کمپرسور معدنی

نام دیگر کمپرسور معدنی، پرتابل است. هر کدام از این دستگاه‌ها با نیرو کار می‌کنند و نیروی محرکه از سمت موتورهای دیزلی می‌آید. از آنجایی که از اسم آن پیداست، این دستگاه در مکان‌هایی همچون معدن کارایی دارد و قابلیت فعالیت در محل‌های سخت و سنگی را دارد. به این دلیل تعداد چراغ های قرار گرفته در کمپرسور معدنی کم نیست و در دو مدل دو تایی و چهارتایی طراحی و تولید شده است.

بخاطر حضور این دستگاه‌ها در شرایط دشوار، آن‌ها مقاومت بیشتر و قدرت بالاتری دارند. شاید با خود بگویید، چطور می‌توان کمپرسور معدنی را جا به جا کرد و آیا قابلیت حمل و نقل وجود دارد؟ پاسخ بله است. زیرا کارایی این وسیله به مقداری است که از جاده گرفته تا کارخانه کلیه امور وابسته را پوشش می‌دهد.

انواع کمپرسورهای اسکرو دیزلی و کمپرسور معدنی در ظرفیت خای مختلف می باشد. کمپرسورهای معدنی و دیزلی در اصل از دو بخش تشکیل شده اند.

موتور کمپرسور (نیروی محرکه)  و واحد هواساز (ایرند – اسکرو – Oil Inject)

خرید کمپرسور معدنی

کاربرد کمپرسور معدنی

  • برای رنگ آمیزی و پمب ایرلس و نقاشی در صنایع رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می گیرد
  • برای سند بلاست کاری و شات بلاست انواع بدنه کشتی و سوله سازی و … بکار گرفته می شود
  • برای ابزارهای بادی و تخریب انواع سنگ و بتن و آسفالت در اداره جات دولتی و سازمان ها و شهرداری ها استفاده می گردد
  • برای پیمانکاری راه و ساختمان و عمرانی و تجهیزات شیلنگ ویبراتور بادی استفاده می شود
  • برای تخریب انواع سنگ و بتن و آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد
  • برای دستگاه های دریل واگن و حفاری بکار گرفته می شود
  • برای دستگاه های شاتکریت و سیمان کاری و … بکار گرفته می شوند

قیمت کمپرسور معدنی

کمپرسور معدنی یکی از بهترین و معروف‌ترین دستگاه‌های صنعتی در سطح جهان است که با توجه به کیفیت، فشار کاری، ساعات کارکرد ماهیانه و ظرفیت، قیمت آن محاسبه می‌شود. مجموعه بادرو کمپرسور با ایجاد نمایندگی فروش در چند استان مهم کشور، امکان خرید کمپرسور معدنی با موتور دیزلی 3،4 و 6 سیلندر را برای خریداران فراهم کرده است. تنها کافی است برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

در اغلب امورات کمپرسورها بصورت مستقیم و غیرمستقیم نقش ایفا می‌کنند و اجتناب نمودن از آنها بسیار دشوار می‌باشد که لازمه ی آن ساختن دستگاههایی می‌باشد که جهت کار احتیاج به سیال فشرده ندارند و به گونه ای دیگر کار می‌کنند. به این خاطر که این کمپرسورها در نقاط مختلف جهان در زندگی مردم حضور پررنگ دارند و شناختن آنها مفید بوده و تا حدی لازم می‌باشد.

کمپرسورهای معدنی نوعی از کمپرسورها می‌باشند که توسط قابلیت جابه­ جاییشان شناخته می ­شود. این گونه از کمپرسورها که برای انواع متفاوتی از نیازها مورد استفاده هستند که در مطالب قبلی متذکر شدیم. این کمپرسورها اغلب در مکانهایی مورد استفاده دارند که احتیاج به هوای فشرده بصورت موقت موجود است و بعد از مدت زمانی اندک این نیاز رفع می گردد. جهت استفاده از این نوع کمپرسور کار چندان مشکلی نخواهد بود و به کمک دفترچه ی راهنما ی آن براحتی می­ توان از آن استفاده کرد.

مزایای کمپرسور معدنی

مزایای کمپرسور معدنی

در این بخش قصد داریم به مزیت‌های استفاده از کمپرسور معدنی بپردازیم. این دستگاه به صورت تمام وقت و بدون وقفه قابل بکارگیری است و همچنین در حین بارکشی، کمتر دچار خرابی می‌گردد. اگر برای تعمیر و تعویض قطعات کمپرسور معدنی به قطعات یدکی نیاز داشتید، نگران نباشید آن‌ها به وفور یافت می‌شوند. البته وجود افراد متخصص و کارشناس نیز در این زمینه فراوان است و در صورت نیاز، تنها کافی است با مشاوران مجموعه بادرو کمپرسور برای حل مشکل مشورت شود.

یکی دیگر از مزیت‌ها در بالا بودن کارایی و راندمان قسمت هواساز دستگاه است که به کیفیت بالای کمپرسور معدنی کمک شایانی می‌کند. نکته مهم دیگر در خصوص قابلیت استفاده در دمای بالا است. همچنین می‌توان ابزار مربوطه در فضای مناسب این دستگاه نگهداری شود و به صورت آسان به قسمت‌های داخلی آن دسترسی پیدا کند.
نیازی نیست که برای کار با کمپرسور معدنی مهارت بالایی داشته باشید، تنها با یک بار آموزش قادر خواهید بود تعداد بسیاری از اقدامات مربوطه را به انجام برسانید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]