4.7/5 - (8 امتیاز)

نازل سند بلاست

 یکی از ملزومات تجهیزات سندبلاست است که معمولاً به صورت استوانه‌ای شکل بوده و جنس پوسته آلومنیوم می‌باشد، نازل سند بلاست دارای دو قسمت است: قسمت داخلی که از مواد سخت در مقابل سایش می‌باشد که از جنس (سرامیک، تنگستن، برون کاربایت) می‌باشد. سایز رزوه نازل سندبلاست معمولاً 1 1/4 اینچ و یا 1 اینچ می‌باشد که با یک هولدر پلاستیکی به شیلنگ متصل می‌گردد. اگر شیلنگ سایز یک اینچ باشد هولدر باید تبدیل داشته باشد. برای تهیه نازل سندبلاست از برندهای مطرح اروپایی گراکو و Golden Blast و کره ای و چینی می‌توان انتخاب و تهیه کرد.

نازل سندبلاست

نازل سندبلاست

برای شروع کار چه نازل سند بلاست انتخاب کنیم بهتر است؟ یکی از سوالات بیشتر مشتریان عزیز می‌باشد، برای انتخاب نوع کمپرسور و نازل سندبلاست که به همدیگر وابسته و مرتبط می‌باشند، میزان حجم هوای کمپرسور حائز اهمیت می‌باشد که باید نسبت به این مقدار هوا، شماره و دهانه نازل باید انتخاب گردد.

  • نمره 3 mm  که بیشتر برای چوب و شیشه کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 500 لیتر به بالا دارند.
  •  نمره 4 mm  که بیشتر برای چوب و شیشه کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 1000 لیتر به بالا دارند.
  •  نمره 6 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 7000 لیتر به بالا دارند.
  • نمره 8 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 7000 لیتر به بالا دارند.
  • نمره 10 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات و سایر با حجم بالا کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 10000 لیتر به بالا دارند.
  •  نمره 12 mm که بیشتر برای تمیزکاری سطح فلزات کاربرد دارند که معمولاً نیاز به کمپرسور 15000 لیتر به بالا دارند.

دیگ سند بلاست
قیمت نازل سند بلاست
Tungesten Carbide - Performer - Venturi nozzle
Order Code DescriptionDescriptionModel
10 11 3062130 mm 6.5 mm Tungesten
Carbide
10 11 3063150 mm8.0 mmTungesten
Carbide
10 11 3064170 mm9.5 mmTungesten
Carbide
10 11 3065200 mm11.0 mmTungesten
Carbide
10 11 3066210 mm12.5 mmTungesten
Carbide

قیمت نازل سند بلاست

قیمت نازل سند بلاست بستگی به سایز و برند و کیفیت نازل میباشد و در حدود 3 میلیون تومان تا 4  میلیون تومان برای نازل های بدون روکش دار و 4 تا 6 میلیون تومان برای نازل های روکش پلاستیکی و اصطلاحا روکش قهوه ای متغییر میباشد. از برندهای معروف برند Golden Blast میباشد. از سایر برندهای مطرح میتوان از برند clemco و Contracor آلمان نام برد. قیمت نازل سندبلاست بستگی به کارایی و کاربرد نازل متفاوت میباشد.

برای سفارش خرید نازل سند بلاست میتوانید درخواست خود رو از طریق واتس آپ به شماره 09214168650 ارسال نمایید و یا از طریق لینک واتس اقدام نمایید.

 
 
نازل سندبلاست
نازل سندبلاست
نازل سندبلاست
نازل سندبلاست
نازل سندبلاست
نازل سندبلاست
نازل سندبلاست
نازل سند بلاست
نازل سند بلاست
نازل سندبلاست

قیمت انواع نازل سندبلاست

بدلیل تغییرات قیمت لطفا برای دریافت قیمت انواع نازل سندبلاست با مدیران فروش تماس حاصل فرمایید.

انواع سند بلاست

نازل سندبلاست شامل پوشش آلومینیومی با طول بلند، پوشش جنس اورتان، پوشش آلومینیوم و طول متوسط، جنس تنگستن با طول کوتاه، می‌شوند. نوع اول که دارای پوشش آلومینیوم با طول بلند است در کارخانه‌ها و صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این حالت باید فاصله نازل تا سطح ۳۰ سانتی متر باشد تا ذرات با سرعت بالا بتوانند خارج شوند.

نوع دیگر که دوام و مقاومت آن از سایر سندبلاست‌ها بیشتر است، جنس اورتان است. این نوع از محصولات نیز در ابعاد مختلفی با توجه به نیاز مشتری موجود است. یکی دیگر از انواع متداول و کاربردی نازل سندبلاست، با طول متوسط است زیرا این ابعاد در اکثر صنایع کاربرد دارد. البته می‌توان در صنایع خانگی و کم کاربرد از نوع با طول کم و در حدود ۱۳ سانتی متر استفاده کرد و ذرات آلاینده را با هوای موجود خارج کرد.

ایربلاست با همه‌ی مزایا و پیشرفت‌ها وشاخه‌های بوجود آمده‌اش به همراه غبار هستند، پس با یک نوع چالش زیستی محیطی روبه‌رو می‌باشد حتی استفاده از ساینده های دیگر با امتیازات بخصوص خودشان هم قادر نیستند که غبارات را حذف نمایند از طرفی گاهی مواقع حرارتی که ایجاد می‌شود براثر برخوردهای ساینده با قطعه‌ای نیز می‌تواند چالشی دیگر باشد هم برای قطعه وهم ساینده می‌گردد مخصوصا جهت قطعاتی که نسبت به حرارت حساس هستند و تغییر رنگ می‌دهند بدین ترتیب سرعت بسیار بالا جهت پرتاب ساینده‌ها به هوا را مقدور نکرده بنابراین استفاده‌ی از مایعاتی ارزان و یا در دسترس، که قابلیتهای صنعتی و بکارگیری دراین سیستم‌ها را هم داشته باشد، مطرح است که استیم بلاست رویه‌ای منطقی محسوب شده و مقرون به صرفه نیز می‌باشد. مواد ساینده‌ای که در این روش دربین لایه‌هایی از آب حبس شده و همراه با آن با قطعه‌ای برخورد می‌کند. سوای مکانیزم‌های مختلف مربوط به پرتاب ساینده آب هم می‌تواند با دمای نرمال یا درحد جوش ارائه می‌شود که ویژگیهای خاصی را دارد بجز اینها مواد ساینده‌ی گران قیمتی در این ماشین ها از استهلاک پایینتر که قابلیت بازیابی بیشتری دارند روش های استیم بلاست همینطور بکارگیری مواد ساینده‌ی جامد و مزایای خاصیت مثبت زیست محیطی بکارگیری یخ خشک را در زیر مجموعه‌ی این روش های مطرح که آن را آیس بلاست می‌نامند.

محصولات مرتبط بادرو

 
سندبلاست
دیگ سندبلاست
شیلنگ سندبلاست سل
سندبلاست چوب
سندبلاست شیشه
سندبلاست فلزات
کمپرسور اسکرو
کمپرسور پیستونی MICAS ACM 1000
دیزلی PDK 33
نازل سندبلاست
Silicon Carbide - Performer - Venturi nozzle
Order Code DescriptionDescriptionModel
10 11 3072130 mm 6.5 mm Silicon
Carbide
10 11 3073150 mm8.0 mmSilicon
Carbide
10 11 3074170 mm9.5 mmSilicon
Carbide
10 11 3075200 mm11.0 mmSilicon
Carbide
10 11 3076210 mm12.5 mmSilicon
Carbide
مشخصات سندبلاست
Silicon Carbide - Performer - Venturi nozzle
Order Code DescriptionDescriptionModel
10 11 3072130 mm 6.5 mm Boron
Carbide
10 11 3073150 mm8.0 mmBoron
Carbide
10 11 3074170 mm9.5 mmBoron
Carbide
10 11 3075200 mm11.0 mmBoron
Carbide
10 11 3076210 mm12.5 mmBoron
Carbide
نازل روکش دار سند بلاست

قیمت نازل سند بلاست
نازل بدون غبار
01
کمپرسور تبریز

فروش و خدمات پس از فروش کمپرسورسازی با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور فعال

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021  66609345-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir

جهت سفارش از طریق تلگرام روی متن کلیک کنید

نازل سندبلاست

سبک بودن نازل سندبلاست، قیمت مناسب، کارایی بهتر و عمر مفید از ویژگی های یک نازل سند بلاست محسوب می‌گردد.

این نازل یکی از اجزای دستگاه سندبلاست است و شامل یک قطعه‌ی فیزیکی می‌باشد که معمولا بصورت استوانه‌ای با سوراخ های باریک می‌باشد. نازل هایی که استفاده می‌شود در واقع، یک خروجی محسوب می‌گردد برای خروج ذرات ساینده و انتقال آنها به سطح مورد نظر. انتخاب نمودن نازل سندبلاست از لحاظ اندازه و ابعاد و همینطور مواد اولیه‌ای مورد اهمیت است. انواع متفاوت نازلها در پدیده‌ی سایش سطح،استفاده می‌شود و هریک از این ابزارها جهت نوع خاصی از مواد ساینده ساخته شده است.

نازل سندبلاست شامل یک قطعه‌ی فیزیکی می‌باشد و به شکل تفنگی است که بوسیله‌ی یک اهرمی کنترل کننده می‌باشد، ذرات ساینده را به روی سطح مورد نظر، شلیک می‌نماید. نازل های تنگستن کاربایستی از بدنه‌ی آلومینیومی بسیارمقاومی ساخته شده است. بکار بردن کاربید تنگستن جهت ساخت نازل سندبلاست به این دلیل می‌باشد که این ماده‌ی معدنی از میزان سختی بسیار بالایی برخورداراست که درعین حال قابلیت سایشی عالی، عمر طولانی وضد خوردگی می‌باشد.

زمانی که ذره‌های ساینده از راه شیلنگ به قسمت نازل هدایت میگردد، فشاربالایی دارند، به این دلیل موادی که جهت ساختن نازلها بکار می‌رود بایستی حداقل قدرت رویارویی با فشارهای بالا را داشته باشد و براثر بهم خوردن ذرات، تخریب نگردند یا دچار شکستگی نشوند.

سایش اجسام توسط مواد سخت

سایش نمودن اجسام که اغلب تحت عنوانی سندبلاست ماسه معروف شده‌اند، کار پیشران نمودن جریانی از مواد ساینده در مقابل سطوح تحت فشاری بالا جهت صاف کردن سطحهای خشن‌تر، سفت گشتن سطوح صاف، فرم دادن به سطوح و یا حذف نمودن آلودگیهای سطحی می‌باشد. مایعی تحت فشارات، به شکل نرمال هوای فشرده یا چرخهای محوریت جهت حرکت مواد استفاده می‌گردد، و این فشارات زیاد با موادی خشن که شامل ماسه و شن و یا سیلیس هستند به بخش گان هدایت می‌گردد برای اینکه به پاشش به سمت اجسام  جهت داده شود که این گان یک قسمت بیرونی دارد و از جنس فلز یا پلاستیک و قسمت مهم‌تر که تحت فشارات و سایشی هستند بخش داخلی که از جنس برون کاربایت، سرامیک ،تنگستن هستند و انواع گوناگونی از این فرآیند با بکارگیری از رسانه های گوناگون موجود است، که بعضی از آنها به مقدار زیادی ساینده می‌باشند، در صورتیکه بعضی دیگر خفیف‌تر می‌باشند، ساینده‌ترین انفجارها که با شلیک های فلزی صورت می‌گیرد و شن و ماسه است. انواع مختلف ساینده شامل انفجارات دانه‌های شیشه ای و انفجارات رسانه‌های پلاستیکی یا (PMB) می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *