شیلنگ ویبراتور

شیلنگ ویبراتور دستگاهی است که با ایجاد لرزش در بتن با استفاده از موتور باعث متراکم سازی آن میشود.

با ایجاد ارتعاش در بتن آب اضافی در آن از بین رفته در نتیجه تراکم و مقاومت بتن افزایش می یابد. شیلنگ باید دارای ویژگی هایی از جمله مقاومت بالا و انعطاف پذیری خوبی داشته باشد. شیلنگ در سایز های مختلف 1 اینچ تا 3 اینچ و در برند های متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد. از انواع مختلف شیلنگ بر اساس نوع و ساختار میتوان به شیلنگ ویبراتور بادی ،  برقی  ، دریلی و بنزینی و… اشاره کرد.

توجه : نوع شیلنگ ، سایز آن بر اساس اینچ ، قدرت و فرکانس از جمله نکات مهمی است که در انتخاب شیلنگ باید توجه داشت.

قیمت شیلنگ ویبراتور

انواع شیلنگ ویبراتور

شیلنگ ویبراتور بنزینی

شیلنگ ویبراتور برقی

شیلنگ ویبراتور بادی

شیلنگ ویبراتور دریلی

شیلنگ ویبراتور مکانیکی

شیلنگ ویبراتور بنزینی

شیلنگ ویبراتور بنزینی در اصطلاح همان شیلنگ ویبراتور مکانیکی میباشد که با موتور ویبراتور بنزینی کار میکند . طول این نوع شیلنگ ها در حدود 5.5 متر میباشد .

قیمت شیلنگ ویبراتور

قیمت شیلنگ ویبراتور

قیمت شیلنگ ویبراتور بر اساس نوع ، سایز و برند آن مشخص میشود.  قیمت شیلنگ های مکانیکی بین یک میلیون تومان تا دو میلیون تومان میباشد .  قیمت شیلنگ بیشتر از نوع مکانیکی میباشد و در حدود 5 میلیون تا 7 میلیون تومان میباشد .

شیلنگ ویبراتور بادی

شیلنگ ويبراتور بادي  یکی از ابزار های مورد استفاده ویبره کردن انواع بتن میباشد  . در پروژه های ساخت و ساز پس از جایگذاری بتن مقداری هوا در کار محبوس می شود . این حبابهای ناخواسته چگالی بتن را کاهش می دهد و مقاومت بتن را نیز کاهش می دهند . از دیگر معایب این حبابهای هوا افزایش نفوذپذیری بتن و کاهش پیوستگی بین بتن و میلگرد می باشد .

به همین سبب باید با استفاده از روش هایی این هواها را خارج نموده و بتن را متراکم کرد . برای این منظور از شیلنگ نوع شیلنگ استفاده می شود که با ایجاد لرزش بتن را متراکم می نماید .

بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

فروش و بازاریابی تهران : 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز : 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت : www.badro.ir 

واتس اپ : 09214168650

جهت ارتباط با ما از طریق واتساپ کلیک کنید