نماد سایت بادرو کمپرسور

عیب یابی کمپرسور اسکرو

عیب یابی کمپرسور اسکرو و همچنین تشخیص دادن ایرادات، اصلی‌ترین عامل در زمینه‌ی تعمیر و طول عمر مفید دستگاه می‌گردد. در این مقاله سعی می‌کنیم مواردی در رابطه با عیب یابی کمپرسورهای اسکرو و مواردی در ارتباط با نگهداری و استفاده از کمپرسور به‌همراه سوال و جواب هایی پاسخ دهیم لطفا با ما همراه باشید.

شرکت بادرو کمپرسور، با کادری کاملا مجرب و آموزش دیده آماده‌ی ارائه‌ هرنوع خدماتی از جمله طراحی، ساخت، عیب یابی، تعمیر، نصب و همچنین راه اندازی انواع مختلف کمپرسور پیستونی و اسکرو می‌باشد.

برای ادامه و مطالعه مطالب فنی و پیشرفته لطفا کلیک نمایید … 

 

عیب: چراغ power on روشن نمی‌شود؟

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: چراغ هشدار مربوط به بی‌متال موتور اصلی روشن شده است یا خطای بیمتال Q1 موتور اصلی.

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: چراغ هشدار مربوط به بیمتال موتور فن روشن شده است یا خطای بیمتالQ2 موتور فن.

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: چراغ هشدار مربوط به کنترل فاز روشن شده است.

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: چراغ هشدار مربوط به علامت آچار روشن شده است.

علت احتمالی:

 

رفع عیب:

عیب: وضعیت نرمال مربوط به الکتروموتور L.E.D اصلی روشن نمی‌شود.

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: با وجود وضعیت نرمال دستگاه استارت نمی‌شود.

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: فشار به حد بالای تنظیم پرشور سوییچ نمی رسد یا کمپرسور بطور مداوم کار می‌کند.

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: دستگاه در حین استارت متوقف می‌شود.

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: emergency stop

علت احتمالی:

رفع عیب:

عیب: دمای روغن بیش از حد مجاز است/ دستگاه داغ می‌کند.

علت احتمالی:

رفع عیب:

دیگر محصولات شرکت بادرو

سندبلاست

سندبلاست روی سطوح مختلفی از جمله شیشه، فلز، سنگ، چوب، دندان، بتن و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. سندبلاست روی سطوح مختلف، کاربردهای متفاوتی دارد که در ادامه این کاربردها را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

پیکور بادی

پیکور بادی برای تخریب انواع سنگ، بتن و آسفالت کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. از بهترین آنها می توان از چکش های بادی توکو ژاپن و چکشهای بادی تبریز نام برد. بالا بودن کیفیت ابزار، راندمان کاری بالا و فورج بودن از مزیت های این نوع ابزار ها میباشد.

کمپرسور پیستونی

کمپرسور پیستونی در دو شکل ایستاده و یا خوابیده طراحی می‌گردد که نوع ایستاده فضای کمتری را اشغال می‌نماید. در ظرفیت های بزرگتر از ۵۰۰ لیتری همه دستگاهها دارای تابلو برق می‌باشند. از موارد مهم در انتخاب کمپرسور پیستونی ظرفیت و فشارکاری می‌باشد که جدول فنی به شرح زیر می‌باشد.

آنلودر کمپرسور

در دستگاه های کمپرسور اسکرو، کنترل نمودن فشار هوا به وسیله‌ی رگلاتور یا آنلودر کمپرسور انجام می‌پذیرد که کار باز و بسته شدن به وسیله‌ی شیرهای برقی که به آنلودر متصل می‌باشد، انجام می‌گیرد که البته در شرایط عادی بسته است و در زمان جریان باز می‌گردد تا عمل مکش هوا بوسیله‌ی ایرند انجام گیرد و بعد فشرده سازی انجام می‌گیرد.

پیکور برقی

بتن‌کن و پیکور برقی دستگاه‌هایی می‌باشند که جهت تخریب سنگ، بتن وآسفالت کاربرد دارد و جهت طبقه‌بندی راحت‌ترنسبت به حجم و توانش، می‌توانیم آنها را گروه‌بندی نماییم و از کوچکترین نوع چنین ابزارهایی که دریل بتن‌کن می‌باشد تا رده‌ متوسطش که به اسم چکش های تخریبی معروف می‌باشند و بزرگترین آنها که پیکور نام دارد دسته بندی می‌نماییم.

درایر

آسان‌ترین و بهترین راه در جدا کردن آب از هوای فشرده، که هزینهای کم را در بر گیرد، نصب و راه اندازی درایر است. با انجام این کار می‌توانید از مواردی همچون رطوبت و زنگ زدگی سیستم لوله کشی و تجهیزات بادی جلوگیری کنید. نکته جالب آن است که ساختار درایر، بسیار به یخچال شباهت دارد و به گونه ای موجب خنک شدن آن می‌گردد. شما میتوانید درایر تبریدی را نیز از وبسایت بادرو خریداری نمایید.

کمپرسور باد

کمپرسور باد با نام‌های متفاوت پمپ هوا، پمپ باد و کمپرسور هوا نیز شناخته می‌شود. اساس کمپرسور هوا، تولید هوا با فشار بالا است که همه فرآیندها در مخزن کمپرسور صورت می‌گیرد. استفاده کردن از کمپرسور باد نامناسب، باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شما می‌شود که می‌توان به فشار زیاد به موتور، هدر رفتن انرژی و فرسودگی بخش‌های مکانیکی موتور اشاره کرد.

خروج از نسخه موبایل