4.7/5 - (7 امتیاز)

پرفراتور

پرفراتور بادی، ابزاری است دورانی و پنوماتیکی که برای چالزنی در معدن و سوراخکاری در تونل ها و …  کاربرد دارد. پرفراتورهای بادی در مدلهای و وزن های مختلف قابل مشاهده اند و در بازار یافت می شوند. مته الماسه پرفراتور بادی به دو صورت دینامیتی و باروتی می باشند که قسمت الماسه مته دینامیتی کوچکتر از مته باروتی می باشد. مته الماسه پرفراتور بصورت 40 سانتی متر، 80 سانتی متر، 1.20 متر، 1.60 متری، 1.80 متری، 2 متری، 2.40 متری و 3.20 متری می باشد.

پرفراتور چیست

چکش بادی گردون یا پرفراتورها جهت دریل‌کاری روی دیوار یا زمین کاربرد دارد. همچنین پرفراتورها در قسمت معادن، راهها، تونلها، چاهها، متروها و غیره کاربرد دارد. این چکشها در وزنهای گوناگون ۱۲ کیلو, ۱۸ کیلو,۲۴ کیلو وجود دارند و دارای قابلیتهای دور بالا و البته تواناییهای حفر سوراخهایی به قطر ۳۰ میلیمتر تا ۵۱ میلیمتر و به عمق ۲۰ متر را دارا می‌باشد.

پرفراتور بادی

پرفراتور بادی

پرفراتورهای بادی ابزاری هستند که پنوماتیکی و دورانی می‌باشند که برای چال‌زنی در معادن و سوراخ‌کاری در تونل‌ها وجاهای دیگر بکار میروند. بیشتر در معادن و صنعت برای چالزنی و سوراخ کاری از پرفراتور بادی استفاده می گردد و بسیار پرکاربرد می باشد. در وزن های 18 کیلویی و 24 کیلویی و وزن های بیشتر  از دسته بندی های این نوع ابزار می باشد.پرفراتور بادی در مدل‌ها و وزن های مختلفی هستند. مته‌های الماسه پرفراتورهای بادی به دو شکل باروتی و دینامیتی هستند که قسمت الماسه‌ مته‌های دینامیتی کوچکتر ازمته‌های باروتی هستند. مته‌های الماسه پرفراتورها به شکل 40 سانتیمتر، 80 سانتیمتر، 1.20 متر، 1.60 متری، 1.80 متری، 2 متری، 2.40 متری و 3.20 متری الی 6 متری می‌باشند.

چکش های بادی به دو حالت گردون و یا ضربه ای موجود است که توسط باد کمپرسور کار می‌نماید. از چكش های بادی جهت تخريب سنگ ها، بتن، آسفالت و غيره استفاده می‌نماید.

چکش بادی گردون و یا پرفراتور

چکش های بادی گردون جهت دریل‌کاری روی دیوارها و یا زمین بکار می‌رود. به همین صورت پرفراتور در معادن ،تونل، راه، چاه، مترو و غیره استفاده دارند.

چکش های بادی گردون در وزن های متفاوت ۱۲ کیلو, ۱۸ کیلو,۲۴ کیلو وجود دارد و دارای قابلیتی دور بالا و همچنین توانایی حفر سوراخهایی از قطر۳۰ میلیمتر  تا ۵۱ میلیمتر و به عمق۲۰ متر را دارا می‌باشد.

انواع برندهای مختلف چکشهای بادی گردان

 1. چکش های اطلس کوپکو
 2. چکش های هلمن
 3. چکش های بهلر
 4. چکش های چینی

 

پرفراتور حفاری

 • SL9G،  هلمن 18 کیلویی
 • ساخت: تحت لیسانس کمپانی Holman، ساخت کمپرسور سازی
 • وزن دستگاه: 18 kg
 • طول دستگاه: 523 mm
 • مصرف هوا: 2/1 متر مکعب در دقیقه، فشار کاری  7 Bar

فراوانی قطعات یدکی

 • ارزان بودن دستگاه نسبت به مشابه خارجی
 • دسترسی آسان به قطعات یدکی و فراوانی آن
 • ارسال سریع قطعات یدکی به دست خریداران، یک روز کاری
 • کارکرد آسان و راحت با دستگاه

پرفراتور بادی

محصولات مرتبط بادرو

 
پیکور بادی
چکش بادی
قلم پیکور بادی
خرید پیکور برقی
دستگاه سندبلاست
کمپرسور اسکرو
کمپرسور دیزلی سری PDP15
کمپرسور پیستونی با مخزن افقی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *