فیلتر کمپرسور

فیلتر کمپرسور برای  جداسازی روغن و هوا، گرفتن گرد و خاک محیط و گرفتن ذرات معلق در روغن میباشند. استفاده از فیلتر کمپرسور مناسب و با کیفیت باعث بالا رفتن راندمان کاری کمپرسور و عمر مفید دستگاه میگردد. فیلترها در اصل به سه گروه اصلی فیلتر سپراتور ( جداسازی روغن و هوا ) فیلتر هیدرولیک ( تسویه روغن هواساز از ذرات ) فیلتر هواکش کمپرسور دسته بندی می شوند.

برای سفارش و تهیه فیلتر کمپرسور لطفا درخواست خود را بهمراه کد فنی ، ابعاد و اندازه و تصویر فیلتر به شماره 09214168650 ارسال نمایید .

مشاهده انواع فیلتر کمپرسور برند ترکان فیلتر – لطفا کلیک نمایید … 

فیلتر سپراتور - ترکان فیلتر

فیلتر کمپرسور هوا

فیلترها بر اساس سایز و نوع طبقه بندی میشوند که برای سفارش انواع فیلتر کمپرسور میتوانید کد فنی فیلتر و یا ابعاد و اندازه فیلتر کمپرسور و یا نمونه را در اختیار همکاران قرار دهید تا در اسرع وقت فیلتر درخواستی ارسال گردد . معمولا فیلتر ها یا به صورت دوسر باز هستند و یا به صورت ته بسته که در موقع سفارش باید توجه کرد 

برای مشاهده انواع فیلتر کمپرسور روی متن کلیک کنید 

فیلتر کمپرسور باد

پیشنهاد میگردد فیلتر کمپرسور باد هر 1000 ساعت یکبار بهمراه فیلتر هواکش و فیلتر روغن و خود روغن همزان تعویض گردد / از برندهای مطرح فیلتر کمپرسور باد از برندهای ترکان فیلتر ، مان فیلتر آلمان و میکروپور ترکیه نام برد

فیلتر سپراتور کمپرسور

در اصل در کمپرسور های فوق که به صورت Oil Inject  – روغن پاشش میباشند عمل جداسازی هوای فشرده داخل هواساز با روغن موجود داخل هواساز توسط فیلتر سپراتور کمپرسور  انجام میگیرد . این نوع فیلترها یا بصورت رزوه ای و پیچی شکل بوده که فیلتر کاتریجی گفته میشود و نوع دیگر بصورت داخل تانکی بوده که فیلتر Air Reciver  نامیده میشود . فشارکاری در انتخاب فیلتر باید مورد توجه گردد .

فیلترهای سپراتور داخل تانکی بر اساس 5 پارامتر سایزبندی میگردند ارتفاع فیلتر ، قطر فلنج فیلتر ، قطر بیرونی استوانه ، دهنه داخلی یا قطر داخلی فیلتر و درصورت موجود بودن تعداد سوراخ دور فلنج و یا پیچ موجود در سر فیلتر کمپرسور

فیلتر کمپرسور فوق ساخت MANN  فیلتر از نوع فیلتر سپراتور پیچی میباشد . این نوع فیلتر سپراتور در اکثر کمپرسورهای اسکرو استفاده میشود و با کد LB شناسایی میشوند که از پرفروشترین فیلتر سپراتور ها میباشد .

میکروفیلتر کمپرسور

این نوع فیلترها برای جذب ذرات و حذف ذرات گرد و خاک و روغن و آلاینده های موجود در هوای فشرده مورد استفاده قرار میگیرد که میکروفیلتر کمپرسور گفته میشود و از ظرفیت 1/2 اینچ 50 متر مکعب بر ساعت شروع میشود . از برندهای معروف و مطرح میتوان از میکروپور ترکیه نام برد .

فیلتر کمپرسور

فیلتر کمپرسور اسکرو

کمپرسورهای اسکرو دارای سه تا فیلتر میباشند که تعویض دوره ای و مرتب باعث بهبود عملکرد دستگاه و افزایش عمر دستگاه میگردد و توصیه میگردد هر 1000 تا 1500 بهمراه روغن تمامی فیلترها تعویض شود . از برندهای معروف و مطرح میتوان از برند ترکان فیلتر و مان فیلتر آلمان نام برد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
Ratings forفیلتر کمپرسور[کل: 1 میانگین: 1]