4.8/5 - (6 امتیاز)

شیلنگ هوا

یکی از  شیلنگ های پرکاربرد در صنعت شیلنگ هوا می باشد که به صورت کلاف های 50 متری و 100 متری در برندهای همچون sel  ترکیه، superloss ترکیه و برند آلفاگاما ی ایتالیا در بازار ایران عرضه میگردد، در میان مصرف کنندگان، این برند ها از محبوب ترین ها می باشد.

بادرو کمپرسور با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت، ارائه کننده انواع شیلنگ های صنعتی و وارداتی شامل شیلنگ شاتکریت، شیلنگ سندبلاست، شیلنگ سیمان خشک، شیلنگ های هیدرولیک و شیلنگ های مواد غذایی و ... از برندهای مطرح به صورت اورجینال می باشد.

جهت سفارش و خرید شیلنگ مشخص کردن موارد زیر ضروری می باشد:

 • مواد و سیالی که از داخل شیلنگ عبور میکند.
 • مقدار و اندازه شیلنگ ( به صورت حلقه یا کلاف)
 • فشار کاری شیلنگ و فشار تحمل و ترکیدگی
 • سایز شیلنگ (1/2 اینچ، 3/4 اینچ و ... )

در صورت نیاز به خرید انواع شیلنگ و دریافت مشاوره رایگان، لطفا مشخصات عنوان شده در بالا را به شماره واتساپ 09128204891 ارسال بفرمایید تا کارشناسان بادرو در اسرع وقت به شما جواب دهند.

انواع شیلنگ هوا

از پرمصرفترین نوع شیلنگ هوا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیلنگ کمپرسور باد
 • شیلنگ شاتکریت
 • شیلنگ سندبلاست
 • شیلنگ ایرلس
 • شیلنگ هیدرولیک
 • شیلنگ مواد غذایی
 • شیلنگ بخار

شیلنگ کمپرسور باد

شیلنگ کمپرسور باد بیشتر در سایز های 3/4 اینچ، 1 اینچ، 1/5 و 2 و 3 اینچ مورد استفاده قرار میگیرد، برای شیلنگ کمپرسور باد بهتر است از سایز 3/4 اینچ و یک اینچ استفاده گردد، این شیلنگ ها دارای منجید بوده و از این رو فشار قوی می باشند و فشار بین 20 تا 60 بار فشار تحمل و ترکیدگی را دارا می باشند.

معمولا شیلنگ ها در کلاف های 50 متری موجود بوده و در صورت نیاز امکان ارائه نصف کلاف میسر می باشد.

قیمت شیلنگ کمپرسور باد

قیمت شیلنگ کمپرسور باد بستگی به سایز و برند آن داشته و معمولا هر متر مابین 75 هزار تومان تا متری 600 هزار تومان متغیر می باشد

شیلنگ هوا برش

شیلنگهای هوای برش از دوعدد شیلنگ باد به رنگهای (آبی یا سبز) و گاز به رنگهای (قرمز)  تشکیل یافته است که به هم چسبیده هستند از این مدل شیلنگ ها جهت مصارف جوشکاری و برشکاری استفاده می‌گردد که سایز قسمت باد (آبی یا سبز)  8 میلی‌متر و اندازه‌ی قسمت گاز (قرمز) 10 میلی‌متر می‌باشد که در مجموعه‌ بادرو موجود می‌باشند.

هوا برش

ساختار شیلنگ هوا برش

تفاوت اصلی در مدل های متنوع شیلنگ های هوای برش در بازار، الیاف یا نخ های بکار رفته در ساختار آنها است که موجب وجه تمایز شیلنگ های هوای برش می‌باشد. یکی از بهترین شیلنگ های موجود و تولید شده‌ در بازار بین‌المللی شیلنگ هوا برش ساخت کشور کره است که با بهره‌مندی ازتکنولوژی بروز دنیا ساخته شده و  کاملا مستحکم و منعطف هستند. شیلنگ هوا برش عرضه شده در مجموعه‌ بادرو دارای استانداردهای ملی ایرانی و استانداردهای کیفی بین المللی از جمله استاندار EN1327 و استانداردهای اروپایی مانند استاندارد CE می‌باشند.

شیلنگ-سند-بلاست

شیلنگ هوا کمپرسور

شیلنگ هوا کمپرسور عمداتاً به دو صورت منجید دار نخ دار و سیم‌دار می‌باشد. هوای تولیدی توسط کمپرسور به وسیله‌ی همین شیلنگ به ابزارهای بادی انتقال پیدا می‌کند. معمولا فشارکاری شیلنگ کمپرسور بین 20 بار تا 60 بار می‌باشد و سایزهای پرمصرف 2/1 اینچ، 4/3 اینچ، یک اینچ، دو اینچ می‌باشد.

قیمت نازل سندبلاست

محصولات مرتبط بادرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *