5/5 - (1 امتیاز)

لاستیک کوپلینگ

کوپلینگ لاستیکی ( Coupling ) یک وسیله ای است که برای وصل و اتصال دو شفت به یکدیگر کاربرد دارد. با متریال NBR بصورت ضد روغن و در بعضی موارد ضد حرارت و  با متریال EPDM ضد اسید و مقاوم در برابر آب شور می باشد. بادرو کمپرسور برای تامین انواع کوپلینگ کمپرسور و کوپلینگ های صنعتی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

لاستیکهای کوپلینگ، در سیستمهای انتقال نیرو، برای ضربه گرفتن و بالا رفتن عمر موتور و شافت کاربرد دارد و وظیفه‌ی گرفتن ضربه‌های آنی و ارتعاشات را به سیستم انتقال نیرو خواهند داشت و همینطور بسته به محل کاربردش، نوع طراحیهای گوناگونی داشته‌اند که بادرو کمپرسور با توجه به نوع و محیط کاریشان و نوع ارتعاشات از متریالهای مختلف برطبق نیاز مشتری طراحی شده، قالب‌سازی و تولید می‌گردد و همینطور محیطهای روغنی، یا شیمیایی، در حرارت زیاد، لرزش ویا ضربه به شدت زیاد از جمله عواملی می‌باشند که در انتخاب نوع متریال ساختی کوپلینگ‌ها موثر می‌باشند و بایستی طبق محیطهای کارکردی کوپلینگ، متریال متناسب از جنس Nr, Nbr و Cr و.. کاربرد داشته باشد.

کوپلینگ لاستیکی کمپرسور

کوپلینگ

کوپلینگ COUPLING ها وسیله‌ای می‌باشند جهت محور نمودن موتور و شفتهای پمپ است کوپلینگها درواقع جهت موتورهای سانتریفیوژ، پمپهای سانتریفیوژ، پمپهای کلوزکه موتور و شفتها را بشکل کسری قرارمی‌دهد و به وسیله‌ی کوپلینگ متصل است.بهتر است بگوییم که چنانچه کوپلینگهای انتخابی شما کیفیت لازمه را نداشته باشند احتمال آسیب به انکودر یا همان موتور نیز دور از انتظار نیست.

خرید کوپلینگ

همچنین برای خرید کوپلینگ COUPLING می‌توانید با شرکت بادرو کمپرسور در تماس باشید.

کوپلینگ کمپرسور

تحت فشار، صنعتی، کوپلینگ بهداشتی، لاستیکی لقمه ای، خورشیدی، سه پر، چهار پر، شش پر، هشت پر

ده پر ، چرخ دنده ای

کوپلینگ لاستیکی کمپرسور چیست

کوپلینگ کمپرسور  قطعه ای لاستیکی میباشد که همراه یک طوق فلزی مرکزی هست و برای  منتقل کردن نیرو در کمپرسورها کاربرد دارد.

و همینطور این قطعه دارای طوقه فلزی و لاستیک ضد سایش، ضد ضربه و کاملا مقاوم در مقابل لرزه و فشار است.

 

جدید350

بادرو کمپرسور

ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

فروش و بازاریابی تهران : 66609345-021  8-66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز : 35514934-041  35514935-041

آدرس وب سایت : www.badro.ir

ارتباط آنلاین تلگرامی : کارشناسان فروش - کلیک کنید .

ارسال E-mail : کلیک کنید . 

عضویت در کانال Telegram کلیک کنید .

محصولات مرتبط بادرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *