4.8/5 - (5 امتیاز)

شیلنگ سل

شیلنگ سل یکی از معروف ترین برندها در میان انواع شیلنگ های صنعتی است، از مزایای محصولات شیلنگ سل ، انعطاف پذیر بودن و مقدار توانایی بالا در خم شدن شلینگ، نرم بودن آنها، همچنین میزان مقاومت سایشی و پارگی شیلنگهای پنوماتیک رولی که اغلب جهت انتقال هوا در نوعی مدارهای پنوماتیک کاربرد دارند.

شیلنگ و لوله‌های (POLY URTANE) پلی‌اورتان یک ترکیبی از جنس پلاستیک و لاستیـک است و خواصهای خوب هر دو را دارا می‌باشد و به این علت، دارای مقاومت سایشی و مقدار کششی و انقباضی کم است. پلی‌اورتان‌ها به حالت نرمال انعطاف پذیر می‌باشند و تواناییهای خم شدن حدودا نامحدودی را دارند. این شیلنگهای پلی‌‎اورتان و یا ( PU )   از جنس شیلنگهای پنوماتیکی انعطاف‌پذیر و نرمی می‌باشند.
مواد اوليه‌ی آنها درجه يک بوده و استانداردهاي بین‌المللی را داشته و بدون افزودنی مواد بازيافتي می‌باشد که اکثر محصولات وارداتی موجود در بازار ايـران دارد، در اکثریت آنها تا 50 درصد از مواد ضايعات بکار رفته و این خود، عامل اصلی اکثریت ترکيدگي و یا فرسايشهای سريع آنها است.
فشارهای بر اساس Bar : مقدار میانگین تحمل فشار شیلنگ های سل مابین 20 تا 32 بار می‌باشد

بادرو کمپرسور با بیش از چهاردهه در زمینه تجهیزات هوای فشرده و فروش شیلنگ سل در خدمت مشتریان گرامی می باشد. کارخانه شیلنگ سل واقع در ترکیه بوده و به همین دلیل واردات انواع شیلنگ سل بدلیل پایین بودن هزینه های حمل و نقل به صرفه است.

ارتباط با ما - کلیک کنید. 

شیلنگ سل ترکیه

شیلنگ سل ترکیه تولید کننده انواع شیلنگ صنعتی برای مصارف هوا، سند بلاست، شاتکریت، بنزین و آب می باشد.

شیلنگ سل ترکیه

نمایندگی شیلنگ سل ترکیه

بادرو کمپرسور نمایندگی شیلنگ سل ترکیه فروش و پخش شیلنگ برای مصارف هوا ، سند بلاست ، شاتکریت ، بنزین و آب میباشد.

شیلنگ هیدرولیک سل

شیلنگ‌های هیدرولیک طوری بررسی می‌گردد که بتواند طبق احتیاجات کاربرها تهیه گردد. شرکتهای سازنده‌ی این شیلنگها در جهت برآورده کردن نیازهای مشریانشان، بطور حتم از برندها و مارک‌های معتبر جهانی تبعیت نموده و تمام تلاش خود را د رجهت ارائه‌ی کیفیت مورد تایید، تلاش می‌نمایند.  چنانچه یک شیلنگ هیدرولیک بتواند با کیفیتی بالا موارد زیر را برآورده نماید بعنوان مارکی قابل قبول در شیلنگ هیدرولیک شناخته خواهد شد.

  • فشار کاری شیلنگهای هیدرولیک
  • دمای کاری شیلنگهای هیدرولیک
  • پوششهای شیلنگ
  • میزان خمش شیلنگها

شیلنگ هوا کمپرسور سل

شرکت سل ترکیه، شیلنگ هوا کمپرسور را در دو نوع منجیدار و لاسیم تولید میکند که نوع لا سیم آن داری انواع زیر می باشد:

  • شیلنگ هوا یک لا سیم
  • شیلنگ هوا دو لاسیم
  • شیلنگ هوا چهار لاسیم

همچنین شیلنگ کمپرسور از سایز های 1/2 اینچ تا 3 اینچ تولید و عرضه میگردند، بنابراین لازم است تا مشتریان عزیز قبل از ثبت سفارش، نوع شیلنگ درخواستی و سایز آن را تعیین نمایند.

نمایندگی SEL

محصولات مرتبط بادرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *