4.7/5 - (11 امتیاز)

نازل سند بلاست

 یکی از ملزومات تجهیزات سندبلاست است که معمولاً به صورت استوانه‌ای شکل بوده و جنس پوسته آلومنیوم می‌باشد، نازل سند بلاست دارای دو قسمت است: قسمت داخلی که از مواد سخت در مقابل سایش می‌باشد که از جنس (سرامیک، تنگستن، برون کاربایت) می‌باشد. سایز رزوه نازل سندبلاست معمولاً 1 1/4 اینچ و یا 1 اینچ می‌باشد که با یک هولدر پلاستیکی به شیلنگ متصل می‌گردد. اگر شیلنگ سایز یک اینچ باشد هولدر باید تبدیل داشته باشد. برای تهیه نازل سندبلاست از برندهای مطرح اروپایی گراکو و Golden Blast و کره ای و چینی می‌توان انتخاب و تهیه کرد.

نازل سندبلاست

نازل سندبلاست

برای شروع کار چه نازل سند بلاست انتخاب کنیم بهتر است؟ یکی از سوالات بیشتر مشتریان عزیز می‌باشد، برای انتخاب نوع کمپرسور و نازل سندبلاست که به همدیگر وابسته و مرتبط می‌باشند، میزان حجم هوای کمپرسور حائز اهمیت می‌باشد که باید نسبت به این مقدار هوا، شماره و دهانه نازل باید انتخاب گردد.

  • نمره 3 mm  که بیشتر برای چوب و شیشه کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 500 لیتر به بالا دارند.
  •  نمره 4 mm  که بیشتر برای چوب و شیشه کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 1000 لیتر به بالا دارند.
  •  نمره 6 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 7000 لیتر به بالا دارند.
  • نمره 8 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 7000 لیتر به بالا دارند.
  • نمره 10 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات و سایر با حجم بالا کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 10000 لیتر به بالا دارند.
  •  نمره 12 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 15000 لیتر به بالا دارند.

 

نازل دستگاه سندبلاست
قیمت نازل سند بلاست

Tungesten Carbide - Performer - Venturi nozzle

قیمت نازل سند بلاست

قیمت نازل سند بلاست بستگی به سایز و برند و کیفیت نازل میباشد و در حدود 3 میلیون تومان تا 4  میلیون تومان برای نازل های بدون روکش دار و 4 تا 6 میلیون تومان برای نازل های روکش پلاستیکی و اصطلاحا روکش قهوه ای متغییر میباشد. از برندهای معروف برند Golden Blast میباشد. از سایر برندهای مطرح میتوان از برند clemco و Contracor آلمان نام برد. قیمت نازل سندبلاست بستگی به کارایی و کاربرد نازل متفاوت میباشد.

برای سفارش خرید نازل سند بلاست میتوانید درخواست خود رو از طریق واتس آپ به شماره 09214168650 ارسال نمایید و یا از طریق لینک واتساپ اقدام نمایید.

شماره تماس فروش:

  • ۰۲۱-۶۶۶۰۹۳۴۵
  • ۰۲۱-۶۶۶۸۷۳۳۷
  • ۰۲۱-۶۶۶۸۷۳۳۸
نازل سندبلاست فلزی گلدن بلست

انواع نازل سند بلاست

نازل سندبلاست شامل پوشش آلومینیومی با طول بلند، پوشش جنس اورتان، پوشش آلومینیوم و طول متوسط، جنس تنگستن با طول کوتاه، می‌شوند. نوع اول که دارای پوشش آلومینیوم با طول بلند است در کارخانه‌ها و صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این حالت باید فاصله نازل تا سطح ۳۰ سانتی متر باشد تا ذرات با سرعت بالا بتوانند خارج شوند.

نوع دیگر که دوام و مقاومت آن از سایر سندبلاست‌ها بیشتر است، جنس اورتان است. این نوع از محصولات نیز در ابعاد مختلفی با توجه به نیاز مشتری موجود است. یکی دیگر از انواع متداول و کاربردی نازل سندبلاست، با طول متوسط است زیرا این ابعاد در اکثر صنایع کاربرد دارد. البته می‌توان در صنایع خانگی و کم کاربرد از نوع با طول کم و در حدود ۱۳ سانتی متر استفاده کرد و ذرات آلاینده را با هوای موجود خارج کرد.

در زیر تصاویر انواع نازل سندبلاست را مشاهده میکنید و در ادامه نیز تصاویر برخی نازل های خاص را مشاهده میفرمایید که کاربردهای خاص و محدودی نیز دارند.

نازل های خاص سندبلاست

سندبلاست شیشه
سندبلاست چوب
سندبلاست سنگ
سند بلاست آهن

محصولات مرتبط بادرو

نازل سندبلاست

Silicon Carbide - Performer - Venturi nozzle

مشخصات سندبلاست

Boron Carbide - Performer - Venturi nozzle

نازل روکش دار سند بلاست
قیمت نازل سند بلاست

ایربلاست با همه‌ی مزایا و پیشرفت‌ها وشاخه‌های بوجود آمده‌اش به همراه غبار هستند، پس با یک نوع چالش زیستی محیطی روبه‌رو می‌باشد حتی استفاده از ساینده های دیگر با امتیازات بخصوص خودشان هم قادر نیستند که غبارات را حذف نمایند از طرفی گاهی مواقع حرارتی که ایجاد می‌شود براثر برخوردهای ساینده با قطعه‌ای نیز می‌تواند چالشی دیگر باشد هم برای قطعه وهم ساینده می‌گردد مخصوصا جهت قطعاتی که نسبت به حرارت حساس هستند و تغییر رنگ می‌دهند بدین ترتیب سرعت بسیار بالا جهت پرتاب ساینده‌ها به هوا را مقدور نکرده بنابراین استفاده‌ی از مایعاتی ارزان و یا در دسترس، که قابلیتهای صنعتی و بکارگیری دراین سیستم‌ها را هم داشته باشد، مطرح است که استیم بلاست رویه‌ای منطقی محسوب شده و مقرون به صرفه نیز می‌باشد. مواد ساینده‌ای که در این روش دربین لایه‌هایی از آب حبس شده و همراه با آن با قطعه‌ای برخورد می‌کند. سوای مکانیزم‌های مختلف مربوط به پرتاب ساینده آب هم می‌تواند با دمای نرمال یا درحد جوش ارائه می‌شود که ویژگیهای خاصی را دارد بجز اینها مواد ساینده‌ی گران قیمتی در این ماشین ها از استهلاک پایینتر که قابلیت بازیابی بیشتری دارند روش های استیم بلاست همینطور بکارگیری مواد ساینده‌ی جامد و مزایای خاصیت مثبت زیست محیطی بکارگیری یخ خشک را در زیر مجموعه‌ی این روش های مطرح که آن را آیس بلاست می‌نامند.

 

سندبلاست کار
جدید600

فروش و خدمات پس از فروش کمپرسورسازی با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور فعال

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021  66609345-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir

جهت سفارش از طریق تلگرام روی متن کلیک کنید

نازل سندبلاست مکشی

نازل سندبلاست

سبک بودن نازل سندبلاست، قیمت مناسب، کارایی بهتر و عمر مفید از ویژگی های یک نازل سند بلاست محسوب می‌گردد.

نازل یکی از اجزای دستگاه سندبلاست است و شامل یک قطعه‌ی فیزیکی می‌باشد که معمولا بصورت استوانه‌ای با سوراخ های باریک می‌باشد. در واقع نازل سندبلاست، یک خروجی محسوب می‌گردد برای خروج ذرات ساینده و انتقال آنها به سطح مورد نظر. انتخاب نمودن نازل سندبلاست از لحاظ اندازه و ابعاد و همینطور مواد اولیه‌ای مورد اهمیت است. انواع متفاوت نازلها در پدیده‌ی سایش سطح، استفاده می‌شود و هریک از این ابزارها جهت نوع خاصی از مواد ساینده ساخته شده است.

نازل سندبلاست شامل یک قطعه‌ی فیزیکی می‌باشد و به شکل تفنگی است که بوسیله‌ی یک اهرمی کنترل کننده می‌باشد، ذرات ساینده را به روی سطح مورد نظر، شلیک می‌نماید. نازل های تنگستن کاربایستی از بدنه‌ی آلومینیومی بسیار مقاومی ساخته شده است. بکار بردن کاربید تنگستن جهت ساخت نازل سندبلاست به این دلیل می‌باشد که این ماده‌ی معدنی از میزان سختی بسیار بالایی برخوردار است که در عین حال قابلیت سایشی عالی، عمر طولانی و ضد خوردگی می‌باشد.

زمانی که ذره‌های ساینده از راه شیلنگ به قسمت نازل هدایت میگردد، فشار بالایی دارند، به این دلیل موادی که جهت ساختن نازلها بکار می‌رود بایستی حداقل قدرت رویارویی با فشارهای بالا را داشته باشد و بر اثر بهم خوردن ذرات، تخریب نگردند یا دچار شکستگی نشوند.

 

قیمت نازل سندبلاست

نازل و هولدر سندبلاست

نازل سندبلاست

نازل سندبلاست

نازل سندبلاست

نازل فلزی و پلاستیکی سندبلاست

هولدر سندبلاست

هولدر سندبلاست

سایر دستگاه تجهیزات سندبلاست

کلاه اپراتور سندبلاست

کلاه اپراتور سندبلاست

کپسول تصفیه هوای کلاه سندبلاست

کپسول تصفیه هوا سندبلاست

نازل سندبلاست

نازل سندبلاست

هولدر سندبلاست

هولدر سندبلاست

بست و کوپلینگ سندبلاست

بست و کوپلینگ سندبلاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *