امتیاز شما به این مقاله

ویبراتور صنعتی

برای ایجاد ارتعاش و لرزه از ویبراتورها استفاده می‌شود که این موارد در مدلها و کاربردهای مختلف متفاوت هستند. از پرمصرف ترین نوع، موتور ویبراتور صنعتی می‌باشند که در صنایع مختلف که از تجهیزات ارتعاشی استفاده می‌کنند مورد استفاده قرار گیرند از جمله صنعت عمران و ساختمان برای ارتعاش و لرزش و ویبره کردن انواع قالب های بتنی، میزهای ویبراتور، سرندها و در صنایع غذایی و آردسازی و … کاربرد دارد. این مجموعه به صورت حرفه‌ای شروع به طراحی و تولید ویبراتور صنعتی نموده است. این ویبراتورها این ویژگی را دارند تا در اغلب کاربردها. کیفیت عالی و اعتبار ویبره موتوری این مجموعه نتیجه صرف بیش از چندین دهه تجربه همراه با تحقیق و نوآوری مداوم و استوار می‌باشد.

نحوۀ عملکرد موتور ویبره به چه صورت است؟

موتور ویبره یک موتور پرقدرت دارد که موجب ایجاد لرز و ارتعاش می‌شود‌. چنین ارتعاش ولرزشی بوسیلۀ حرکتی تقریبا یکدست به قسمت بدنۀ خارجی دستگاههای صنعتی منتقل می‌گردد. کلاً نحوه‌ی کار این مدل موتورها خیلی پیچیده نیست. مثلا چنانچه دو لنگ به دو سر یک الکتروموتور متصل باشد. این لنگ‌ها بصورت نیم دایره می‌باشند. هنگام چرخش موتور و بوجود آمدن نیروی گریز از مرکز لنگها ضربه وارد می‌شود. در حالیکه لنگها شکل دایره باشند هیچوقت نمی‌توانستند ضربه‌ای بوجود آورند. گردش موتور موجب بوجود آمدن ضربه‌هایی متناوب می‌گردد. بعضی وقتها تعداد این ضربه‌ها در هر دقیقه به 3000 مرتبه خواهد رسید. این ضربه‌ها دامنه حرکت خیلی کمی دارند و تعدادشان زیاد است. سیم پیچی موتورهای ویبراتور بایستی به شکلی باشد که در هنگام کار کردن موجب داغ شدن زیاد موتور نگردد چون هیچگونه خنک سازی در چنین موتورهایی وجود نداشته است. در ساخت و طراحی آنها هم بایستی به محل قرارگرفتن بلبرینگها توجه نمایید چون به شکل مداوم تحت فشار و ضربه می‌باشند.

پیشنهاد ما به شما:  دفترچه راهنمای کمپرسور معدنی P250 ساخت تبریز

قیمت ویبراتور صنعتی

در بازار ویبراتورهای مختلف در برندهای متفاوتی وجود دارد. قیمت ویبراتور صنعتی ایرانی مناسب تر نسبت به مشابه های دیگر هستند. برای دریافت قیمتها می‌توانید از طریق لینک ذیل با ما در ارتباط باشید

دستگاه ویبراتور صنعتی

دستگاه ویبراتور صنعتی بیشتر اشاره می‌شود به ویبره بدنه‌ها ولی بعضی اوقات نیز به  ویبره بدنه بادی، شیلنگ ویبراتور بادی، شیلنگ ویبراتور مکانیکی، موتور بنزینی و موتور برقی دستگاه ویبراتور صنعتی گفته می‌شود. برای مشاهده و ادامه مطالب روی لینک  انواع ویبره بدنه لطفا کلیک نمایید … 

ویبراتور صنعتی

دیگر محصولات شرکت بادرو

سندبلاست

سندبلاست روی سطوح مختلفی از جمله شیشه، فلز، سنگ، چوب، دندان، بتن و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. سندبلاست روی سطوح مختلف، کاربردهای متفاوتی دارد که در ادامه این کاربردها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

پیکور بادی

پیکور بادی برای تخریب انواع سنگ، بتن و آسفالت کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. از بهترین آنها می توان از چکش های بادی توکو ژاپن و چکشهای بادی تبریز نام برد. بالا بودن کیفیت ابزار، راندمان کاری بالا و فورج بودن از مزیت های این نوع ابزار ها میباشد.

کمپرسور اسکرو

کمپرسور اسکرو  روغن پاشش oil inject ساخت کمپانی RotorComp  آلمان بوده که با یک الکتروموتور ساخت موتوژن تبریز یا جمکو مونتاژ می‌شود. رادیاتور کمپرسور از نوع آلومینیومی و تابلو برق هیوندا کره می‌باشد که بصورت انتقال تسمه‌ای و یا سفارش کوپل مستقیم می‌باشند.

کمپرسور پیستونی

کمپرسور پیستونی در دو شکل ایستاده و یا خوابیده طراحی می‌گردد که نوع ایستاده فضای کمتری را اشغال می‌نماید. در ظرفیت های بزرگتر از ۵۰۰ لیتری همه دستگاهها دارای تابلو برق می‌باشند. از موارد مهم در انتخاب کمپرسور پیستونی ظرفیت و فشارکاری می‌باشد که جدول فنی به شرح زیر می‌باشد.

پیشنهاد ما به شما:  شیر یکطرفه کمپرسور باد

آنلودر کمپرسور

در دستگاه های کمپرسور اسکرو، کنترل نمودن فشار هوا به وسیله‌ی رگلاتور یا آنلودر کمپرسور انجام می‌پذیرد که کار باز و بسته شدن به وسیله‌ی شیرهای برقی که به آنلودر متصل می‌باشد، انجام می‌گیرد که البته در شرایط عادی بسته است و در زمان جریان باز می‌گردد تا عمل مکش هوا بوسیله‌ی ایرند انجام گیرد و بعد فشرده سازی انجام می‌گیرد.

پیکور برقی

بتن‌کن و پیکور برقی دستگاه‌هایی می‌باشند که جهت تخریب سنگ، بتن وآسفالت کاربرد دارد و جهت طبقه‌بندی راحت‌ترنسبت به حجم و توانش، می‌توانیم آنها را گروه‌بندی نماییم و از کوچکترین نوع چنین ابزارهایی که دریل بتن‌کن می‌باشد تا رده‌ متوسطش که به اسم چکش های تخریبی معروف می‌باشند و بزرگترین آنها که پیکور نام دارد دسته بندی می‌نماییم.

درایر

آسان‌ترین و بهترین راه در جدا کردن آب از هوای فشرده، که هزینهای کم را در بر گیرد، نصب و راه اندازی درایر است. با انجام این کار می‌توانید از مواردی همچون رطوبت و زنگ زدگی سیستم لوله کشی و تجهیزات بادی جلوگیری کنید. نکته جالب آن است که ساختار درایر، بسیار به یخچال شباهت دارد و به گونه ای موجب خنک شدن آن می‌گردد. شما میتوانید درایر تبریدی را نیز از وبسایت بادرو تهیه نمایید.

ویبراتور صنعتی
شيلنگ ويبراتور پنوماتيك
ویبراتور بادی
قیمت ویبره بدنه