فیلتر LB مان

فیلتر LB13145/3

در کمپرسورهای هوا از نوع (oil inject) که هوا بوسیله ی تزریق روغن به  هوا ساز (Airend)، خنک می گردد و نیاز می باشد بعد از انتقال دادن گرمای هوا به روغن جدا سازی روغن از هوا انجام پذیرد که این کار بوسیله ی فیلتر سپراتور انجام می پذیرد.
فیلترهای سپرایتور به سه گروه تقسیم می شوند:

کاسه بیرونی (Standard wrap Element)

کاسه داخلی  (Depth Separator Elements )

سپراتور پیچی (Air /Oil Separator Boxess)

فروش و خدمات پس از فروش کمپرسور سازی ارایه دهنده انواع فیلتر سپراتور مان آلمان می باشد.

فروش و بازاریابی تهران: 66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز: 35514934-041  35514935-041

آدرس کامل وب سایت: www.badro.ir 

فیلتر سپراتور کمپرسور

فیلترهای سپراتور (separator) بمعنی جداکننده می‌باشد و بمنظور تفکیک روغن از هوا پس از فشرده‌شدن هوا در دستگاه کمپرسور کاربرد دارد. فیلترهای سپراتور از قطعات مصرفی کمپرسور هوای فشرده‌ی روغنی است. (کمپرسور هوای فشرده، نیروی پنوماتیک یا نیوماتیک دارد که علاوه بر قدرت بالایش برای کار در محیطهای دور از دسترس به برق متناسبتر و برای کار در محیط های مرطوب ایمنتر از نیروی برق می‌باشد.

در درون محفظه‌ی هواساز کمپرسور تولید هوای فشرده‌ی روغنی از نوع پیچشی یا اسکرو دو روتور قرار دارد. یکی از این روتورها که به شفت موتور متصل است را روتور نر و آن یکی را روتور ماده می‌نامند. روتورهای نر و ماده با ایجاد حرکت موتور کمپرسور در هم تنیده می‌گردد. فاصله‌ی بین این دو روتور در هر پیچی به هم نزدیکتر میگردد. زمانیکه ذرات هوا در بین این فاصله باشند گردش روتورهای نر و ماده، ذرات به هم نزدیکتر میگردد و هوا فشرده‌تر می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]