5/5 - (1 امتیاز)

کمپرسور فشار قوی

مکانیزم عملکرد کمپرسور فشاری قوی به این صورت میباشد که نخست هوای محیط به داخل هوا ساز مکیده میشود، بعد از فشرده شدن وارد مخزن ذخیره هوای فشار قوی می شود و مقداری از کندانس هوا ته نشین می شود. درمرحله بعدی هوای فشرده شده وارد تله آبگیر (Water Separator) مخصوص هوای فشرده می شود و حدود 40 درصد از رطوبت هوا از آن جدا می شود، وارد فیلتر اولیه میگردد و ذرات غباری که در آن وجود دارد به اندازه 2 میکرون جذب خواهد شد، حال هوای پاک با درجه ی خلوص بالا وارد درایر تبریدی می شود و همه ی رطوبت و کندانس باقی مانده از آن جدا می شود و در آخر کار هوای فشرده شده بوسیله ی میکروفیلتر ثانویه ای که مخصوص هوای فشار قوی میباشد به اندازه 0.01 میکرون فیلتراسیون می شود تا هوای خشک و کاملا پاکی برای مصرف مهیا میشود.

فشارکاری در کمپرسور فشارقوی  معمولا در محدوده  بالای 20 بار تا 30 بار تا  40 بار و حتی در بعضی موارد تا 300 Bar میباشد و در کمپرسور پیستونی فشار معمولی این عدد ما بین 7 Bar  و 10 Bar  متغییر میباشد بیشترین کاربرد و استفاده این نوع کمپرسورها در صنایع پت و بطری سازی و سایر موارد میباشد . سیستم کاری در این نوع کمپرسورها بصورت دو مرحله ای یا چند مرحله ای میباشد

انواع برند کمپرسور فشارقوی

از برندهای معتبر کمپرسورهای فشار قوی که این روزها در بازار داخلی ایران موجود هستند و گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب نیز دارا می‌باشند می‌توانیم به برندهایی چون کمپرسورهای فشار قوی فینی ایتالیا، ناردی ایتالیا، پاریچی ایتالیا، ساور آلمان، اینگرسولرند آمریکا، و سایر برندهای اروپایی و چینی اشاره نمود.

کمپرسور فشار بالا – کلیک کنید . 

کمپرسور تبریز

کمپرسور فشارقوی 40 بار

هوای فشرده شده‌ای با فشارات بالا، در صنعتهای گوناگون و خاصی کاربرد دارد که در ساخت و تولید آنها بایستی از روشهای فن آوری به روز و خاصی استفاده شود.

در کشورمان ایران با پیشرفتهای روزافزون صنعتی در سطحهای بالا، مصرف نمودن هواهای فشرده شده و ابزارها و تجهیزاتی که احتیاج به هوای فشرده‌ی با فشارات زیاد را دارند رو به وسعت است .

امروزه هوای فشرده شده در صنایع بسته بندی، صنایع کشتیرانی و دریانوردی، صنایع هوائی، صنایع نظامی، سدسازی، آتش نشانی، غواصی، و غیره کاربرد دارند.

گروه فنی بادرو کمپرسور با سابقه‌ی طولانی خودش در زمینه‌ی هوای فشرده شده، اقدام به ساخت و تولید انواع مختلف کمپرسورهای هوای فشرده شده به شکل بوستر پمپی و کمپرسورهای فشارات قوی تا 40 بار را نموده که در حال حاضر با کارآیی خوب این گروه از محصولات، افتخاری دیگر را برای گروه بادرو کمپرسور به ارمغان دارد که تشویقی برای گسترش در زمینه‌ی هوای فشرده جهت این مجموعه خواهد بود .

ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

فروش و بازاریابی تهران : 8-66687337-021   66609345-021

فروش و بازاریابی تبریز : 5-35514934-041