امتیاز شما به این مقاله

سیمان پاش

سیمان پاش  وسیله‌ای است بادی که برای پاشیدن ملات سیمانی روی انواع دیوار و سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله توسط یک کمپرسور پیستونی 500 لیتر و یا 250 لیتر با فشار کاری 6 بار قابل استفاده است. از مزیت ملات پاش بادی می‌توان به ارزان بودن، سبک بودن و آسان بودن کار با این دستگاه اشاره کرد. کاربرد بیشتر بر روی دیوار می‌باشد و در اصل عمل شاتکریت را انجام می‌دهد. اکثریت استفاده کنندگان از سیمان پاش از عملکرد دستگاه رضایت دارند.

عملکرد سیمان‌پاش

روش کارکرد سیمان‌پاش اصلا شباهتی به سیستمهای پیستونی نداشته و کلا این نوع پمپ‌ها خانواده‌ی گسترده‌ای در ظرفیتهای خارج شده و فشارهای پمپ داشته است. در چنین سیمان‌پاشهایی، هردستگاهی مناسب با انواع مصالحی که مورد استفاده قرار گرفته، طراحی شده است.

پمپ این دستگاه از دو بخش روتور و استاتور یعنی جداره خارجی و هسته‌ی داخلی شکل گرفته است که روتور آن در درون استاتور و با حرکتی چرخشی که روتور در درون استاتور صورت می‌گیرد ملات پمپاژ می‌نماید، در همین شکل لایۀ خارجی یا استاتور به شکل ثابتی هستند.

پمپهای این دستگاه بطور عمده جهت ملاتهای ریزدانه ساخته شده‌اند و چنانچه سایز دانه‌های مصالح بکار رفتۀ آن درشت باشد پمپ زودتر مستهلک خواهد شد و درنتیجه روتور و استاتور نیز به دنبال آن دچار استهلاک خواهد شد.

سیمان پاش

سیمان پاش بادی

این وسیله کاربردی بوده و یک ابزار خوب برای سیمانکاری محسوب میگردد . بیشتر خریداران از این محصول و نحوه کارکرد این دستگاه رضایت کامل دارند .

پیشنهاد ما به شما:  نمایندگی ترکان فیلتر در زنجان | فیلتر سپراتور

از یک اهرم گاز و یک لوله انتقال هوا و یک مخزن ملات و پیستوله تشکیل شده است . پس از هر بار استفاده از این دستگاه بایستی با آب شستشو شود تا از خشک شدن سیمان و گرفتگی سوراخ پیستوله جلوگیری شود .

ملات پاش دستی جایگزین دستگاه شاتکریت میباشد و کار با این دستگاه بسیار آسان میباشد .

فروش انواع کمپرسور ملات پاش ( کلیک کنید )

انواع کمپرسور پیستونی – لطفا کلیک نمایید .

دستگاه سیمان پاش

دستگاه سیمان پاش به دستگاه شاتکریت گفته میشود که بصورت خشک پاش و تر پاش میباشد و در تونل سازی ، سد سازی و ایستگاههای مترو استفاده می‌گردد .

دستگاههای شاتکریت را بعنوان دستگاه بتن‌پاش یا دستگاه سیمان‌پاش نیز می‌شناسند و جهت پاشیدن بتن یا ملات یا به عبارتی سیمان بکار می‌رود، به وسیله‌ی سیستمهای پیستونی روی سطحهای گوناگون کاربرد دارد. در شاتکریتها فشار و سرعت زیاد پاشش، موجب بوجود آمدن لایه‌ی متراکم بر روی سطوح مدنظرتان می‌گردد. رایج‌ترین کارآیی شاتکریتها اجرای عمل بتنی مانند ساخت مخازن بتنی، احداث نمودن سازه‌های بتنی و دیوار حائلی و همینطور مرمت سازه‌ی بتن، تعمیر، بهینه سازی می‌باشد. انتخاب کردن روشهای شاتکریت به موارد متفاوتی مثل دسترسی به وسایل،  وسعت کار، مقدار بازگشت مواد، هزینه‌ها، مقاومت فشاری بتن، مواد افزودنی و غیره وابسته است.

کمپرسور تبریز

بادرو کمپرسور

ارائه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور درخشان

ارسال به سراسر ایران با تیپاکس یا پست

هزینه ارسال ملات پاش فقط بیست هزار تومان

فروش و بازاریابی تهران : 66609345-021   8-66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز : 35514934-041   35514935-041

پیشنهاد ما به شما:  عیب یابی کمپرسور اسکرو

ارتباط آنلاین تلگرامی : کارشناسان فروش – کلیک کنید .

قیمت کمپرسور پیستونی
پمب باد