شیلنگ سندبلاست 

انتقال مواد از طریق شیلنگ سندبلاست، ماسه بادی و سیلیس  توسط شیلنگ سندبلاست انجام می شود. شیلنگها باید بصورت ضد سایش باشد چون ماسه بادی و سیلیس حالت خورندگی بالایی دارند و شیلنگ های معمولی جوابگوی این کار نیستند و در خرید شیلنگ حتما باید به این نکته توجه کرد. از برندهای معروف می توان از سوپرلاس ترکیه نام برد که از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار است. سایزهای پرمصرف 4/1-1اینچ و سایز اینچ می باشد. شیلنگ توسط هولدر سند بلاست از یک طرف به نازل سند بلاست و از طرف دیگر به کمک هولدر به دیگ متصل می گردد.

معمولا حلقه های این نوع شیلنگ شاتکریت ها 40 متری می باشد. برای نگهداری بهتراز شیلنگ از وارد شدن فشار جلوگیری کرده و در زیر نور مستقیم آفتاب و برف و باران قرار ندهید.

تجهیزات سند بلاست و کمپرسور – لطفا کلیک نمایید … 

شیلنگ شاتکریت

قیمت شیلنگ سند بلاست

قیمت شیلنگها برای سایز 1 1/4 اینچ در حدود 180 هزار تومان تا 220 هزار تومن بستگی به برند و نوع شیلنگ متفاوت می‌باشد.

استفاده از شیلنگهای سندبلاست

مکان استفاده‌ی شیلنگهای سندبلاست 12 هنگام شات کردن مصالح می‌باشد. معنی شات کردن یعنی پرتاب نمودن مصالح با شتابی بسیار بالا که ب تمیزکاری، زنگ زدایی، رنگ برداری ،آماده نمودن قطعات و دیگر اهداف مدنظر انجام می‌گردد. با عنایت به مفهوم اصلی که توضیح داده شد در مورد سندبلاست‌ها بدیهی می‌باشد که سایش و اصطکاک مابین جداره‌های شیلنگ و مصالح بسیار زیاد می‌باشد بشکلی که علاوه بر استفاده کردن از شلنگ های حالت معمولی، خرابی شلنگ بطور حتم اتفاق خواهد افتاد. حتی در صورت استفاده کردن از دیگر نوعهای شلنگهای ضدسایشی هم احتمال خرابی شلنگها همچنان وجود دارد. شیلنگهای سندبلاست 12 طبق نوع کاربری آنها و موادی که اصولا از آن عبور می‌نماید و همینطور محیطی که شلنگها بایستی در آنها استفاده گردد در سایزها و انواع مختلفی تولید می‌گردد که برطبق میزان مقاومت مورد احتیاج و نوع مقاومتهایی که شلنگها بایستی داشته باشند تعیین می‌گردد.

بادرو کمپرسور با بیش از چهار دهه فعالیت در صنعت هوای فشرده. ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041   35514945-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir

واتس اپ : 09214168650

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]