شیلنگ ویبراتور مکانیکی

 

شیلنگ ویبراتور مکانیکی، شیلنگ‌هایی جهت ویبره نمودن بتن می‌باشد و به موتورهای ویبراتور بنزینی متصل می‌گردند. به این علت می‌باشد که به آن‌ها شیلنگ ویبره‌ی بنزینی می‌گویند. شیلنگهای ویبره‌ی بتن برای بوجود آوردن لرزش در بتن جهت هواگیری مکان بتن‌ریزی شده می‌باشند که نوع مکانیکی آنها از محبوبترین و رایج‌ترین انواع این محصولات می‌باشند.

 

آشنایی با انواع شیلنگ ویبراتور مکانیکی

 

شیلنگ ویبراتور در انواع سایزهای مختلف تولید می گردد. سایزهای این محصول از 1 اینچ الی 3 اینچ موجود است و در اکثر پروژه­های ساختمانی و بتن کاری به کار می برند. شیلنگ ویبراتور به صورت استاندارد طولی 6 دارد.

این ابزار به نوعی قلب دستگاه هواگیری بتن می باشد و هوای داخل بتن را تخلیه می نماید. شما می توانید هر سایز از این وسیله را با توجه به نیاز خود تهیه کنید.

انواع شیلنگ ویبراتور مکانیکی:

این شیلنگ‌ها در انواع اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند. از سایز 1 اینچ تا 3 اینچ موجود می‌باشد و در اغلب کارهای ساختمانی یا بتن‌کاری کاربرد دارد. چنین شیلنگهایی قلب دستگاههای هواگیری بتنی محسوب می‌گردند و هوای درون بتن را خالی می‌نماید. شما می‌توانید بسته به نیازتان هر سایزی که مایلید تهیه نماید.

اندازه‌های این کالا در 5سایز متفاوت می‌باشد که عبارتند از: سایزهای 1اینچ، 1.5اینچ، 2اینچ، 2.5اینچ، 3اینچ. که هرکدام این سایزها جهت کاربردهای مختلفی بکار می‌رود بنابراین در انتخاب صحیح آن بایستی دقت نمایید.

بطور کلی از شیلنگهای ویبراتور نوع مکانیکی سایز 1.5اینچی برای کارهای بتن‌ریزی در پروژه‌های کوچکتر استفاده می‌گردد. همچنین برای بتن‌ریزی ستونها و سقفها نیز از این نوع شیلنگها بهره می‌گیرند. درحالیکه از شیلنگهای ویبراتور مکانیکی سایز 2اینچی در پروژه‌های بزرگتر استفاده می‌نمایند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]