شیلنگ سندبلاست

یکی از ملزومات دستگاه‌های سند بلاست، شیلنگ است که به علت وجود خورندگی در مواد سند بلاست شیلنگ مربوطه باید ضدسایش بوده و  از معروفترین برندهای شیلنگ سندبلاست سوپرلاس ترکیه و Contracor آلمان و SEL ترکیه می توان نام برد. پرمصرفترین شیلنگ سایز یک اینچ و سایز ۱/۴ – ۱ اینچ می باشد که معمولا در کلاف‌های ۴۰ متری بوده و امکان برش تا نصف حلقه  می باشد. برای کمپرسورهای با ظرفیت پایین و از نوع کمپرسور پیستونی پیشنهاد می گردد از شیلنگ سندبلاست سایز یک اینچ استفاده شود. توصیه می گردد در مواقعی که از شیلنگ سندبلاست در طولانی مدت استفاده نمی شود شیلنگ را جمع آوری و نایلون پیچ کرده و در انبار قرار دهید.

دیگ سندبلاست و تجهیزات همراه – لطفا کلیک نمایید 

ارتباط آنلاین کارشناسان فروش 

قیمت شیلنگ سندبلاست

برای نگهداری از این نوع شیلنگ بهتر از از قرار دادن زیر نور آفتاب، باران و برف جلوگیری شود. معمولا این نوع شیلنگ‌ها مصرفی بوده و پس از یک دوره اپراتور دستگاه باید شیلنگ رو عوض نماید.

قسمت داخلی شلنگ سندبلاست از جنس پلاستیک طبیعی ساخته شده است که مقاومت قابل توجهی در برابر سایش ذرات آلاینده دارد. لایه خارجی آن نیز از یک ماده پلیمری ساخته شده که دوام و مقاومت این محصول را بالا می‌برد. انتخاب شیلنگ سندبلاست مناسب به صورت مستقیم به سرعت و کیفیت ماسه شویی و مصرف مواد ساینده بستگی دارد.

انواع شیلنگ سندبلاست

شیلنگ انفجار برای تهیه مواد ساینده طراحی شده است و در موتورهای جت و تاسیسات برای تمیز کردن سطوح با سازه‌های شن و ماسه کوارتز، گلوله‌های سنگی فولادی، مواد برش خورده، سنگ فرش، نیکلشلاکا، کوپرشلاک و غیره استفاده می‌گردد.

شیلنگ سند بلاست شامل انواع زیر می‌شود:

  • شیلنگ سندبلاست بافته شده
  • شیلنگ انفجاری ماسه‌ای ۲ لایه
  • شیلنگ ۴ لایه ای

مزایای شیلنگ سند بلاست:

  • انعطاف پذیری زیاد و سهولت در انجام کار .
  • سبک وزن، فشرده و جهت عملیات آسان.
  • لوله: لاستیکی مصنوعی و مقاوم در قبال سایش .
  • آرماتوربندی گردیده به وسیله‌ی تارهای تایر پلی‌استر .
  • پوشش برروی شیلنگهای سایشی سیاه رنگ و لاستیکهای مصنوعی مقاوم در برابر هوا .
  • دارای حلقه های 40 متری .
  • دامنه‌ی دما: 20 ° Fمنفی  تا مثبت 180 ° F

شیلنگ و هولدر سند بلاست :

جنس لاستیکی سنگینی که شیلنگهای مقاوم به سایش حدود 4 عیار را دارد که فشارهای کاری بیشتر و شدیدتری دارند و کاربردها را می پذیرند، در سیستمهای زنگ زدایی، تمیزکاری، رنگ برداری، تمیزکاری و آماده نمودن قطعه‌ی مدنظر برای انجام کارهای بازسازی و یا رنگکاری قطعه‌ی مورد نظر را بایستی با ذرات سختی از جمله شن، سیلیس، ماسه و سایر مواد ساینده‌ای استفاده کرد تا بتوانید قطعه‌ی کارتان را بخوبی بلاستینگ یا اینکه زنگ زدایی نمود به این دلیل بایستی همه‌ی ملزومات دستگاه سند بلاستی ضد سایشی و حتما غیر قابل اصطحکاک باشند تا عمر طولانی‌تری و خدمات بالاتری را ارائه دهند به این منظور از شیلنگهایی با خصوصیات خاصی بایستی استفاده نمود تا در هنگام کار انعطاف پذیر و ضدسایشی باشند که از لایه های متفاوت از جمله پلاستیکهای ضدسایشی و تارهای سیمدار ساختار شیلنگی استفاده می‌گردد تا در مقابل فشارهای هوا و ذرات سخت آن  تا حدی مقاوم باشند و برای متصل ماندن این قطعات به همدیگر از هولدر استفاده می‌گردد.

دیگ سندبلاست و تجهیزات همراه – لطفا کلیک نمایید 

ارتباط آنلاین کارشناسان فروش 

کمپرسور تبریز

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست. با بیش از چهاردهه تجربه و فعالیت در صنعت هوای فشرده

خدمات پس از فروش تهران: 66687337-021    66687338-021

خدمات پس از فروش تبریز: 35514934-041     35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir

ارتباط آنلاین ( تلگرام – کلیک کنید )

واتس اپ: 09214168650

دیگ سند بلاست