5/5 - (2 امتیاز)

لاستیک دیافراگم کمپرسور

دیافراگم لاستیکی کمپرسور از 2 سیستم، یک سیستم هیدرولیک و یک سیستم فشار هوا تشکیل شده است. دیافراگم فلزی یک جزی از protective محافظ بین دو سیستم است. همچنین می‌توان اشاره کرد که سیستم فشار هوا شامل 3 صفحه فلزی دیافراگم است که بین دو حفره صفحه، فرایندهای ورودی و خروجی هوا قرار می‌گیرند.

سیستم کنترل موتور میل لنگ هیدرولیکی که پیستون را در فشار کم حرکت می‌دهد. انتقال این پیستون مایع هیدرولیک مخالف را تنظیم می‌کند تا قسمت جانبی دیافراگم را کاهش دهد، نوسان حفره باعث تغییر روند هوا می‌شود. برخی از اجزای سیستم هیدرولیک می‌توانند به طور خودکار پمپاژ، شیر مایع هیدرولیک و شیر هیدرولیک هوا را که هوای اضافی را پمپ می‌کند، پر کنند.

برای اطمینان از اینکه سیستم هیدرولیک همیشه با چرخش فشار مطابقت دارد، پمپ پرکن اتوماتیک پس از خاموش شدن کمپرسور، مواد مورد نیاز را به سرعت در سیستم هیدرولیک می‌فرستد. هنگامی که یک فشار بر روی پیستون اصلی وارد می‌شود، سوپاپ نیز از سیستم هیدرولیک در برابر پمپ پرکننده اتوماتیک محافظت می‌کند، بنابراین می‌توان در سیستم مخالف شیر پمپ هیدرولیک تقویت کننده فشار را وارد کند.

فروش انواع دیافراگم لاستیکی کمپرسور های دیزلی و کمپرسورهای اسکرو برقی را از ما بخواهید. از برندهای مطرح می توان از Piston side  که دیافراگم های نخدار می‌باشد، نام برد. بادرو کمپرسور با بیش از چهار دهه تجربه و فعالیت در صنعت هوای فشرده در خدمت شماست.

محصولات مرتبط بادرو

اجزای دیافراگم کمپرسور

اجزای دیافراگم کمپرسور شامل چند بخش می شوند، این سه بخش شامل، دریچه های بررسی، سوپاپ چک هیدرولیک ورودی، پیستون‌های هیدرولیک، شیرهای پمپ هیدرولیک، شیشه درون پمپ که نشانگر دید مایع هیدرولیک در پیستون است را فراهم می‌کند و پمپ تزریق هیدرولیک می‌شود.

دریچه های بررسی: شیرهای کنترل برای مطابقت با شرایط کار و گاز فرآیند مشخص شده اند. دریچه ها برای بازرسی، تعمیر یا تعویض کمپرسور به راحتی در دسترس هستند.

سوپاپ چک هیدرولیک ورودی: مایع هیدرولیک سوپاپ چک ورودی.

پیستون های هیدرولیک: پیستون فشار درون دیافراگم قرار دارد. برای بخشهایی با فشار بالاتر، یک پیستون بدون حلقه، بدون بسته بندی، به حالت بازگشت نیز تنظیم می‌شود.

شیرهای پمپ هیدرولیک: فشار موجود در سیستم هیدرولیک را کنترل می‌کند. حرکت ترکیبی ساقه، توپی و فنر محدوده فشار شیر را تعیین می‌کند.

پمپ تزریق هیدرولیک: پمپ تزریق مایعات به سیستم هیدرولیک وصل است که توسط میل لنگ هدایت می‌شود.

مزایای دیافراگم کمپرسور

  • فشرده سازی بدون روغن به دلیل جداسازی هرمتیک بین محفظه گاز و روغن
  • فشرده سازی بدون سایش به دلیل مهر و موم های ساکن در جریان گاز
  • خاموش شدن خودکار در صورت خرابی دیافراگم از آسیب دیدن جلوگیری می‌کند
  • فشار تخلیه تا 3000 بار

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت: www.badro.ir 

واتس آپ: 09214168650

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *