میکروفیلتر کمپرسور

هوایی که در اطراف ما وجود دارد آلاینده های ریز و درشت بسیاری دارد که موجب می‌شود کیفیت هوا که از یک کمپرسور بدست می آید، مطلوب نباشد و موجب خرابی در  کمپرسوری که در آن بکار گرفته شده گردد. چنین خرابی در صنعتی همچون داروسازی و مواد غذایی موجب تاثیرات جبران ناپذیری می شود. فیلتر سپراتور کمپرسوری که در مسیر هوای تولید شده قرار دارد تنها تواناییی فیلتر نمودن ذرات درشت هوا و آلاینده ی روغنی را داشته و برای پالایش هر چه بهتر هوای خروجی کمپرسور باید از میکرو فیلترها استفاده شود.

مقدار جذب کردن در میکرو فیلترها به دما، فشار و تراکم ذره های معلق موجود در هوا است و بطور کلی چنین فیلترهایی توانایی جذب نمودن ذرات گرد و غبار را تا اندازه ی 0.01 میکرون را همیشه دارد. میکرو فیلترها از دو بخش فیلتر و پوسته یا (هوزینگ) تشکیل شده اند که معمولا طوری طراحی می شوند که بخش فیلتر قابل عوض کردن باشد و المنت میکروفیلترها به سهولت عوض می‌گردد.

انواع میکروفیلتر

انواع میکروفیلتر شامل  میکروفیلتر اولیه این میکرو فیلتر اولین فیلتری میباشد که در سیستم تهویه کمپرسورها تعبیه شده و به این دلیل به آن پِر فیلتر هم گفته میشود. این میکرو فیلتر ذرات مایع، جامد و یا گردو غبار را تا اندازه 0.5 میکرون از هوای داخل کمپرسور تصفیه خواهد کرد.
میکروفیلتر ثانویه میکرو فیلتر ثانویه پس از میکرو فیلتر اولیه می‌باشد و دقیقتر از آن عمل می نماید. دقت میکرو فیلتر ثانویه در جذب کردن ذرات معلق در هوای تولید شده ی کمپرسورها تا 0.003 میکرون است.
فیلتر اولیه و ثانویه بطور حتمی باید در کنار یکدیگر استفاده شوند اگر میکرو فیلتر اولیه بکار گرفته نشود عمر میکرو فیلتر ثانویه بشدت پایین میآید و کمپرسور دچار مشکل خواهد شد. در شرایطی که این دو در کنار هم بکار گرفته شود عمر کمپرسور افزایش خواهد یافت و هزینه ی تعمیر و نگهداشتن  دستگاه کم می‌شود و هوای خارج شده از دستگاه کمپرسور بهتر میشود.

ویژگی های میکرو فیلتر

خصوصیاتی که برای چنین دستگاهی می‌توان ذکر کرد عبارتند از:

جنس آلومینیومی بودن پوسته‌ی این فیلترمی‌باشد که موجب می‌گردد تا امکان زنگ‌زدگی و پوسیدگی این فیلترها کاهش یابد.

وزن پایین این فیلترها موجب شده که فشار هرچه کمتری به این فیلترها وارد گردد، بنابراین احتمال صدمه رسیدن به فیلترها خیلی کم می‌گردد.

نشانگر اختلاف فشار روی چنین فیلترهایی نصب می گردد و می‌توان اندازه گیری دقیق فشارهای ورودی و یا خروجی را انجام داد.

این فیلترها با انواع مختلف کمپرسورها سازگاری دارند و این ویژگی از بارزترین ویژگیهای آنها می‌باشد. همچنین تحمل فشار بالا توسط این فیلترها موجب شده تا به مدد آنها صنایع مختلفی اداره گردد و تهویه‌ی هوای این مراکز را به نحو خوبی بهبود بخشید.

مطابق بودن این فیلتر با معیارهای استاندارد جهانی، بدلیل اینکه همه‌ی شرایط مندرج در اساس‌نامه را دارا می‌باشد، موجب شده تا این فیلترها بعنوان فیلترهایی کاملا معتبر معرفی شوند. استانداردهای موردنیاز درچنین فیلترهایی بطور کامل رعایت شده است و شما می‌توانید آنرا ازشرکتهای باسابقه همچون شرکت ما خریداری نمایید.

از ویژگیهای جالب دیگر این فیلترها این می‌باشد که سازگاری بسیار بالایی با روغن های کمپرسور سازگاری خوبی دارند. دقیقا به همین دلیل می‌باشد که کاربرد این فیلترها در صنایع متفاوت، بسیار وسیع می‌باشد و جز پر کاربردترین انواع فیلتر است. از دیگر ویژگیهایش، وجود شیر برقی اتوماتیکی می‌باشد که توسط آن روغن موجود در این فیلترها می‌تواند بطور کامل تخلیه گردد.

المنت میکرو فیلتر کمپرسور
کمپرسور تبریز

بادرو کمپرسور

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست.

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

فروش و بازاریابی تهران: 8-66687337-021    66609345-021

فروش و بازاریابی تبریز: 5-35514934-041

ارتباط آنلاین: کارشناسان فروش – کلیک کنید . 

آدرس وب سایت: www.badro.ir

ارسال E-mail: کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]