فیلتر هواکش

آشنایی با انواع فیلترهای هواکش در ابعاد و سایزهای مختلف، فیلترهای درونی و بیرونی کمپرسور اسکرو برقی و دیزلی، فیلترهای لیفتراک، فیلتر هوا ماشین آلات سنگین و راه سازی می باشد.

فیلتر هوا در اکثر دستگاه های صنعتی و معدنی مورد استفاده قرار میگیرد. وظیفه اصلی فیلتر گرفتن ذرات گرد و غبار محیط می باشد.

برای اینکه این ذرات آسیب جدی به  کمپرسور و یا دستگاه مربوطه وارد نکند انتخاب فیلتر هوا با کیفیت امری ضروری و مهم است.

در زمینه انتخاب فیلتر عوامل متعددی حائز اهمیت بوده و تاثیر به سزایی در میزان راندمان کار دارد.

کار فیلتر هوا جداسازی روغن و هوا از یکدیگر می باشد که در صورت انتخاب ناصحیح فیلتر سایر قطعات درگیر با کمپرسور در داخل محفظه کمپرسور دچار آسیب های جدی و ضرر و زیان های جبران ناپذیری می شوند.

فروش و خدمات پس از فروش بادرو کمپرسور نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021   66687338-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041   35514935-041

ارتباط آنلاین واتساپی: کارشناسان فروش – کلیک کنید .

هواكش چیست؟

عامل اصل کاری تصفیه کننده ی هوا فیلتر نامیده می‌شود و مجموعه ی فیلتر با محفظه ی آن و ضمیمه های دیگرش را اصطلاحاً هواكش می گویند. با عنایت به مشخصه های فنی موتور، هواكشهای متنوعی جهت تصفیه ی هوا تولید می‌گردد. شرایط متنوع اقلیمی هم باید در ساخت هواكشها در نظر بگیریم. انواع گوناگون هواكشهای خشک، مرطوب، روغنی و سیکلون بعنوان پیش تصفیه و هواكشهایی که ترکیبی هستند جهت موتورهای گوناگون و همینطور شرایطهای متفاوت تولید می‌گردد.

فیلتر سپراتور
فیلتر سپراتور

فیلتر هوا ساکورا : SAKURA FILTER

ساکورا فیلتر Sakura یکی از برندهای وارداتی انواع فیلتر های هوا میباشد.

هواکش ساکورا
فیلتر هواکش ترکان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]