5/5 - (2 امتیاز)

تیغه کاتر

اره آسفالت بر یا تیغه کاتر آسفالت بر، یکی از متعلقات کاتر آسفالت بر بنزینی می‌باشد. اره آسفالت بر دارای یک بدنه فولادی گرد شکل است و در قسمت انتهایی صفحه الماس اره آسفالت بر قرار می‌گیرد. اره آسفالت دایره ای شکل بوده و در قطر 45 ، 40 و 35 سانتی می‌باشند. بهتر است که در مواقع برش آب به سطح الماس ها برخورد و خنک کاری اصولی انجام شود.

نحوه کار با اره:

هدف اصلی این وسیله ایجاد شکافهای عمقی می‌باشد چه در آسفالت چه در بتن. ولی اصولی را بایستی رعایت کرد که کیفیت کار را برای ایمنی دستگاه تضمین شود.

از ابتدا نمی‌توان هر برشی را ایجادنمود. مثلا برای برش های خیلی عمقی، که بیش از 15 سانتی متر است، احتمالاً اگر بخواهید از اول کار ارتفاع را به 15 سانتی متر برسانید تا برشی در این عمق دستگاه ایجاد کند با تیغه شکسته یا دستگاهی به شدت آسیب دیده یا فرسوده مواجه خواهید شد.

عمق برشها بایستی مرحله به مرحله تنظیم شود و ارتفاعش برای هر مرحله 5 سانتیمتر باشد. پس برای برش 15 سانتی متری بایستی مسیر برش را سه بار از دستگاه تنظیم کنید و هر کدام 5 سانتیمتر باشد.

کاتر آسفالت بر – کلیک کنید .

اره آسفالت بر کاتر - تیغه کاتر

 کاتر آسفالت بر

دستگاه کاتر آسفالت که به ماشین برش آسفالت یا دستگاه برش بتن نیز معروفند در فرایند روسازی و ساختمانی جهت برش، تعمیر، بازسازی، لکه‌گیری آسفالت خيابانها و پشت‌بامها و همینطور برش بتون استفاده می‌گردد. برای برش آسفالت یا بتن، در بخش مدنظر خطهای موازی با عمق متناسب ایجاد می‌نمایند و بعد با استفاده از بیلهای مکانیکی جداسازی انجام می‌پذیرد. از جمله اجزاء این دستگاهها به سیستمهای هیدرولیک جهت تنظیم عمق برش (در مدلهای پیشرفته) می‌توان اشاره نمود و همینطور سیستمهای خنک‌کننده را نیز می‌توان نام برد و همینطور دارای یک شاسی، یک تیغه و یک موتور می‌باشد، قدرت به وسیله‌ی  چند عدد تسمه از موتور به تیغه انتقال می‌یابد.

مزایای کاتر برش آسفالت

در قیاس با دستگاههای واترجت و سیم الماسه، بسیار ارزانتر می‌باشد.

کلیات انجام پروژه، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تر می‌باشد.

 اره آسفالت

شاسی کاتر آسفالت بر ساخت ایران با گارانتی

موتور: هوندا تحت لیسانس هوندا ژاپن

نوع سوخت کاتر آسفالت بر: بنزینی

تعداد سیلندر: تک سیلندر

قدرت: 13 اسب بخار

نگهداری از اره کاتر

تجربه نشان داده است بیشتر اوقات آب منبع کاتر به همه سطح آسفالت پخش می‌شود بجزء قسمت الماس، به همین جهت خنک کاری الماس ها باعث افزایش عمر تیغه کاتر می‌گردد.

کمپرسور تبریز

بادرو کمپرسور

ارایه کیفیت برتر و جلب رضایت مشتری هدف اصلی ماست .

با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور فعال

فروش و بازاریابی تهران: 66609345-021  8-66687337-021

فروش و بازاریابی تبریز: 5-35514934-041

ارتباط آنلاین تلگرامی: کارشناسان فروش – کلیک کنید . 

ارسال E-mail: کلیک کنید . 

آدرس وب سایت: www.badro.ir

واتس آپ: 09214168650

سایر محصولات بادرو

 
پیکور بادی
دستگاه سندبلاست
دستگاه شاتکریت
درایر تبریدی
کمپرسور پیستونی MICAS ACM 1000
کمپرسور اسکرو