الکتروگیربکس

امروزه الکتروموتورهای گیربکس دار، یکی از مطمعن ترین و مرغوب ترین ابزار برای انتقال دادن قدرت و انرژی می باشند و همچنین جهت افزودن سرعت به کار گرفته می شود. بنابراین از این نوع الکتروموتورها در بیشتر صنایع به کار گرفته می شود. از جمله:

صنعت فولاد

صنعت سیمان سازی

صنعت نئوپان سازی

صنعت روی گیربکس

صنعت پتروشیمی

صنایع مس

دستگاههای انتقال مواد در معادن

آسیابهای بامیل

دستگاههای انتقال مواد کوره ای ذوب

موتورهای الکتریکی

موتورهای الکتریکی یا الکتروموتورها تجهیزاتی می‌باشند که توانایی کار با جریانهای برق متناوب و همچنین مستقیم را دارا می‌باشند. چنین تجهیزاتی توانایی تبدیل انرژیهای الکتریسیته به انرژیهای مکانیکی را داشته‌اند.

الکتروگیربکس

الکتروگیربکس‌ها در حقیقت از یکعدد گیربکس و یکعدد موتور الکتریکی DC یا AC تشکیل شده است که همگی در یک واحد جمع‌آوری شده‌اند. یک الکتروگیربکس هم‌زمان عملکرد یک موتور الکتریکی و یک گیربکس را می‌تواند داشته باشد. ولی جهت آشناشدن هر چه بهتر با الکتروگیربکس‌ها بهتر آن می‌باشد که نخست با گیربکس و موتورهای الکتریکی آشنا گردیم.الکتروگیربکس از مهم‌ترین اجزای چرخنده‌ی در کارخانه‌ها می‌باشد که خیلی از شرکتهای کوچک و بزرگ و دستگاه سازها با آنها در ارتباط می‌باشند.

قیمت الکتروگیربکس

الکتروگیربکس چیست

الکتروگیربکس یا الکترو موتور گیربکس دار ماشین صنعتی می باشد که با قدرت جنبشی و حرکتی، فعالیت مهمی را در صنعت الکتروموتور بازی میکند.  الکتروموتور های گیربکس دار می تواند با کم کردن دور موتور و کاهش سرعت موتور و همچنین تبدیل نمودن آن به قدرت یک سیستم انتقال دهنده و تغییر قدرت موتور را ایجاد کند.  به زبان دیگر الکتروگیربکس با کم کردن دور موتور، گشتاور آن را افزایش می دهد. در تولید این نوع گیربکس برای افزایش توان موتور و کیفیت و بهای ابزار در ساخت جزهای تشکیل دهنده آن که شامل چرخ دنده ها و پوشش ها و یاتاقان ها می شود دقت زیادی می گردد. زیرا اجزای تشکیل دهنده ی الکتروموتورهای گیربکس دار بخصوص چرخ دنده ها در افزودن کیفیت و قدرت موتور تاثیر به سزایی دارند  . الکتروگیربکس را می توان مهم ترین عامل نیروی جنبشی و حرکت در صنعت الکتروموتورها محسوب نمود که از آن در جهت انتقال توان مکانیکی به مصرف کننده و نیز برآورد ساختن گشتاور و سرعت مورد احتیاج استفاده می کنند. از آنجایی که الکتروموتور گیربکس دار به مانند یک رابط بین ذخیره و منبع قدرت آن عمل می کند بنابراین بایستی انعطاف پذیری مورد نیاز بین این دو فرایند را به فراهم آورد. به زبان دیگر برای ایجاد کردن یک هماهنگی مناسب و مشخص مابین گشتاور و سرعت منبع توان با مصرف کننده، احتیاج به الکتروموتور گیربکس دار ضرورت خواهد داشت.

خرید الکتروگیربکس

آشنایی با الکتروگیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی چیست؟

گیربکس حلزونی یا گیربکس مکعبی به عنوان پرکاربردترین و همچنین ارزان ترین نوع  گیربکس در ماشین آلات صنایع و دستگاه ها کاربرد داشته است، در گیربکس های حلزونی وظیفه منتقل نمودن نیرو بوسیله ی دو چرخ دنده انجام می گیرد. موتور گیربکس حلزونی یا الکتروگیربکس حلزونی، در حقیقت  گیربکس کوپله شده موتوری است که طب

خرید گیربکس حلزونی

گیربکس از نوع حلزونی

ق در خواست مشتری با الکتروموتور مورد احتیاج ارائه می گردد.

الکتروموتور گیربکس دار کوچک را بشناسید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]