شیلنگ هوا

شیلنگ هوا، لوله‌ای توخالی و انعطاف‌پذیر می‌باشد که برای حمل سیالات از یک محل به محل دیگر طراحی شده است. گاهی اوقات به شیلنگ، لوله نیز گفته می‌شود در حالی که شیلنگ نرم و انعطاف‌پذیر است اما لوله سخت و محکم است معمولاً شیلنگ به صورت استوانه‌ای است که سطح مقطعی دایره وار دارد در طراحی شیلنگ عوامل متعددی نظیر کاربرد و عملکرد شیلنگ، اندازه شیلنگ، فشار و وزن شیلنگ، طول شیلنگ، سازگاری شیمیایی شیلنگ و … بطور مستقیم وغیر مستقیم دخیل است.

شیلنگ هوا برش

شیلنگهای هوای برش از دوعدد شیلنگ باد به رنگهای (آبی یا سبز) و گاز به رنگهای (قرمز)  تشکیل یافته است که به هم چسبیده هستند از این مدل شیلنگ ها جهت مصارف جوشکاری و برشکاری استفاده می‌گردد که سایز قسمت باد (آبی یا سبز)  8 میلی‌متر و اندازه‌ی قسمت گاز (قرمز) 10 میلی‌متر می‌باشد که در مجموعه‌ بادرو موجود می‌باشند.

ساختار شیلنگ هوا برش

تفاوت اصلی در مدل های متنوع شیلنگ های هوای برش در بازار، همان الیاف یا نخ های بکار رفته در ساختارآنها است که موجب وجه تمایز شیلنگ های هوای برش دردنیا می‌باشد.یکی از بهترین شیلنگ های موجود و تولید شده‌ در بازار بین‌المللی شیلنگ های هوای برشی ساخت کشورکره است که با بهره‌مندی ازتکنولوژی‌های بروزدنیا کاملا مستحکم و منعطف هستند. شیلنگ های هوای برشی که عرضه شده درمجموعه‌ بادرو هستند دارای استانداردهای ملی ایرانی و استانداردهای کیفی بین المللی از جمله استاندار EN1327 و استانداردهای اروپایی مانند استاندارد CE می‌باشند.

شیلنگ هوا

شیلنگ هوا کمپرسور

شیلنگ هوا کمپرسور عمداتاً به دو صورت منجید دار نخ دار و سیم‌دار می‌باشد. هوای تولیدی توسط کمپرسور به وسیله‌ی همین شیلنگ به ابزارهای بادی انتقال پیدا می‌کند. معمولا فشارکاری شیلنگ کمپرسور بین 20 بار تا 60 بار می‌باشد و سایزهای پرمصرف 2/1 اینچ، 4/3 اینچ، یک اینچ، دو اینچ می‌باشد.

شیلنگ کمپرسور