار نوع ماشین آلات سنگین و صنعتی مورد استفاده می باشد. این شرکت 160 هزار نوع محصول با کد فنی متفاوت دارد.

فیلتر سپراتور پیچی
فیلتر سپراتور ترکان فیلتر

نمایندگی مان فیلتر

 شرکت بادرو کمپرسور بعنوان نمایندگی فیلتر مان، با عرضه‌ی محصولات اورجینال با قیمتهای مناسب آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان محترم خود می‌باشد. ‪با عنایت به اهمیت بالای فیلترها در ماشین‌آلات ساختمانی و‌ همچنین ماشین‌آلات راه‌سازی و تاثیرات مستقیم آنها برروی کارایی موتورها، انتخاب فیلتر متناسب می‌تواند از بوجود آمدن آسیبهای جدی به دستگاهتان پیشگیری کند، آلیاژ موتور چنین ماشینهایی بسیار حساس می‌باشند و وجود هرگونه ناخالصی باعث کاهش چشم‌گیر عملکرد و کارایی آنها می‌گردد. براین اساس فیلترهای مان می‌توانند بهترین گزینه برای ماشین‌آلات و دستگاهتان باشند

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با کارشناسان بادرو کمپرسور در ارتباط باشید.

ارائه کیفیت برتر در مان فیلتر و کسب جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

شماره تلفن واتساپ: 09128204891

شماره تماس ثابت 1: 02166687337

شماره تماس ثابت 2: 02166687338

وب سایت مان فیلتر آلمان – لطفا کلیک نمایید …

کمپرسور تبریز
 
فیلتر سپراتور MANN
فیلتر سپراتور MANN
HA
mm
C
mm
B
mm
G
mm
Max Pressure
bar
Flow rate
m3/min
Model
127767162M 22 * 1.5201LB 719/2
212937162M 24 * 1.5202LB 962/2
177136111100M 39 * 1.5203LB 1374/2
26010810493M 32 * 1.5144LB 11 102/2
302136111100M 39 * 1.5205.5LB 13 145/3
فیلتر سپراتور LB boxes
جدول ابعاد و اندازه فیلتر مان سری LB
جدول ابعاد و اندازه فیلتر مان سری LB
جدول فیلتر سپراتور مان فیلتر آلمان سری LB

کاتالوگ فیلتر مان

download button tesaroll 300x159 1

شرکت مان فیلتر

شرکت مان فیلتر تولید کننده فیلترهای سپراتور ، فیلتر هیدرولیک و فیلتر هواکش میباشد . فیلترهای مان ساخت کارخانه‌ی مان در آلمان می‌باشد و در حال حاضر از بهترین نوع فیلترهای بازار محسوب می‌شود. این برند ۱۶۰ هزار محصول با کدهای فنی گوناگون برای ۲۳۰ هزار نوع ماشین آلات مختلف تولید کرده است. و همچنان از بهترین شرکتها در صنایع فیلترینگ می‌باشد علاوه بر اینها بیشترین تعداد پرسنل را دارا می‌باشند و حدود ۹۰ درصد فیلترهای مربوط به ماشینهای سنگین را تولید می‌نماید. شرکت بادرو کمپرسور، با عرضه‌ی محصولات اورجینال با قیمتهای مناسب، همواره آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. ‪با توجه به میزان اهمیت فیلترها در ماشین‌آلات ساختمانی و‌ ماشین‌آلات راه‌سازی و تاثیرات مستقیم آنها بر کارایی موتور، انتخاب نمودن فیلترهای متناسب از بروز صدمات به دستگاهتان جلوگیری می‌کند، آلیاژ موتور این ماشینها بسیار حساس هستند و وجود هر گونه ناخالصی باعث کاهش چشمگیر عملکرد آنها خواهد شد. لذا فیلترهای مان همچنان می‌توانند بهترین گزینه برای ماشین‌آلات و دستگاهتان باشد

انواع فیلترهای تولیدی توسط مان فیلتر:

 • فیلترهای هواکش
 • فیلترهای روغن
 • فیلترهای گازوییل
 • فیلترهای آبگیر
 • فیلترهای هیدرولیک
 • فیلترهای کابین یا اتاق
 • فیلترهای گیربکس
 • فیلترهای آب
 • فیلترهای سپراتور

MANN-FILTER  بعنوان برندی قدرتمند و جهانی دارای دامنه‌ای جامع با کیفیتی مطلوب، عملکرد بسیار خوبی برای خدمات خودرو ارائه می‌نماید.

MANN 1 389x1030 1

انواع فیلتر مان

 • فیلتر هوای مان

برای رسیدن به نتیجه ی خوب، موتورهای احتراق همیشه به هوای تمیز احتیاج دارند و این فرایند بوسیله ی فیلترهای مان تشکیل می‌شود. چنانچه آلاینده هایی که  در هوا وجود دارد مثل گرد و غبار یا دوده که به محفظه ی احتراق ورود پیدا می‌کنند ، امکان دارد بر روی سر سیلندر حفره ای بوجود آورد و موجب فرسودگی زودرس موتور گردد. عمل قطعه های الکترونیکی که در بین محفظه و مکش احتراق واقع است نیز امکان دارد بصورت  قابل توجهی مختل گردد. تفاوتی ندارد آلاینده، گرد و غبار، شن، گرده ، دوده یا حتی قطره های آب باشد ، فیلترهای هوا MANN-FILTER حتی ریزترین ذرات خروجی از هوای وارد شده را فیلتر می نماید. به این ترتیب نسبت سوخت و هوا به بهترین حالت فراهم می گردد که با عملکرد موتور نیز سازگار می‌باشد. جهت اطمینان از عملکرد ، فیلترهای هوا را بایستی بصورت منظم بررسی کنید، چون فیلتر مسدود شده مانع از عرضه ی هوا به داخل موتور می کند، نتیجه ی احتمالی این فرایند این می‌باشد که امکان دارد مقداری از سوخت بصورت کامل نسوزد و مقداری بدون استفاده دور ریز گردد. در اینجا مشخصه ی دیگری از فیلتر مان موجود است: مقدارزیاد گرد و غبار در کل فاصله ی سرویس حتمی می‌باشد.

 • فیلتر روغن مان

کارایی هر چه بیشتر و مصرف هرچه کمتر جهت جوابدهی به تقاضاهای بالا در موتورهایی که مدرن هستند، تولیدکنندگان خودرو که بیشترین سطح عملکرد را از اجزای مختلف موتورها مورد استفاده قرار می‌دهند. موضوع روغن در اینجا از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد، چون فقط روغن موتور پاکیزه میتواند عملکرد موتور را به طور صحیح تضمین نماید، چنانچه روغن از آلودگیها و باقی مانده های احتراق پاکسازی نگردد، دیگر در برابر سایش محافظتی نخواهد داشت. حتی امکان آسیب رسانی به موتور را نیز دارد. انتخاب فیلتر مان میتواند انتخابی کاملا هوشمندانه باشد. این فیلترها برای روغنهای مدرنی که  کارایی بالایی دارند طراحی گردیده و میتوانند مقاومت بیشتری نیز داشته باشند.

 • فیلتر سوخت مان

فیلترهای سوخت مان مطمعن می‌شوند که ذره های آبی که در سوخت موجود هستند و هر گونه کثیفی که موجود باشد به موتور ما آسیبی نرساند. بوسیله ی  فیلتر بسیار ریز، سوخت به طور کامل از هر گونه کثیفی رها میشود. فیلترهای مان از سیستم درمقابل خوردگی و سایش محافظت می نماید و به این ترتیب به حفظ عملکرد روان موتور یاری می‌رساند و همچنین در هزینه های مربوط به نگهداری آن نیز تاثیری به سزا دارد. علاوه بر فیلترهای استاندارد برای هوا ، سوخت، روغن ، فیلترهای دیگری با کاربردهایی متفاوت هم بوسیله ی این شرکت تولید می گردد.

 • فیلتر روغن هیدرولیک مان (Mann hydraulic)

فیلترهای روغنی هیدرولیک مان در 2 گروه فیلترهای هیدرولیک فشاری و فیلترهای بازگشتی گروه‌بندی شده‌اند. در مواقعی جهت پاکسازی روغنهای هیدرولیک و همچنین جهت حفاظت از قطعات سیستم‌های هیدرولیکی که معمولا زیر فشارات زیادی عمل می‌کنند پنج عدد از انواع مختلف فیلترهای هیدرولیکی برند مان در یکعدد سیستم نصب می‌گردد.

فیلترهای هیدرولیکی مان در مراحل مکشی که پیش از پمپ تغذیه‌ای متصل می‌شوند، فیلترهای هیدرولیکی کم فشار مان که قبل از سیستم مصرف کننده متصل می‌شود و 2 عدد فیلتر خطی و همچنین فیلتر ورودی به قسمت تانک که روی سیتم هیدرولیکی متصل می‌شود. فیلتر هیدرولیکی مان که از نوع پیچی می‌باشد و جزئ سریهای wd تا فشارات هیدرولیکی که قدرت 24 باری و فیلترهای هیدرولیکی سری wh جهت اتصالاتی تا فشارات 40 بار استفاده دارند. فیلترهای هیدرولیکی برند man در سریهای برگشتی، قدرت جذب نمودن مقدار زیادی از ذره‌های معلقی که موجود هستند را دارد و به شکل 2سر و یا تک سر ارائه می‌گردد.

فیلتر روغن هیدرولیک مان

فشارات و دمای کاری فیلترهای روغنی هیدرولیکی MAN

فیلترهای روغنی هیدرولیکی جهت کارکرد در وضعیتهای گوناگون که ویژگیهای مکانیکی متنوعی دارند. همچنین قدرت جذب کردن ذره‌ها را در حد میکرون که به زدودن همه‌ی آلاینده‌هایی که فلزی بوده و در روغن معلق می‌باشند، انجام می‌دهد و طبق کیفیتی که تولید شده این فیلترها ممکن است متفاوت باشند. فیلترهای روغنی هیدرولیکی MAN کشور آلمان قدرت حذف ذرات ریز تا اندازه‌های 20 میکرون داشته و در عین حال درصد قابل توجهی از آلاینده‌ها را شامل شده است. بجز این میزان جذبی که دارد، بالاترین حد دمای ممکن که در حقیقت حداکثر دمای ساختاری فیلتر روغنی می‌باشد و قدرت تحمل دمای 110 درجه‌ی سانتیگراد را داشته که همین موضوع مهم با افزایش فشارات در سیستمهای هیدرولیکی میزان دما همبالا خواهد رفت.

مش و شبکه‌های فلزی در فیلترهای روغنی هیدرولیکی

در اغلب موارد فیلترهای روغنی هیدرولیکی جهت احاطه کارتریجهای نوع سلولزی از مشها و همچنین شبکه‌های فلزی که بافتهی خیلی ریزی دارند، بکار می‌رود. در اکثر کاربردهای این نوع مشهای فلزی، فیلترهای روغنی هیدرولیکی یکسری مواد ضد زنگ مثل استنلس استیل دارند. بکارگیری این مشهای فلزی در ساختار کلی فیلترهای روغنی هیدرولیکی به چندین دلیل اصلی و عمده انجام می‌پذیرد. نخستین دلیل به موجب فشارات بالایی که در سیستم موجود است و معمولا دمای کار افزایش میابد که همین موضوع سبب شل شدن ویا دفرمه شدن ساختارهای کارتریجی سلولزی می‌گردد، دوم اینکه این دماهای بالا با فشارات زیاد همراه می‌گردد و در قسمت دبی میزان جریانات سیال هم علتی دیگر برای آسیب بافتهای سلولزی کارتریجی فیلترهای روغنی هیدرولیکی می‌گردند که این اتفاقات در موارد کارتریجها مش‌دار و سیمی رخ نخواهد داد. لازم به ذکر است که در فیلترهای روغنی هیدرولیکی بشکل کم فشار، فشارات متوسط، ویا فیلترها ی پرفشار می‌باشند و اکثرا در فیلترهای نوع پرفشار، از مشهای فلزی ضرورتا استفاده می‌نمایند.

فیلتر روغن هیدرولیک مان
 
جدول راهنمای ابعاد فیلتر روغن مان
جدول راهنمای ابعاد فیلتر روغن مان
فیلتر کمپرسور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *