نمایندگی Vmc ایتالیا 

واردات و فروش محصولات Vmc  ایتالیا در ایران.

انواع آنلودرهای Vmc، انواع کیت های Vmc، انواع مینمم پرشر ولو Vmc ایتالیا.

آنلودرهای سری R   RH

تعمیرات تخصصی انواع آنلودر های Vmc

قطعات کمپرسور اسکرو لطفا کلیک نمایید.

کمپرسور تبریز

آنلودر یا intake valves

این قطعه دارای دریچه های ورودی سری RB و RBC که روی درگاه ورودی محفظه‌ی انتهایی هوا مونتاژ شده اند، معمولاً بسته هستند. آنها شامل یک پروانه می‌باشند که توسط سرسیلندر کنترل کننده از برگشت روغن در هنگام خاموش شدن کمپرسور جلوگیری می کند و یک شیر دمنده که زمان تخلیه را در صورت درخواست تنظیم می کند.

طیف گسترده ای از نسخه های شیر ورودی RB و RBC موجود می‌باشند : که از آن جمله می‌توانیم به سری E (سیستم کار خاموش-روشن برای ماشین های ثابت)، PM (سیستم کار کاملاً پنوماتیک برای ماشین های قابل حمل)، P (سیستم کار هیبریدی برای ماشین های ثابت و قابل حمل)، NR (فقط با شیر چک) اشاره کرد. که همگی در ولتاژهای مختلف و همچنین با فلنج‌های اتصال در دسترس هستند. و این شیرها باید به صورت پنوماتیک به مخزن جداکننده و به صورت الکتریکی (در مورد نسخه E & P) به سوئیچ فشار متصل شوند.

در ضمن سری‌های RB و RBC برای کاربردهای روغن‌کاری شده با گاز طبیعی و آب نیز موجود هستند.

intake valve

پایه فیلتر یا multiblocks

پایه‌ی فیلتر، ورژن یا نسخه‌ی فلنج‌دار یا رزوه دار می‌باشد و دارای شیر حداقل فشار، شیر ترموستاتیک و تکیه‌گاه فیلترهای روغن و جداکننده اسپین که در آن گنجانده شده است. نرخ جریان هوا از 0.5 متر مکعب در دقیقه تا 22 متر مکعب در دقیقه می‌باشد.

multi block

مینیمم پرشر ولو

این مینیمم‌ها معمولاً بر روی درگاه تخلیه‌ی مخزنهای جداکننده نصب می شود، شیرهای حداقل فشار که بصورت رزوه ای یا فلنجی موجود هستند. آنها شامل یک پاپت برای حفظ حداقل فشار در مخزن جداکننده هنگام راه اندازی کمپرسور و یک سوپاپ برگشت برای جلوگیری از برگشت هوا از خط هستند. سری شیرهای حداقل فشار هم که برای کاربردهای روغن کاری شده با گاز طبیعی و آب موجود می‌باشند.

خرید مینیمم پرشر ولو

فروش و خدمات پس از فروش کمپرسور سازی با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

فروش و بازاریابی تهران : 66687337-021  66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز : 35514934-041   35514935-041

آدرس وب سایت : www.badro.ir

جهت ارتباط از طریق تلگرام روی متن کلیک کنید 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]